Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 15:32


Router nepingujem , ale klientov ano

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Metiu
Post subject: Router nepingujem , ale klientov ano  PostPosted: 01.12.2007 - 20:54 #59289
Basic


Joined: Apr 01, 2006
Posts: 46

Zdravicko ,

stala sa taka zaujimava vec .. po tom , co odisiel disk na podchladenie a bol som nuteny robit konfig znova sa uz nedopingujem priamo na router , ale na klientov ktori CEZ NEHO IDU sa DOPINGUJEM Very Happy . Spoj bezi na ap bridge vs. station wds v dynamickom wds mode. Rovnako sa to chovalo aj na ap bridge vs. station bez wdska.

modelova situacia

ja -----drutik----- swist -----drutik----- MK1 (station wds)(do 2. sietovice pichnuty net) (z iface ktore obsluhuje MK2 sa maskaraduje na bridge1 ,ktory obsluhuje swist aj net) ......vzduch...... (ap bridge) MK2 vsetky iface v bridge (ap bridge voci klientom)......vzduch....... klient (povedzme ovis5460)

internet ide KAZDEMU
pingujem KAZDEHO okrem MK2 (ziadny iface sa neda opingat)
MK1 pinguje celu masinu MK2
klienti pripojeni na MK2 vedia opingovat MK2
"len" nikto pripojeny do swista neopinguje MK2 , opingujem klienta ZA MK2 , pred nim , vedla neho .. len nie ten konkretny router


nie .. ping nemam zakazany , nedostanem sa ani na web rozhranie


dufam ,ze som to napisal zrozumitelne .. v pripade nejasnosti kludne piste Smile


a .. problem je prave v tom nefungujucom pingu odomna k MK2 Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pmaster
Post subject: RE: Router nepingujem , ale klientov ano  PostPosted: 02.12.2007 - 10:45 #59291
Basic


Joined: Nov 25, 2006
Posts: 92
Location: ZEM
nemas nahodou mik 3.0 RC?? som mal tiez tento problem. riesenie odstranil som IP na kazdom rozhrani a nahodil ho naspat a uz ide vsetko
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Metiu
Post subject: RE: Router nepingujem , ale klientov ano  PostPosted: 02.12.2007 - 13:06 #59300
Basic


Joined: Apr 01, 2006
Posts: 46

nie , je to starsia ver .. ale aj tak skusim co to spravi
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)