Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 20.04.2024 - 07:21


Blokol som si login, HELP !!!

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Levian
Post subject: Blokol som si login, HELP !!!  PostPosted: 30.08.2008 - 17:18 #68050
Basic


Joined: Mar 13, 2007
Posts: 264
Location: Trnava
Zdravim. Dnes som sa dostal do problemu tym ze som si blokol pristup na mikrotik cez winbox aj telnet. Omylom som si vypol pravidlo ktore mi povoluje logovat sa. Konkretne ako to je spravene aj tuto: winboxom na 90.183.240.250 demo/demo
Ip / Firewall / Filter Rules - tam sje pravidlo ´ Povoleni vseho Input/Output pro adminy´ (tie 2 pravidla som omylom vypol)
Nastastie mam ulozeny Backup, len ako ho tam mam pouzit ked sa neviem na router nijak dostat ???
Viem k PC pripojit monitor a klavesnicu pripadne konzolou. Ked som pozeral na monitor ako sa router chova tak nabehne vsetko normalne a hodi mi login. Tam sa bezproblemov nalogujem. Neviem ale ako mam obnovit tu zalohu? Mam ju ulozenu priamo na CF z ktorej nabootuje. Skusal som prikazom GET ale nejak sa mi nedarilo. Mohol by mi niekto napisat Step by Step ako nato ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bakula
Post subject: Blokol som si login, HELP !!!  PostPosted: 30.08.2008 - 18:15 #68051
Ucen


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 792

Levian wrote: ›Zdravim. Dnes som sa dostal do problemu tym ze som si blokol pristup na mikrotik cez winbox aj telnet. Omylom som si vypol pravidlo ktore mi povoluje logovat sa. Konkretne ako to je spravene aj tuto: winboxom na 90.183.240.250 demo/demo
Ip / Firewall / Filter Rules - tam sje pravidlo ´ Povoleni vseho Input/Output pro adminy´ (tie 2 pravidla som omylom vypol)
Nastastie mam ulozeny Backup, len ako ho tam mam pouzit ked sa neviem na router nijak dostat ???
Viem k PC pripojit monitor a klavesnicu pripadne konzolou. Ked som pozeral na monitor ako sa router chova tak nabehne vsetko normalne a hodi mi login. Tam sa bezproblemov nalogujem. Neviem ale ako mam obnovit tu zalohu? Mam ju ulozenu priamo na CF z ktorej nabootuje. Skusal som prikazom GET ale nejak sa mi nedarilo. Mohol by mi niekto napisat Step by Step ako nato ?


Very Happy

a co takto
ip firewall filter print
pozriet cislo ktore pravidlo si zakazal a potom
ip firewall filter enable (alebo disable) podla toho ci to pravidlo potrebujes povolit alebo zakazat

ale ked chces silou mocou restornut backup tak skus
system backup load
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Blokol som si login, HELP !!!  PostPosted: 31.08.2008 - 11:36 #68056
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Ak dobre chapem tak nechces stratit licenciu. Riesene je jednoduche. Prist k PC a preinstalovat MK netinstalom bez ulozenia nastaveni. Kedze mas backup tak niet co riesit. Netinstal nabootujes bud ethernetom alebo disketami, popripade CDckom ak si spravis bootovaciu disketu z CDcka.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Blokol som si login, HELP !!!  PostPosted: 31.08.2008 - 11:41 #68057
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

Levian: Nebud paranoidny, moja konkurencia bezala pol roka na vsetkych MK s verejnymi IP na default logine admin bez hesla a za celeho pol roka sa na tie MK nikto okrem mna nepripojil. Logy boli plne utokov na SSH ale nikoho nenapadlo skusit admin bez hesla Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Levian
Post subject: RE: Blokol som si login, HELP !!!  PostPosted: 31.08.2008 - 18:40 #68062
Basic


Joined: Mar 13, 2007
Posts: 264
Location: Trnava
Diki bakula. Uz to slape. Spravil som to tym povolenim pravidla vo firewale cez konzolu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)