Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 17:40


Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 12 of 12 < 1...89101112
Author Message
pixall
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 15.08.2008 - 15:51 #67784
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

LaCosta wrote: ›Je tu prilis mnoho textu aby som to precital Smile aka je podmienka aby som nahliadol do topicu druzina ?


zevraj ja som moderator takze ked mna poziadas tak dostanes pristup.
ale prezradim ti ze tam vobec nic zaujimave nie je, tato komunita nevyzera byt momentalne schopna dohodnut sa na niecom.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 15.08.2008 - 17:04 #67791
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
no u nás sa držíme sloganu kým iný zalievajú , my pripájame , hm teda dalo by sa povedať že prepájame (zatial teda iba v excelovskej tabulke ) ale dufame že o par tyždnov aj v reali a nemam teraz na mysli telefony Wink
viac info ked bude všetko hotove
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 12 of 12 < 1...89101112
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)