Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.03.2024 - 02:03


Vypadavanie spojenia medzi 2xMK

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
JOFO
Post subject: Vypadavanie spojenia medzi 2xMK  PostPosted: 04.02.2008 - 18:31 #61410
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Na jednej trase pozorujem divne spravanie sa spoja.. je to 2xRB532 MK 3.2
Pravidelne vytuhne komunikacia na kratku chvilu.. chova sa to tak ze ked pingam druhu stranu spoja, tak zrazu sa mi na chvilu prestanu vracat pingy.. v pohode sa na ten stroj pripojim WinBoxom, ale neprelezie tadial takmer nic... nemam tam ziadne pravidla ani queues.. je to cisty routing...
stretli ste sa s niecim takym? mam tam zapnute nstreme, moze to haluzit kvoli tomu?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Vypadavanie spojenia medzi 2xMK  PostPosted: 04.02.2008 - 19:16 #61411
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

ten nstreme to moze byt...

pozri si ci ta niekto nerusi. ako som menil jeden svoj stroj z 523 na 333, tak 333 zacala z nicoho nic vypadavat. hocikedy. postacilo len vypnut zapnut interface a komunikacia na wifine pokracovala....

po preladeni na iny kanal sa to dalo do poriadku...

podotykam, ze AP je v3 a klient co sa napajal (je to spoj ptp) je nieco 2.9.XX
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Vypadavanie spojenia medzi 2xMK  PostPosted: 04.02.2008 - 19:37 #61413
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

no rusenie tu nie je ziadne.. ked si dam sken pasma, tak mozno na 3 kanaloch mi vyhodi vyuzitie do 1% zvysok 0...
je to dedina medzi kopcami.. divne je to ze komunikacie ide dalej aj ked mi pingy neprechadzaju... ked som si pred chvilou pozrel na ten RB tak pingy sa mi sice nevracali ale tieklo cezen cca 1,5Mbit/s .. je to divne... skusim vypnut ten nstreme a uvidim co to spravi...

test neuspesny, vypol som nstreme, preladil kanal ale nic sa nezmenilo... pingy su krasne do 5ms pri zatazi, akurat ze pravidelne sa na chvilu odmlci a nevrati ziaden ping... signal mam -69
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)