Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 13:42


Nova serverovna v bratislave

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
PCnity
Post subject: Nova serverovna v bratislave  PostPosted: 21.09.2008 - 15:47 #68422
Ucen


Joined: Okt 11, 2003
Posts: 730
Location: Samorin
Mal by niekto zaujem vstupit so mnou do prejktu vybudovat malu serverovnu v centre bratislavy?

Sam na to financne nestacim a navyse by mi velmi pomohlo kebyze to nie je cele len na mne.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Nova serverovna v bratislave  PostPosted: 21.09.2008 - 16:14 #68426
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
bral by som to vsetkymi desiatimi keby islo o bystricu Confused
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
PCnity
Post subject: RE: Nova serverovna v bratislave  PostPosted: 21.09.2008 - 16:40 #68427
Ucen


Joined: Okt 11, 2003
Posts: 730
Location: Samorin
Pokial by sa nasiel niekto z Braislavy...

Mam zaujem zriadit malu serverovnu v centre bratislavy so slusnou ponukou a konkurencieschopnymi cenami.

Priestorov na prenajom sa na nete da najst v centre vela. Mam uz vybratych aj niekolko konkretnych okolo 50m2 s moznostou az 180m2 podlahovej plochy so vsupom z ulice + moznost parkovania.

Dohodnut peeringy a zahranicnu konektivitu

Bolo by nutne prenajat si alebo realizovat vlastnu opticku linku priamo do SIXu a ulozit si tam vlastne AS, registrovane na novu s.r.o.cku spolumajitelov.

Montaz diesel generatora, UPSiek, Redundatnych klimatizacii...

Kupa rackov + stojany na pc

Montaz zabezpecovacieho systemu.

Ja by som na zaciatok potreboval ulozit 1 rack a par towerov. Cize nakup zariadeni by sa dal realizovat postupne.

Idealne by bolo kebyze do toho ide niekto komu nevyhovuju podmienky existujucich serverhouseingov a ma zaujem ist so svojimi servermi do vlastnych priestorov.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: Nova serverovna v bratislave  PostPosted: 22.09.2008 - 09:11 #68438
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
Ja uz mam nachystane toto vsetko na moju druhu serverovnu a chyba mi ale priestor.. (som trozka vyberavy v lokalite Smile ) Napisem ti do ICQ
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)