Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 23.04.2024 - 23:36


nove dosky a CF IDE

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
keksik1
Post subject: RE: nove dosky a CF IDE  PostPosted: 23.11.2007 - 00:57 #59035
Basic


Joined: Apr 23, 2007
Posts: 9

deelite wrote: ›Vyzera to, ze mam smolu.
Vyskusal som cez netinstall nahrat subory na USB kluc. V novej doske USB pekne nabootovalo, rozbehol sa ISO linux, nainstaloval mikrotik ale po reboote pise "missing operating system"

Vie mi niekto poradit funkcnu dosku pre C2D na ktorej funguje mikrotik a ma aspon dva PCI porty s roznym IRQ?

GIGABYTE 8I945GZM-S2 bezi mi na tom Core2Duo 2.2GHz 800Mhz FSB s MK 2.9.48 na CF Kingston. Ma to 3x PCI. Jedine minus, ze MK 2.9x nepozna on board NIC, skusal som MK 3.x ten uz ten svab pozna.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: nove dosky a CF IDE  PostPosted: 23.11.2007 - 07:43 #59036
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

keksik1 wrote: ›
deelite wrote: ›Vyzera to, ze mam smolu.
Vyskusal som cez netinstall nahrat subory na USB kluc. V novej doske USB pekne nabootovalo, rozbehol sa ISO linux, nainstaloval mikrotik ale po reboote pise "missing operating system"

Vie mi niekto poradit funkcnu dosku pre C2D na ktorej funguje mikrotik a ma aspon dva PCI porty s roznym IRQ?

GIGABYTE 8I945GZM-S2 bezi mi na tom Core2Duo 2.2GHz 800Mhz FSB s MK 2.9.48 na CF Kingston. Ma to 3x PCI. Jedine minus, ze MK 2.9x nepozna on board NIC, skusal som MK 3.x ten uz ten svab pozna.


Mas obsadene vsetky 3 PCI? Potrebujem to na Nstreme2, takze 2x wifi a jeden ethernet.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: nove dosky a CF IDE  PostPosted: 23.11.2007 - 10:33 #59040
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
podla coho sa da ususit ze ma doska dost volnych IRQ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
keksik1
Post subject: RE: nove dosky a CF IDE  PostPosted: 28.01.2008 - 10:04 #61196
Basic


Joined: Apr 23, 2007
Posts: 9

deelite wrote: ›
keksik1 wrote: ›
deelite wrote: ›Vyzera to, ze mam smolu.
Vyskusal som cez netinstall nahrat subory na USB kluc. V novej doske USB pekne nabootovalo, rozbehol sa ISO linux, nainstaloval mikrotik ale po reboote pise "missing operating system"

Vie mi niekto poradit funkcnu dosku pre C2D na ktorej funguje mikrotik a ma aspon dva PCI porty s roznym IRQ?

GIGABYTE 8I945GZM-S2 bezi mi na tom Core2Duo 2.2GHz 800Mhz FSB s MK 2.9.48 na CF Kingston. Ma to 3x PCI. Jedine minus, ze MK 2.9x nepozna on board NIC, skusal som MK 3.x ten uz ten svab pozna.


Mas obsadene vsetky 3 PCI? Potrebujem to na Nstreme2, takze 2x wifi a jeden ethernet.


Na hentakej doske ked povypinas co sa da v biose myslim ze je sanca to ukocirovat tak, ze aspon wifi sa ti nebude zdielat z nicim. Ja to mam ako edge router s 2xNIC a 1x Wifi. Preusenia 10,11,12. Wifi je tam len na zalohu cize necinne, a zdiela irq s Intel SMB bus, comu som sa zatial nevyhol ani na doske so 6PCI slotmi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)