Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 18:46


Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 5 of 12 < 12345678...12 >
Author Message
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 16.07.2008 - 23:28 #67183
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Mne to pride cele nejake divne , teraz co sa mam dakomu prosit , aby som sa mohol pripojit k projektu ?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 16.07.2008 - 23:44 #67186
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
napiš andreasovi napiš kto si čo si ,niečo o tebe , niečo o sieti , linka na webku pripadne meno firmy , nech si overime že si neni len jeden z dalších dslkarov
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 16.07.2008 - 23:44 #67187
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Klidek, napis PMku a mas pristup.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Saigon
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 16.07.2008 - 23:45 #67188
Basic


Joined: Mar 13, 2004
Posts: 226
Location: Maly Cepcin
No ked si nebol na polane ako ja tak mas smolu...ostava len cakat ci ta schvalia...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 00:05 #67192
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Ja som schvalil kazdeho - nemam nic proti SKfrenetakom, aboslutne ani proti jednemu a keby bolo namne mate vstup, chalani sa boja velkych organizacii. Je dobre prekvapit.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Saigon
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 00:32 #67193
Basic


Joined: Mar 13, 2004
Posts: 226
Location: Maly Cepcin
Skoda ze som skor nevedel co vsetko treba napisat...od vcera ako puk cakam na odpoved ci ano alebo nie... uz som doplnil info o nas
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 00:39 #67196
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
na vstup do fora potrebujeme preverit zakladne udaje...
Nazov spolocnosti:
WEB:
Mesto:
Registracia na TUSR:
Vase meno:
Nejaky pokec.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Saigon
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 00:58 #67197
Basic


Joined: Mar 13, 2004
Posts: 226
Location: Maly Cepcin
Len tym padom su OZ vylucene z moznosti uchadzat sa o vstup do fora kedze OZ, ktore neposkytuje internet ale internet je len jedna z vyhod clenstva nemusi byt registrovane na TUSR.
Nebolo by mozne na tom fore vytvorit cast kde by sa uchadzaci mohli obhajit pripadnym namietkam na ich clenstvo? To ze niekoho tam zoberiete a aj ked nesplna teraksie kriteria neznamena, ze za urcitych okolnosti, sa prisposobi alebo vo finalnej faze sa nestane sucastou pripravovanej organizacie. Dalsie co s ami nepaci je ze automaticky vylucujete "DSLkarov"(aj ked my nie sme), Su oblasti kde clovek nema moc na vyber. Podla mna by sa to malo posudzovat individualne. Niektory fakt nemaju na vyber ak chcu net.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 01:54 #67199
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

Saigon wrote: ›Len tym padom su OZ vylucene z moznosti uchadzat sa o vstup do fora kedze OZ, ktore neposkytuje internet ale internet je len jedna z vyhod clenstva nemusi byt registrovane na TUSR.
Nebolo by mozne na tom fore vytvorit cast kde by sa uchadzaci mohli obhajit pripadnym namietkam na ich clenstvo? To ze niekoho tam zoberiete a aj ked nesplna teraksie kriteria neznamena, ze za urcitych okolnosti, sa prisposobi alebo vo finalnej faze sa nestane sucastou pripravovanej organizacie. Dalsie co s ami nepaci je ze automaticky vylucujete "DSLkarov"(aj ked my nie sme), Su oblasti kde clovek nema moc na vyber. Podla mna by sa to malo posudzovat individualne. Niektory fakt nemaju na vyber ak chcu net.


Co sa tyka toho OZ mas pravdu pretransformovat sa da...takze proti tomu nemam vyhrady...(nooo uznaj ze Andrejovi musis poslat nejake data podla coho si ta preklepneme... ci niesi nejaky jozko mrkvicka neviem odkial( ked uz nic ine tak podla IPciek hehe).
ale nie no seriozne- chcem len tolko povedat ze najskor sa reguju ludia z polany kde uz maju moznost vidiet vlakno kde su ludia co ziadaju o vstup aaa mozu namietat alebo suhlasit. Jednoducho uz pri tomto zacina vacsinove hlasovanie...
DSLkary- to je velmi jednoduche nedokazu zabezpecit Minimalny standard.

Tolko moj nazor!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Saigon
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 02:14 #67200
Basic


Joined: Mar 13, 2004
Posts: 226
Location: Maly Cepcin
uz som mu poslal nejaky popis o nasom OZ aj o situacii v nasom okrese...
pokial ide o tych DSLkarov... ak su v nejakom zapadakove a preto si zdielaju DSLko, no ked uvidia moznost ziskat za nejaku rozumnu cenu garant a rozsirit sa a pritom nebudu konkurovat ziadnemu z clenov, preco ich za urcitych podmienok (napr do pol roka spoj cez kopce k najblizsiemu popu a garant min 10Mbps) podmienecne neprijat. Pravdu povediac, nemyslim si ze by sa ich mohlo hlasit nejak velmi vela... Ide skor o psychologicku podporu pre sikovnych mladych chalanov s potencialom rychlo narast.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 07:58 #67201
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

Saigon wrote: ›uz som mu poslal nejaky popis o nasom OZ aj o situacii v nasom okrese...
pokial ide o tych DSLkarov... ak su v nejakom zapadakove a preto si zdielaju DSLko, no ked uvidia moznost ziskat za nejaku rozumnu cenu garant a rozsirit sa a pritom nebudu konkurovat ziadnemu z clenov, preco ich za urcitych podmienok (napr do pol roka spoj cez kopce k najblizsiemu popu a garant min 10Mbps) podmienecne neprijat. Pravdu povediac, nemyslim si ze by sa ich mohlo hlasit nejak velmi vela... Ide skor o psychologicku podporu pre sikovnych mladych chalanov s potencialom rychlo narast.



Presne tak, rychlo rast nie rychlo si nahrabat... kto ma len tento zamer je to o hovne. Ja sa fakt neviem sam rozhodnut nooo skor by som povedal ze Garant je vstupna brana. Ja viem ze DSL na kedze na DSL sme frcali aj mi... nooo ta kvalita sluzieb zdaleka nebola taka ako na garante(to je prvy aspekt). Druhy je ten ze nas momentalny ISP neprisiel za namy ze chlapy podte ku mne...DSL je na nic. To sme museli zistit, aa uz ked sme to aj vedeli... tak sme to museli na tom dsl este isty cas tahat, kym nebude mes. obrat taky aby sme mali na prvu poriadnu linku. Je to uz rok aj nieco a teraz kupujeme 5nasobok. Takze podobny vyvoj ocakavam aj od DSLkarov...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 08:31 #67202
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Mich(at)l wrote: ›
Saigon wrote: ›uz som mu poslal nejaky popis o nasom OZ aj o situacii v nasom okrese...
pokial ide o tych DSLkarov... ak su v nejakom zapadakove a preto si zdielaju DSLko, no ked uvidia moznost ziskat za nejaku rozumnu cenu garant a rozsirit sa a pritom nebudu konkurovat ziadnemu z clenov, preco ich za urcitych podmienok (napr do pol roka spoj cez kopce k najblizsiemu popu a garant min 10Mbps) podmienecne neprijat. Pravdu povediac, nemyslim si ze by sa ich mohlo hlasit nejak velmi vela... Ide skor o psychologicku podporu pre sikovnych mladych chalanov s potencialom rychlo narast.



Presne tak, rychlo rast nie rychlo si nahrabat... kto ma len tento zamer je to o hovne. Ja sa fakt neviem sam rozhodnut nooo skor by som povedal ze Garant je vstupna brana. Ja viem ze DSL na kedze na DSL sme frcali aj mi... nooo ta kvalita sluzieb zdaleka nebola taka ako na garante(to je prvy aspekt). Druhy je ten ze nas momentalny ISP neprisiel za namy ze chlapy podte ku mne...DSL je na nic. To sme museli zistit, aa uz ked sme to aj vedeli... tak sme to museli na tom dsl este isty cas tahat, kym nebude mes. obrat taky aby sme mali na prvu poriadnu linku. Je to uz rok aj nieco a teraz kupujeme 5nasobok. Takze podobny vyvoj ocakavam aj od DSLkarov...


Lenze toto zdruzenie moze vyriesit problem DSLkarov ktori chcu garant, BTW!: aj na DSLku sa da kupit slusna linka. Ja nemam nic proti serizonym sietam na DSLku, mam znameho co ma asi 4 DSLka zgrupene a predava ich do dedin, kde niesu ani tie.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 11:43 #67206
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
Ja som mal tiez DSLko . Je to podla mna hlupost zgrupovat dslka , ked je prikvacenych 700-1000 spojeni je to hrozne . Za to co som k sebe potiahol garant som mohol pripojit vedsinu dedin okolo , ale naco by mi to bolo , keby som sa musel drbat z dslkom . Ten spoj ma vysiel na nieco cez 100000 .
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
PCnity
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 14:28 #67210
Ucen


Joined: Okt 11, 2003
Posts: 730
Location: Samorin
Mali by ste sa drzat vaseho nazvu... skFREEnet... Nemusi to byt free as in beer, ale free as in speech. Otvorenost ma svoje vyhody Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Saigon
Post subject: RE: Spolupráca - KUJME ZELEZO, KYM JE ZERAVE  PostPosted: 17.07.2008 - 19:26 #67216
Basic


Joined: Mar 13, 2004
Posts: 226
Location: Maly Cepcin
Tato iniciativa ma zaujala hlavne preto ze uz dlho zvazujem IPTV na sieti naseho OZ. Nechcel som vsak do toho investovat ked aj tak by bol problem to legalne pouzivat. Dalej som to videl ako sancu pridat sa k spolocnym nakupom lacnych settopboxov z ciny. Neskor ma zaujala aj moznost lacnejsieho garantu, kvoli ktoremu som zvazoval moznost spravit spoj za cca 40k k nablissiemu popu. Mrzelo ma, ze ste tak striktne proti OZ lebo neviem v com vam mozu oni uskodit. Ale ak by to bol jediny problem nasho vstupu na "vznikajucej" organizacie kludne by sme presli na s.r.o.. No momentalne sme na tom tak...ak nebudeme s.r.o. nemame ani len sancu zistit ci sa nam stat s.r.o. vobec oplati.
Takze dakujem, ale ak sa staneme s.r.o (zivnost) v sucastnej situacii a nakoniec s toho aj tak nic nebude asi to bude znamenat zanik nasej siete resp jej velke zadlzenie...toto nechcem riskovat...
a tak sa radsej budem drzat hesla "Skfree je projekt neziskovej broadband telekomunikačnej siete v Slovenskej Republike" a budem sa bavkat na svojom piesocku.. Nikdy som nesiel do toho zo zamerom zarobit na tom... len som chcel mat konicek...niekto hra futbal iny chyta ryby a my mame siet...

Dufam ze tu organizaciu nevrhnete dobre a ze vam neprerastie cez hlavu ako sa to stalo v czfree ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 5 of 12 < 12345678...12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)