Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 15:13


dve dns cez jeden MK

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Author Message
Thomas
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 08.11.2009 - 20:37 #76786
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
lol wrote: ›napis na steve(at)cdsl.sk to je chalanisko, ktory ma dlhorocne skusenosti s bondingom DSLiek, za flasu hrusky ti rad poradi Smile


myslíš že vyzradí svoje know-how ?? JA som sa ho tiež na to pýtal ako spraviť loadbalancing nad dsl a nechel prezradiť že bud zoberiem odneho už zbondované linky alebo nič...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 08.11.2009 - 21:17 #76788
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

je to potvrdene,je to ewewov brat
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 08.11.2009 - 22:48 #76795
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
server3: hehe Cool a ibiibi>>> tiez mam od teba PM , ale fakt nemam cas lamat si nad tym hlavu na www.ispforum.cz urcite najdes co potrebujes , myslim ze tam spajali dslka od O2 , takze skus vyhladavanie na tom fore . Prestny navod ti nikto neda , treba si to nastudovat ...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
ibiibi
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 09.11.2009 - 07:47 #76799
Basic


Joined: Nov 08, 2009
Posts: 8

mashinepistole2 wrote: ›server3: hehe Cool a ibiibi>>> tiez mam od teba PM , ale fakt nemam cas lamat si nad tym hlavu na www.ispforum.cz urcite najdes co potrebujes , myslim ze tam spajali dslka od O2 , takze skus vyhladavanie na tom fore . Prestny navod ti nikto neda , treba si to nastudovat ...


mashinepistole2: Dik za radu skúsim kuknúť tam

Asi musím nakoľko ludia ktorý tu prispievajú 7 rokov vedia svoj malý mozoček uzavrety vo sfére mikrotiku odpovedať na vlákno primitívnymi odpovedami.

Ďakujem za všetky normálne odpovede
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
testuser
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 09.11.2009 - 09:41 #76800
Basic


Joined: Sep 21, 2009
Posts: 86

zle si to pochopil. kazdy ma vo svojom okoli takeho borca ako si ty Smile asi tazko si splnil ohlasovaciu povinost na TU (ziadne poplatky ziadne kontroly, ziadne vyplnovanie vykazov) nemas zivnost alebo s.r.o. (neplatis dane, atd... , atd...) a je toho este viac. a cakas, ze teraz sa kazdy bude trhat ako ti pomoct? sa kus uvedom. jebes tu ludom ksefty a maju ti pomahat, aby ti to slo este lepsie?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 09.11.2009 - 15:59 #76813
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

nejedna sa o to, ci niekomu jebe alebo nejebe ksefty, ale o to, ze si neuvedomuje, ze je obetou politiky t-comu a mysli si, ze je ocen velkym providerom. takychto borcov t-com necha vyskakovat iba dovtedy, kym nevytlaci z trhu lokalnych providerov. potom jednym tahom zakaze zdielanie dsl a moze sa tesit na novych zakaznikov.

@ibiibi: ako by si hodnotil sam seba? si provider? zdielac? alebo bastard co ani netusi o com je rec?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ibiibi
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 09.11.2009 - 22:21 #76821
Basic


Joined: Nov 08, 2009
Posts: 8

yeager wrote: ›nejedna sa o to, ci niekomu jebe alebo nejebe ksefty, ale o to, ze si neuvedomuje, ze je obetou politiky t-comu a mysli si, ze je ocen velkym providerom. takychto borcov t-com necha vyskakovat iba dovtedy, kym nevytlaci z trhu lokalnych providerov. potom jednym tahom zakaze zdielanie dsl a moze sa tesit na novych zakaznikov.

@ibiibi: ako by si hodnotil sam seba? si provider? zdielac? alebo bastard co ani netusi o com je rec?


Som provider. Som zaregistrovaný na TU a platím aj poplatok jednorázový zhruba 33 euro. Kontroly mi pravidelne chodia. Živnosť mám už cca 10 rokov. Čo sa týka linky v mojej lokalite nieje žiadny iný provider ktorý by mi bol schopný dať silnejšiu linku. V blízkosti nieje ani optika. Bývam totiž na dedine. Čo sa týka toho providrovania je tu ešte jeden provider ktorý obmedzoval ľudí počtom Bytov a vysokou cenou tak som sa rozhodol že si spravím sieť aj ja a ponúknem to za nižšiu cenu neobmedzene. Podnikám už dlhší čas a asi aj najchytrejší mudrák zistí ako som uviedol že mám 20 klientov tak s toho sa zbohatnúť nedá. Beriem to len ako hoby. Ale aj hoby je napiču pokiaľ mám iba 3,5 Mb/s linku. Nato netreba viac vysvetľovania. Niesom až taký idiot aby som si s tým nepolámal hlavu, keď som si zakúpil 4 rb 600 a ponastavoval som si ich bez problémov. Chcel som si trocha skrátiť čas užitočnými informáciami od super borcov ako ste vy. Žiaľ obrovská smola. Ale vlákno ďalej pokračuje tak si ešte hubu ďalej pootierajte nech tu je aspoň sranda keď už nič iné.

S pozdravom Váš verný poslucháč či ewan?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 09.11.2009 - 22:26 #76822
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

To je mozne ze niekto je ISP a namiesto garantu ma dsl linky? to je dovolene?Ja sa len pytam lebo neviem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 09.11.2009 - 22:34 #76823
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
na slovensku je všetko možné ...

ibiibi, nože prezraď odkial si možno ti niekto z nás bude vedieť dodať garant
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ibiibi
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 09.11.2009 - 22:36 #76824
Basic


Joined: Nov 08, 2009
Posts: 8

Thomas wrote: ›na slovensku je všetko možné ...

ibiibi, nože prezraď odkial si možno ti niekto z nás bude vedieť dodať garant


orvava aká si len boľavá
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
testuser
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 09.11.2009 - 22:57 #76829
Basic


Joined: Sep 21, 2009
Posts: 86

garant nie je, ale DSL uz 10rokov? neviem ale daco mi na tom nesedi Razz alebo si sharoval uz dialup?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 09.11.2009 - 23:06 #76830
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
ibiibi wrote: ›
Thomas wrote: ›na slovensku je všetko možné ...

ibiibi, nože prezraď odkial si možno ti niekto z nás bude vedieť dodať garant


orvava aká si len boľavá


ktorá časť , možno by som ti tam vedeľ niečo zabezpečiť , ak nechceš verejne tak pm alebo icq
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ibiibi
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 10.11.2009 - 07:32 #76833
Basic


Joined: Nov 08, 2009
Posts: 8

testuser wrote: ›garant nie je, ale DSL uz 10rokov? neviem ale daco mi na tom nesedi Razz alebo si sharoval uz dialup?


neser si do huby ale poriadne čítaj. napísal som že 10 rokov podnikám nie že som 10 rokov providerom. NIČ INÉ LEN ZNOVA DO ŠKOLIČKY SA NAUČIŤ ČÍTAŤ.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
testuser
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 10.11.2009 - 09:08 #76836
Basic


Joined: Sep 21, 2009
Posts: 86

tak potom pardon. opytam sa inac, ako dlho si uz ISP?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: dve dns cez jeden MK  PostPosted: 10.11.2009 - 13:06 #76842
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
ale ved ho uz nechajte je to dalsi z mnoha malo co su tu a este menej z mnoho mala co vyrastu lebo oni to vedia najlepsie. sami si vsetko nastavia sami vsetko spravia a to najlepsie ako vedia. a uz ked nevedia tak potom sem pridu struhat frajerov aby im niekto poradil zlepsit fungovanie siete a oni mu za odmenu v PM vynadaju a este pre istotu zoberu par ludi, len lutujem tych ludi lebo sam vidim ako to slavne DSL chodi rano nam ide vo firme super ale poobede je to uz bieda a vecer som uz na svojej sieti kde mi postacuje uplne 256/128 a nepotrebujem ziadne turbo dsl 3
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 3 < 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)