Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 10:16


kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
Dikobraz
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 21.02.2009 - 12:11 #74195
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Ja osobne povazujem vsetky ISP stretka a konferencie za dovolenku. Fajne si oddychnem spoznam novych ludi, zabavim sa, vysaunujem atd. ... Taka otazocka: Cas ktory stravite s priatelkami, manzelkami, kamaratmi tiez preratavate na peniaze?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
XXPaloXX
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 21.02.2009 - 13:20 #74201
Basic


Joined: Feb 09, 2009
Posts: 7

no ja nevidim nijaky problem sa znovu stretnut mozeme s gyrom znovu urobit stretko, ale ze aj nieco konkretne budeme riesit nie len pride nieco niekto prezentovat co vobec nieje zle a vecer sa vsetci dopiju, dalsi nejaky program ktoreho sa budeme aj drzat a aj tam chodime vacsinou ti isty tak si tam mozeme povedat vsetko lebo sa uz nejaku tu chvilku pozname(napr.kto kde za kolko nakupuje, ved ako vzdy komunikujeme kazky s kazdym jednotlivo)....
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 21.02.2009 - 13:22 #74202
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Ja som to nemyslel tak, ze sa musime stretnut. Ja som len reagoval na to, ze kazdy ma aky drahy cas.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 21.02.2009 - 14:48 #74207
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Dikobraz wrote: ›Ja osobne povazujem vsetky ISP stretka a konferencie za dovolenku. Fajne si oddychnem spoznam novych ludi, zabavim sa, vysaunujem atd. ... Taka otazocka: Cas ktory stravite s priatelkami, manzelkami, kamaratmi tiez preratavate na peniaze?


hej. ale mame dohodu ze na tieto cinnosti mame rovnaku cenu normohodiny a riesime to vzajomnym zapoctom Laughing
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 21.02.2009 - 22:00 #74215
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

m-tec wrote: ›... a podmienku ze nezdiela DSL...


To si treba rozmysliet, co bude s gyrom? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Radoko77
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 21.02.2009 - 23:50 #74220
Basic


Joined: Feb 28, 2005
Posts: 399
Location: Michalovce
ja som za osobne stretnutia, ked mate casu 12x denne prispievat na forum mate casu sadnut do auta a urobit 60km, clovek pri osobnom stretnuti je najkreativnejsi, a taktiez spravat sa ako robot a len makat jak blazon, bez toho aby som videl po dlhej dobe vase ksychty, nie ze by som tuzil, ale rad sa stretavam
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 22.02.2009 - 12:20 #74227
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

takze mame 15 sieti zatial, vsetkym som poslal maila
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 22.02.2009 - 16:52 #74235
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Radoko77 wrote: ›ja som za osobne stretnutia, ked mate casu 12x denne prispievat na forum mate casu sadnut do auta a urobit 60km, clovek pri osobnom stretnuti je najkreativnejsi, a taktiez spravat sa ako robot a len makat jak blazon, bez toho aby som videl po dlhej dobe vase ksychty, nie ze by som tuzil, ale rad sa stretavam


ked si pozries tak vacsinu prispevkov mam medzi 0:00 a 04:00, ak ti vyhovuje na stretnutie tento cas, prosim Smile
podla mna ak sa ma stretnut cele slovensko na jednom mieste a prebrat viac veci tak to nebude 60 km a uz vobec nie na otocku ale aj cez noc, a pre mna je rozdiel ci pri cakani na nieco prepnem obrazovku a odpisem 2 minuty na prispevok, jak ci mam mam vynalozit 1 a pol dna na stretko co su dokopy dva roztrhane dni. okrem toho jedno stretnutie za pol roka nic neriesi a kazdy vikend na polanu chodit nebudem. moje predstavy o cost cuttingu su diametralne odlisne, ale svatu vojnu kvoli tomu nevyhlasim, prinajhorsom sa nezucastnim.


Last edited by pixall on 22.02.2009 - 17:00; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Radoko77
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 22.02.2009 - 16:55 #74236
Basic


Joined: Feb 28, 2005
Posts: 399
Location: Michalovce
pixall: utorok sa asi stretneme na Alefackej akcii, tak budeme mat moznost sa spoznat aj osobne Wink ak mas zaujem samozrejme
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 22.02.2009 - 17:01 #74238
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

nie nahodou pondelok? ci zase som si to poplietol?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Radoko77
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 22.02.2009 - 17:02 #74239
Basic


Joined: Feb 28, 2005
Posts: 399
Location: Michalovce
utorok Smile 17:00
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 22.02.2009 - 19:43 #74244
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ak idete na tu alefacku akciu tak je to naozaj strateny cas.....jedine teda tie chlebicky
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 22.02.2009 - 23:01 #74254
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

poslal som druhy mail, momentalne je nas 20 sieti

data na tej linke su v zalozke demografia
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 23.02.2009 - 00:17 #74255
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
kiwi neodpustim si co tak v zalozke DEMAGOGIA Smile
a nerozculuj sa, viem ze by si skoro vsetky prispevky hodil do zumpy ale nas svet sa nesklada z povelov vlavo bok, vpred, vzad ale z komunikacie s humorom.....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: kriza ako prilezitost alias united cost cutting a pod  PostPosted: 23.02.2009 - 00:19 #74256
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
inak to co sm napisal nema nic spolocne s tymto vlaknom, len sa mi tie slova spodobovali a kedze cakam kedy sa mi vrati utok v traviane tak pisem kade tade hluposti Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)