Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 18.04.2024 - 23:41


8.skfree stretnutie

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 11 < 12345...11 >
Poll
Zucasnite sa 8.skfree stretnutia?
Ano
80%
 80%  [ 16 ]
Nie
10%
 10%  [ 2 ]
Este neviem
10%
 10%  [ 2 ]
Total Votes : 20


Author Message
Thomas
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 14:11 #80976
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
no zatial nebolo skfree stretko čo by sa niečo nepotto na sieti , ale to len zákon schválnosti funguje , vždy ked sa niekam vzialim tak sa niečo stane , ale dá sa všetko riešiť po telefóne , odnavigovať trotlov

m-tec , predbežne môžeš rátať s tromi ododmňa
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 15:06 #80978
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

zuziq wrote: ›a nieco pre potesenie zenskeho oka? Very Happy


chlapske gule?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 16:57 #80981
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

kubiik wrote: ›tiez vas nechapem, hlavne teba gyro;


hanbim sa ale taktiez povazujem pracovnu dobu za nevhodny cas na taketo stretko. na zabezpecenie prevadzky musi byt u nas vo firme cez pracovnu dobu bud moja zena alebo ja, a tym padom je nerealne aby sme boli obaja naraz niekde inde. a vikendovat bez manzelky nebudem, este stale som cerstvo zenaty Smile

a btw ono je celkom zaujimave, ze ludia ktori maju rozkolisane financne hospodarenie a uhrady chodia po splatnosti mesiac alebo aj pol roka, kludne pojdu cez tyzden valat sunky, a my ktori mame v zavazkoch po splatnosti nula eur a v pohladavkach po splatnosti 45tisic eur, tak mavame po pracovnom tyzdni pracovne vikendy. divnuo. alebo zeby to bol dovod preco mame vyrovnane hospodarenie a nie sme po splatnosti? hm hm..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 17:02 #80982
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
pixall wrote: ›
kubiik wrote: ›tiez vas nechapem, hlavne teba gyro;


hanbim sa ale taktiez povazujem pracovnu dobu za nevhodny cas na taketo stretko. na zabezpecenie prevadzky musi byt u nas vo firme cez pracovnu dobu bud moja zena alebo ja, a tym padom je nerealne aby sme boli obaja naraz niekde inde. a vikendovat bez manzelky nebudem, este stale som cerstvo zenaty Smile

a btw ono je celkom zaujimave, ze ludia ktori maju rozkolisane financne hospodarenie a uhrady chodia po splatnosti mesiac alebo aj pol roka, kludne pojdu cez tyzden valat sunky, a my ktori mame v zavazkoch po splatnosti nula eur a v pohladavkach po splatnosti 45tisic eur, tak mavame po pracovnom tyzdni pracovne vikendy. divnuo. alebo zeby to bol dovod preco mame vyrovnane hospodarenie a nie sme po splatnosti? hm hm..

Prides vecer, no problem... aj s polovickou (alebo celou Very Happy )
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 17:04 #80983
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

m-tec wrote: ›v cene: kompletna strava (svedske stoly) , cafe breaky, prezentacna miestnost, plavecky 25m bazen, free wifi a kadeco ine (je to na stranke)


jojo a moja polovicka este spravne pripomina, ze ked budu svedske stoly, tak pri tom ako chodim vsade posledny, tak budeme zas cely vikend hladovat. moze byt jedlo aj normalne na poziadanie? nechcel by som opakovat strastiplny zazitok z polany, ze veceru nedostaneme lebo kuchar je uz prec, na ranajky dostaneme po dlhom otravovani casnicky nejake zbytky sunky s korkou chleba, a na obed ani veceru nestihneme tento deficit dohnat... ked uz musim cez vikend pracovat tak sa chcem aspon poriadne vyspat a nazrat, tak mi to neberte Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 17:26 #80984
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

no dufam, ze sa tento krat dotrepeme uz aj my... takze rataj predbezne napr. s 2 kusmi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 18:43 #80985
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
@pixal Smile nakup si cestou konzervy a rozky (jokin`)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 19:26 #80986
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

tha a co som ja nejaky pastikar? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 19:33 #80987
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
tha, to by si musel z presporku buc Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rado22
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 20:37 #80988
Basic


Joined: Júl 15, 2005
Posts: 36

@421- odhalil si nas, kua, asi mas skolenie v siske, coo?
@zuziq- stevemu rozdupem tie cd co si napisala, ale donesiem nico rockoveho a moze sa vyblbnut
@gyro- pred dvoma rokmi som ti vravel, najdi si managera, vela technikov, ziaden manager.....
@all- ak sa bude dat prideme s krtkom co to popozivat a ako trefne 421 podotkol vykonavat spinavu spionaz

cu
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 23:01 #80991
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Aman wrote: ›ale prosim ta gyro... aky pracovny den??? vsak podla zasady je pondelok konec vikendu a piatok je uz skoro vikend, takze ten sa tiez nerata uuuuplne do pracovnych dni - to je rozmyslanie mojich technikov Smile

ale vazne... to mi nehovor, ze ty ako majitel firmy si nemozes dovolit odist v piatok z firmy. co skrachujes zatial ci co??? vsak si preboha sef, majitel, konatel. bud mas zlych zamestanancov, ktory ti skacu po chrbte, alebo mas siet postavenu na tplinkoch, ktore musis chodit kazdu hodinu restartovat.

ja tomuto fakt nechapem. ja som stravil 99 percent minuleho roka doma - bol som na "materskej", kedze predsa je prvy rok s dietatom najkrajsi Smile.
kazda normalna firma sa da riadit po vacsine casu z domu.
vid zelmar (polku roka travi na dovolenkach), airnet (ten uz pomaly neve co je to robota) a takto by som mohol menovat xxx dalsich.

takze prestante sa vsetci vyhovarat ze nemozte dojst, lebo bla bla bla...

PS: este ma napadol jeden dovod, preco gyro nemoze dojst... ze by ho nova frajerka drzala nakratko??? ze by bol papuca???

Ja som s mojou frajerkou vyse 5 rokov.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 23:03 #80992
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
m-tec wrote: ›Chalani, fakt sa neserte, su tu vazne veci ktore treba prebrat a prist o pol dna skor nikoho nezabije. Vid wisperaci, ti chodia rano aj ked nemusia Very Happy Ved mi nikto nehovorte ze firma bez majitela alebo casti nefunguje. Ako to potom mate urobene keby sa vam nieco stalo? Pozrite zelmara-ten aj zo seychelov zmenedzuje firmu a ma v podstate jednochlapovu.
Apelujem na tych hlavne, ktori maju zaujem riesit spolocne veci aby sa k tomu postavili zodpovedne a nespekulovali ze sa im nechce alebo maju frajerku a pod.

Mtec, vytahujes sa ale ani na jednom stretku "picasso" si nebol. Zodpovedne sa stavat k praci znamena nevalat is sunky na nejakom stretku, ja musim udrzovat prevadzku v behu v case otvaracich hodin v najvacsom moznom case ako sa da. Rovnako ako Pixal a suhlasim s jeho nazorom, upracte si rped svojimi dvermi a potom sa tu do mna navazajte.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 23:04 #80993
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
zuziq wrote: ›a nieco pre potesenie zenskeho oka? Very Happy

Ja
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rado22
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 23:39 #80994
Basic


Joined: Júl 15, 2005
Posts: 36

gyro wrote: ›
zuziq wrote: ›a nieco pre potesenie zenskeho oka? Very Happy

Ja


to si odpovedal po nemecky, ci si iba oslepol:)Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 23:43 #80995
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
rado22 wrote: ›
gyro wrote: ›
zuziq wrote: ›a nieco pre potesenie zenskeho oka? Very Happy

Ja


to si odpovedal po nemecky, ci si iba oslepol:)Smile

oslepol Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 11 < 12345...11 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)