Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.04.2024 - 20:51


8.skfree stretnutie

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 11 < 1234567...11 >
Poll
Zucasnite sa 8.skfree stretnutia?
Ano
80%
 80%  [ 16 ]
Nie
10%
 10%  [ 2 ]
Este neviem
10%
 10%  [ 2 ]
Total Votes : 20


Author Message
gyro
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 07.03.2010 - 13:46 #81026
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
ste-ve wrote: ›
Aman wrote: ›baba, ktorá nemala kolik v pici tretí rok.

Aman tak tu ja konciiim.... Very Happy Very Happy Very Happy

Very Happy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 07.03.2010 - 14:55 #81027
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
fsetci ste trtkovia.....radsej mi poradte, kde kupim naljepsie motorolu canopy Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 08.03.2010 - 06:22 #81064
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Takze zatial dakujem za predbezny odhad, vyzera to ze sa zmestime do cca 50-ky, predbezne tuto kapacitu rezervujem a idem si teraz podat sponzorov Smile
Vypada to na slusnu ucast, kamenne jadro sa zucastni (hooligans Mr. Green ) , comu som rad. Chybaju mi este niektore mena, mozno to zatial este necitali a pridaju sa neskor. Nejaku rezervu tam nechame. Platit sa bude vopred, nechcem aby sa opakovala situacia z posledneho stretka, ze to nakoniec gyro musel cvaknut aj za tych co neprisli.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 08.03.2010 - 09:04 #81065
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

m-tec wrote: ›Takze zatial dakujem za predbezny odhad, vyzera to ze sa zmestime do cca 50-ky, predbezne tuto kapacitu rezervujem a idem si teraz podat sponzorov Smile
Vypada to na slusnu ucast, kamenne jadro sa zucastni (hooligans Mr. Green ) , comu som rad. Chybaju mi este niektore mena, mozno to zatial este necitali a pridaju sa neskor. Nejaku rezervu tam nechame. Platit sa bude vopred, nechcem aby sa opakovala situacia z posledneho stretka, ze to nakoniec gyro musel cvaknut aj za tych co neprisli.


jo, posli potom kam platit a kolko presne a poslem to
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 08.03.2010 - 10:32 #81067
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ja som mozno este horsi ako gyro a pixall ale odradzaju ma od stretiek jednak pracovne dni, jednak vzdialenost od bratislavy a hlavne komentare a hlupe narazky niektorych z vas o baveni sa stylom ozrat sa, obit omietky, priniest KW bedne, hodit sa spinavy do bazena a nazrat sa svedskych stolov, toto si mozno neuvedomujete ale posobi to amatersky a odradza to ludi, ktory nemaju vztah k alkoholu, diskotekam a podobnym zvratenostiam... ide tam aj niekto normalny? Smile niekto kto pije kofolu, dzusy, maximalne pivo a rad sa slusne naje a kulturne sa pobavi o danej proglematike?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 08.03.2010 - 10:48 #81068
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
k vyrazu "normalny" patri aj respektovanie inych, cize aj tych co sa ozeru, hodia sa spinavy do bazena atd... ale to sa mozno v BA nenosi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 08.03.2010 - 10:53 #81069
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

Chalan wrote: ›ja som mozno este horsi ako gyro a pixall ale odradzaju ma od stretiek jednak pracovne dni, jednak vzdialenost od bratislavy a hlavne komentare a hlupe narazky niektorych z vas o baveni sa stylom ozrat sa, obit omietky, priniest KW bedne, hodit sa spinavy do bazena a nazrat sa svedskych stolov, toto si mozno neuvedomujete ale posobi to amatersky a odradza to ludi, ktory nemaju vztah k alkoholu, diskotekam a podobnym zvratenostiam... ide tam aj niekto normalny? Smile niekto kto pije kofolu, dzusy, maximalne pivo a rad sa slusne naje a kulturne sa pobavi o danej proglematike?


nemas sa coho bat... vacsina ludi tam aj ked opitych je uuuuplne ok. jedine problemy robili gyro s mockom - skoro sa povrazdili. inak bola uplne pohode nalada a sranda. ziadne grcanie a vyvadzanie. a myslim ze tam bolo viac takych, ktory skoro ani nepili, len max pivo.
inak sa odporucam vyhnut sa este chalanovi s nickom airnet. ten ked sa opije, tak bije aj vlastnych Smile ale to ta este sam upozorni na to za triezva, hehehe
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 08.03.2010 - 10:54 #81070
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

Chalan wrote: ›... ide tam aj niekto normalny? Smile niekto kto pije kofolu, dzusy, maximalne pivo a rad sa slusne naje a kulturne sa pobavi o danej proglematike?


nemusis sa bat, tvojim podmienkam vyhovuje kady od 8.00 do 13.00 Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zuziq
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 08.03.2010 - 17:00 #81079
Basic


Joined: Mar 07, 2008
Posts: 38

yeager wrote: ›
Chalan wrote: ›... ide tam aj niekto normalny? Smile niekto kto pije kofolu, dzusy, maximalne pivo a rad sa slusne naje a kulturne sa pobavi o danej proglematike?


nemusis sa bat, tvojim podmienkam vyhovuje kady od 8.00 do 13.00 Wink


svata pravda, pod perinou kazdy poslucha Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 08.03.2010 - 18:45 #81084
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Aman wrote: ›
Chalan wrote: ›ja som mozno este horsi ako gyro a pixall ale odradzaju ma od stretiek jednak pracovne dni, jednak vzdialenost od bratislavy a hlavne komentare a hlupe narazky niektorych z vas o baveni sa stylom ozrat sa, obit omietky, priniest KW bedne, hodit sa spinavy do bazena a nazrat sa svedskych stolov, toto si mozno neuvedomujete ale posobi to amatersky a odradza to ludi, ktory nemaju vztah k alkoholu, diskotekam a podobnym zvratenostiam... ide tam aj niekto normalny? Smile niekto kto pije kofolu, dzusy, maximalne pivo a rad sa slusne naje a kulturne sa pobavi o danej proglematike?


nemas sa coho bat... vacsina ludi tam aj ked opitych je uuuuplne ok. jedine problemy robili gyro s mockom - skoro sa povrazdili. inak bola uplne pohode nalada a sranda. ziadne grcanie a vyvadzanie. a myslim ze tam bolo viac takych, ktory skoro ani nepili, len max pivo.
inak sa odporucam vyhnut sa este chalanovi s nickom airnet. ten ked sa opije, tak bije aj vlastnych Smile ale to ta este sam upozorni na to za triezva, hehehe

najblizsie nalozim tebe za tieto dristy.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 08.03.2010 - 19:00 #81085
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

gyro wrote: ›
najblizsie nalozim tebe za tieto dristy.


uz sa na teba tesim... Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
LaCosta
Post subject: hmm  PostPosted: 08.03.2010 - 23:37 #81096
Ucen


Joined: Jún 24, 2003
Posts: 598
Location: /dev/null
Vsade je to rovnake aj na takom zodpovedne.sk stretnuti sme sa ozrali (v norme), ono clovek ide aj vypnut a nie len pracovat ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 09.03.2010 - 07:02 #81101
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no chalan-isko co ti napisat k tym tvojim pismenkam Smile, takze som obstinent a pivo pijem iba nealkoholicke, nefajcim a mam rad bratislavske firmy, napriklad dcn a pod...no a teraz kto mi to tu uveri????
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 09.03.2010 - 07:49 #81105
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

hmm ze by som sa aj ja tam ukazal
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 09.03.2010 - 09:18 #81106
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
vidite hned sa hlasia slusni ludia Smile ktory nemali doteraz odvahu sa tam vteperit...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 11 < 1234567...11 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)