Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 16:08


Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 11 of 12 < 1...89101112 >
Author Message
421
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 04.08.2008 - 08:37 #67487
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ono je to o zisku ako som pisal ale na druhej strane ma nekonecne tesi ked ma praca, ktoru robim bavi. a este k tomu spolcovaniu, vies stevesk ja neviem aku mas siet a od koho beries konekt ale prvotny zamysel spojenia bol spolocny marketing / jednotny / a nakup konektivity vo velkom za vyhodnu cenu. V pripade nakupu konektu sa da dohodnut prepojenie optickych uzlov v republike ako L2 switch, a potom sa nam otvaraju dalsie moznosti od vlastnehop autonomneho systemu az po IPTV / ak neumrie skor ako cakame Smile / No a to samotne spojenie je aj o tom, ze kazdy musi nieco do toho dat a v tom je najvacsi problem. nespajat sa preto, ze citim blizku smrt ale preto, ze napredujem a chcem rychlejsie....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 04.08.2008 - 08:39 #67488
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
stevesk wrote: ›
TRt a potom nevieš kedy máš dosť..a len zapájaš a kupuješ a vymienaš...atd.....2 roky stačilo som si akurat povedal...nech sa druhý nahrabe,ke´d si myslí,že je to čistá ryža.....lebo aj také počujem.Budem len udržiavať a polievať zahradku... Laughing


Len zalievaj a kym budes zalievat tak zistis ze konkurencia ma zosietovane vsetko co sa len da a ze si zaspal dobu . A ze je to cista ryza to rozhlasuje len par zavistlivcov to si vsimat netreba .
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 06.08.2008 - 20:22 #67586
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

neda mi a by som sa nepochvalil nasimi novymi rozhlasovymi spotmi na internet na vidieku, dnes vyrobene, od zajtra vysielame

http://www.radiokosice.sk/ecce.zip
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
wsk
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 06.08.2008 - 21:25 #67588
Basic


Joined: Mar 17, 2006
Posts: 312

pixall wrote: ›neda mi a by som sa nepochvalil nasimi novymi rozhlasovymi spotmi na internet na vidieku, dnes vyrobene, od zajtra vysielame

http://www.radiokosice.sk/ecce.zip


spica Smile gratulujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 07.08.2008 - 00:20 #67595
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
ozaj a teraz ma napadol slogan....
kým iní zalievajú, my spájame....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 07.08.2008 - 07:13 #67596
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
m-tec nie je to zle ale situaciu na tomto fore by viac vystihlo: Kym iny zazlievaju, my spajame......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 07.08.2008 - 11:50 #67605
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Vsak nech len konkurncia zalieva ja budem len rad .
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
frido13
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 07.08.2008 - 15:01 #67610
Basic


Joined: Sep 20, 2005
Posts: 279

Zdravím

Páni
sú len 2 možnosti nič viac nič menej
kto do toho chce ísť tak ten povie áno a pôjde do toho!
druhá možnosť je: nie nemám záujem a nieje o čom jeho názor nieje podstatný!


keď si sadneme tý čo povedia áno a dáme hlavy dokopy tak určite neaké spoločné riešenie nájdeme pretože chceme ísť do toho a to je základ!

P
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 07.08.2008 - 15:28 #67611
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
No ja som povedal ano , ale ako vidim len moje ano nestaci Wink
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
frido13
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 07.08.2008 - 16:11 #67614
Basic


Joined: Sep 20, 2005
Posts: 279

takže všetci tý čo povedia áno tak by sme mali dať stretnutie a riešiť to:
môj návrh je spraviť si spoločný víkend a riešiť to, mne nerobí problém ani cez pracovný týždeň ja si na to čas nájdem je to v mojom záujme a je to dôležitá priorita keď sa chceme niekam dopracovať!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 07.08.2008 - 20:15 #67620
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
ano povedalo vela ludi a vidite nedohodli sa, to druhe forum uz uplne stagnuje a nikto tam nic k veci nepise.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 07.08.2008 - 20:49 #67621
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

jj, stagnuje to. povedalo sa vela a skoro nic... najlepsie bude asi sa stretnut a riadne sa porozpravat...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 07.08.2008 - 22:09 #67624
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
ved to že na polane každy ano podme do toho , v euforii sa napisalo na to forum 280 prispevkov a teraz ako by utal ..
Takto cez web sa asi nedohodneme ale zas nemôžme ani isť niekam na výkend len tak bez nejakeho zakladu o čom sa vlastne chceme baviť . Bolo by dobre všetko to čo sa napisalo nejak sumarizovať dať k dispozicii niekolko z navrhnutých modelov a tieto prediskutovať naživo ...
Len ak sa bude oragnizovať niečo tak dufam že nie v septembri lebo tam mam toho naplanovaneho tolko že sa normalne toho mesiaca bojim , a to si tam budem musieť ešte niekde natlačiť prekladku uplinku
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 08.08.2008 - 09:53 #67633
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Je zaujimave ale ako to zistujem, asi polovica ludi co by k tomu mala co povedat nema vobec do fora pristup lebo sa to schvaluje tyzdne . Skor by som sa vratil k pixal- ovej prvotnej myslienke a vyuzit uz registrovane zdruzenie . Naco z toho robit VIP spolocenstvo . Druha vec je ze zatial co sa tu niektori dohaduju ako prisne koho posudzovat ci ho zaregistrovat alebo nie, gyro maka a serie na tieto zvasty .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
LaCosta
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 15.08.2008 - 08:31 #67759
Ucen


Joined: Jún 24, 2003
Posts: 598
Location: /dev/null
Je tu prilis mnoho textu aby som to precital Smile aka je podmienka aby som nahliadol do topicu druzina ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 11 of 12 < 1...89101112 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)