Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 14:11


Bonding

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
sef
Post subject: Bonding  PostPosted: 25.11.2008 - 22:17 #70525
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

Chcem nasadit bud nstreme2 alebo bonding. Ns2 to viem aj vsetko okolo toho ale ohladom bondingu toho vela neviem, resp. co a ako napr ci mozem tam spojit eth wifi a podobne. Mozte mi to niekto blizsie vysvetlit. Bol by som velmi povdacny. Nerobi boning napr to ze: mam spoj na alixoch s priepustnostou 25 Mb FD kym nezapojim eth a cez eth ide RB600 na tom su AP 2,4 resp 5 G a vtedy uz asi CPU nestiha tak to klesne na nejakych 14 Mb FD. Ci to nahodou nepomoze.

Dik za radu. Pytam pivo Rolling Eyes
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Bonding  PostPosted: 25.11.2008 - 22:26 #70527
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

otazka na airbillyho... on to testoval pokial viem.

ale to co viem ja je, ze bondovat sa daju len FD interface, co samozrejme wifi karta nie je. treba nad wifinou spravit tunel a ten sa sprava ako FD a potom tunely zbondovat dokopy. dufam ze staci na nakopnutie...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)