Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.04.2024 - 22:18


Compex WLM54G b/g miniPCI - nevysela ??

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Thomas
Post subject: Compex WLM54G b/g miniPCI - nevysela ??  PostPosted: 16.02.2008 - 19:01 #61885
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
čavte , mam nasledovny problem ktory som dnes riešil kupil som zopar kariet Compex WLM54G b/g miniPCI ma to mať čipset AR2413 mikrotik však vravi že ma AR5212 myslel som si že ked je to atheros tak to bude chodiť nejak normalne.
karty sme vložili do routru zapli zbootol všetko vpohode dal som zoskenovať siete , normalne ma až miklo ked som zbadal že ten všesmer naskenoval 70 sieti . dal som ho do modu ap a nič . s notasom sme na 1m oproti 12 dBi všesmeru namwrali -89 dBi , klient ten bod nenameral ani jeden .
Tak sme teda kartu vymenili , ked neišla ani jedna skusili sme zmeniť anteenu a nič anijedna karta .. naskenuju nošu sieti ale vysielať sa im nechce, podobny sindrom pod rôznymi verziami mikrotiku (2.9.50,3.0,3.3) skušane aj v pc aj na rbčku z rôznimi anténami , skúšal som jej zdvihnúť vyžarovací výkon ale rozdiel možno 5 dBi konektor karty som skušal prepinať či už cez mikrotik alebo manualne prehadzovanim karty a nič ...
nemali ste niekto podobný problem s tymito kartami , alebo je možné že všetky tri sú vadné ? či mam skusiť ešte niečo alebo v pondelok staviť na osvedčenu klasiku u nás r52 ??

dik za odpovede .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Compex WLM54G b/g miniPCI - nevysela ??  PostPosted: 16.02.2008 - 19:10 #61886
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

Presne toto sa mi stalo na nejakych shit TP-LINK na 2,4, problem bol v tom, ze karta mala problem s napajanim v redukci 4 a 8 miniPCI->PCI. Na kazdu kartu bolo treba samostatnu redukciu
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Compex WLM54G b/g miniPCI - nevysela ??  PostPosted: 16.02.2008 - 19:15 #61888
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
hej v pcku bola na 8 miniPCI -> Pci redukcii , ale prečo to robilo aj v rbčku
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Compex WLM54G b/g miniPCI - nevysela ??  PostPosted: 16.02.2008 - 19:45 #61892
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

V RB to blbne ak to mas na daughterboarde
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Compex WLM54G b/g miniPCI - nevysela ??  PostPosted: 16.02.2008 - 19:48 #61894
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
nie nie .. je to 133 ktoru mam doma ako pripojku a zoroven hračku na testovanie tajychto somarin ... ale teraz ma napadlo že tam je iba 12 V zdroj .. skusim sa s tym ešte pohrať a ked nie tak idu do koša ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)