Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 20.04.2024 - 08:57


Trojske kone

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
rakel
Post subject: RE: Trojske kone  PostPosted: 03.11.2008 - 21:54 #69635
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

mne sa pred troma tyzdnami odpojil zakaznik co bol u neho technik minimalne 5x rocne (stale dosraty a zavireny pocitac) a dal si DSL. Prisiel po tyzdni, ze mu nejde ani to DSL, ze co ma robit. Tak sme mu predali NOD a za 500sk preinstalovali pccko. Ked som mu to predtym hovoril, tak chyba bola v nasom nete a on tolko za antivirak veru neda, ze kamarati maju DSL a ide im aj bez antivira. Smile
takze teraz sice nemam 400sk mesacne, ale tesim sa na 5x500 rocne Smile

Dnes si bol jeden objednat net, ma DSL turbo 2, ze sa mu to pred pol rokom nenormalne skazilo, aj si kupil novy modem, aj z prace doniesol notebook, a aj tak mu to strasne "lieta" raz 400, raz 2100kbps, ze stale chodi k susedovi porovnavat s nasim netom Smile
Nemate podobnu skusenost? nenapada ma nic len to, ze Tcko zacalo uplatnovat agregaciu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Trojske kone  PostPosted: 04.11.2008 - 00:30 #69639
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
t-com v niektorých lokalitách už nemá ani kapacity na zriadenie praobyčajnej telefónnej linky , nie to aby im chodil net poriadne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)