Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.04.2024 - 16:08


8.skfree stretnutie

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 11 < 123456...11 >
Poll
Zucasnite sa 8.skfree stretnutia?
Ano
80%
 80%  [ 16 ]
Nie
10%
 10%  [ 2 ]
Este neviem
10%
 10%  [ 2 ]
Total Votes : 20


Author Message
421
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 01:04 #80996
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
navrhujem aby m-tec odlozil jeden svedsky stol pre pixalla. Ak niekto zahryzne do svedskeho stola, poskodi svojim chrupom nohu alebo pracovnu dosku, bude do konca zivota vyluceny z ALPI, stretnuti skfree, vybavim mu ze aj ARTOS a uz si nezalozi v tejto republike ziaden ucet. To sa tyka hryzenia aj v pracovnej aj po pracovnej dobe:-)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 09:03 #80999
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Budeme prist, pocet kusov upresnim next week.
Inak to co tu niektori riesite, ze nemozte na den oddist z prace, to by som nechcel. Z workoholizmu som sa vyliecil pred cca rokom. Do prace chodim standardne 2 x tyzdenne po tri hodiny, plus kazdy den z domu pracujem cca hodinku(pracovne dni)
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 09:17 #81000
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

airbilly wrote: ›Budeme prist, pocet kusov upresnim next week.
Inak to co tu niektori riesite, ze nemozte na den oddist z prace, to by som nechcel. Z workoholizmu som sa vyliecil pred cca rokom. Do prace chodim standardne 2 x tyzdenne po tri hodiny, plus kazdy den z domu pracujem cca hodinku(pracovne dni)


najak tak to je zdrave... preboha, tak to sa mozte rovno zamestnat v 2-3 pracach a mate to iste. nepodnikame preto, aby sme sa utrapili v praci kazdy bozi den ale preto aby sme si uzili zivot
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 10:39 #81001
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
airbilly wrote: ›Budeme prist, pocet kusov upresnim next week.
Inak to co tu niektori riesite, ze nemozte na den oddist z prace, to by som nechcel. Z workoholizmu som sa vyliecil pred cca rokom. Do prace chodim standardne 2 x tyzdenne po tri hodiny, plus kazdy den z domu pracujem cca hodinku(pracovne dni)

Ak Vas to nebavi tak Vas lutujem, nerobte to radsej. Chodim do roboty aj cec vikendy, keby to tak nebolo tak by Picaso nefungovalo ani tak ako teraz, kopec veci co sme si zvladli spravit vo vlastnej rezii (myslim programovanie) sa cez tyzdne nedaju riesit koli zhonu. Ked zacnete na svoje firmy kaslat upadnete. Ja nie ze musim byt v prace, ale CHCEM!!
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 11:07 #81002
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
gyro wrote: ›
airbilly wrote: ›Budeme prist, pocet kusov upresnim next week.
Inak to co tu niektori riesite, ze nemozte na den oddist z prace, to by som nechcel. Z workoholizmu som sa vyliecil pred cca rokom. Do prace chodim standardne 2 x tyzdenne po tri hodiny, plus kazdy den z domu pracujem cca hodinku(pracovne dni)

Ak Vas to nebavi tak Vas lutujem, nerobte to radsej. Chodim do roboty aj cec vikendy, keby to tak nebolo tak by Picaso nefungovalo ani tak ako teraz, kopec veci co sme si zvladli spravit vo vlastnej rezii (myslim programovanie) sa cez tyzdne nedaju riesit koli zhonu. Ked zacnete na svoje firmy kaslat upadnete. Ja nie ze musim byt v prace, ale CHCEM!!


Tusim sa gyro prvy x zhodneme. Keby ma to nebavilo uz sa na to seriem. 2-3x do roka niekam vypadnut relaxovat a sup sup do vyskumnych ustavov nasich firiem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
wsk
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 14:58 #81004
Basic


Joined: Mar 17, 2006
Posts: 312

Jaaj, podla mna pravda bude niekde medzi gyrom/pixallom a airbillym na polceste Smile

m-tec: regiotel - cca. 4 osoby, piatok po obede/vecer
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 16:02 #81005
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Chalani, nehadajte sa na tom kto kolko robi vo firme, myslim si ze kazdy robi maximum co sa da, inak by sme neboli kde sme. Su tu z nas taki, co este nemaju rodiny-ti mozno travia vacsinu casu v robote. Netreba vsak z toho robit paranoju, ze ked niekto bude jeden den prec tak ho nedajboze technici okradnu, znicia mu firmu a pod. Kazdy ma mat takych ludi, na ktorych sa da spolahnut. Gyro, neviem o akych stretkach picasso tocis, ani na ALPI fore nic o takom stretku nie je a povedal som ti dost jasne ze tato tema je pre mna minimalne do leta bezpedmetna, aj ked perspektivne ano. Momentalne kopeme backbony a to mame toho tiez dost. Nikto sa do teba nenavaza, len si niekedy odporujes. Kazdy pride kedy mu to vyhovuje. Myslim si ze som dal dost rozumne argumenty pre to preco to tak organizujem ako to organizujem. Hovori sa tak, ze cintoriny su plne nenahraditelnych ludi ... Smile Ak to nema byt len chlastacka a chceme aj o niecom rokovat a zaroven sa aj napr. vykupat , je to jedina moznost ako to urobit. Inokedy je problem tolko ludi dostat dokopy a prave tu je sanca na diskusiu. Vieme ako tie stretka vyzerali ked sa chodilo vecer. Kazdy sa s prepacenim naj...l , doobeda v sobotu prespal a kopec ludi sa v sobotu vecer vyparilo domov. Nikdy sa nic nepodarilo predebatovat z nasich problemov, vzdy to bola len bublina ktora splasla. Dajte mi prosim sancu to skusit urobit inac a po akcii zhodnotime ci to bolo spravne rozhodnutie. Mne sa zda ze podaktori sa prave navazaju do mna, pricom nikto z nas nema patent na rozum ani na hovorcu lokalnych ISP ( nechcem menovat ) .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 17:35 #81006
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
m-tec: Kua ale ja som hovoril o aparature radovo v KW vykonoch.. Very Happy Kurva musime opraskat trozka aj omietku..
Spolu zo zelmarom spravime vyber...
Cecovi skratime retaz aby nedociahol na mixazny pultik a bude ruka hore...
Taky odvaz este ste nezazili... Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 19:03 #81009
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
gyro wrote: ›
airbilly wrote: ›Budeme prist, pocet kusov upresnim next week.
Inak to co tu niektori riesite, ze nemozte na den oddist z prace, to by som nechcel. Z workoholizmu som sa vyliecil pred cca rokom. Do prace chodim standardne 2 x tyzdenne po tri hodiny, plus kazdy den z domu pracujem cca hodinku(pracovne dni)

Ak Vas to nebavi tak Vas lutujem, nerobte to radsej. Chodim do roboty aj cec vikendy, keby to tak nebolo tak by Picaso nefungovalo ani tak ako teraz, kopec veci co sme si zvladli spravit vo vlastnej rezii (myslim programovanie) sa cez tyzdne nedaju riesit koli zhonu. Ked zacnete na svoje firmy kaslat upadnete. Ja nie ze musim byt v prace, ale CHCEM!!

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Workahol ... ected=true
Toto je uplne o tebe, treba si uvedomit za cim sa vlastne nahanas. Mna zivot uz naucil ze to nieje len praca a peniaze(ale ked treba tak makam). Pred rokom mojmu synovi diagn ostikovali f84 detsky autizmus a priority sa zmenili....
Aby si v 50+ nezistil ze si vlastne premarnil zivot
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 20:06 #81011
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
airbilly wrote: ›
gyro wrote: ›
airbilly wrote: ›Budeme prist, pocet kusov upresnim next week.
Inak to co tu niektori riesite, ze nemozte na den oddist z prace, to by som nechcel. Z workoholizmu som sa vyliecil pred cca rokom. Do prace chodim standardne 2 x tyzdenne po tri hodiny, plus kazdy den z domu pracujem cca hodinku(pracovne dni)

Ak Vas to nebavi tak Vas lutujem, nerobte to radsej. Chodim do roboty aj cec vikendy, keby to tak nebolo tak by Picaso nefungovalo ani tak ako teraz, kopec veci co sme si zvladli spravit vo vlastnej rezii (myslim programovanie) sa cez tyzdne nedaju riesit koli zhonu. Ked zacnete na svoje firmy kaslat upadnete. Ja nie ze musim byt v prace, ale CHCEM!!

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Workahol ... ected=true
Toto je uplne o tebe, treba si uvedomit za cim sa vlastne nahanas. Mna zivot uz naucil ze to nieje len praca a peniaze(ale ked treba tak makam). Pred rokom mojmu synovi diagn ostikovali f84 detsky autizmus a priority sa zmenili....
Aby si v 50+ nezistil ze si vlastne premarnil zivot


Ak je podla teba premarnenie zivota niecim co ma bavi tak s panom bohom. A myslim si ze mam Viac konickov nez napriklad ty, chodim v lete na tury, chodim stanovat, chodim na radioamaterske stretka, pobehal som stredoslovensky region s hladacom kovov, robim weby z pasie vyvijam software v rmaci mojich schopnosti a travim cas s frajerkou, hram bowling, kukam panelak, ucim v skolach a akademiach :p a predstav si ze chodim aj na dovolenky. DPC co picujes furt.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 20:34 #81013
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

Gyro ty čo máš kramy či co? Taký si jak baba, ktorá nemala kolik v pici tretí rok. Urážaz sa na všetko.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 20:59 #81015
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Quote: ›
Ak je podla teba premarnenie zivota niecim co ma bavi tak s panom bohom. A myslim si ze mam Viac konickov nez napriklad ty, chodim v lete na tury, chodim stanovat, chodim na radioamaterske stretka, pobehal som stredoslovensky region s hladacom kovov, robim weby z pasie vyvijam software v rmaci mojich schopnosti a travim cas s frajerkou, hram bowling, kukam panelak, ucim v skolach a akademiach :p a predstav si ze chodim aj na dovolenky. DPC co picujes furt.

Par prispevkov dozadu si tvrdil, ze len pracujes....a ja nepicujem ! Very Happy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 21:10 #81016
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Ja by som Gyra prirovnal k zenam. Stale len vymysla, stale sa mu nieco nepaci, stale je nespokojny. Cisto zenska.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 22:54 #81020
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
Aman wrote: ›baba, ktorá nemala kolik v pici tretí rok.

Aman tak tu ja konciiim.... Very Happy Very Happy Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado22
14 Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 06.03.2010 - 23:02 #81021
Basic


Joined: Júl 15, 2005
Posts: 36

ste-ve wrote: ›m-tec: Kua ale ja som hovoril o aparature radovo v KW vykonoch.. Very Happy Kurva musime opraskat trozka aj omietku..
Spolu zo zelmarom spravime vyber...
Cecovi skratime retaz aby nedociahol na mixazny pultik a bude ruka hore...
Taky odvaz este ste nezazili... Smile


ja som mal pripomienky k repertoaru a nie k tomu ze budes hrat ty, kludne si hraj Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 11 < 123456...11 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)