Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 10:22


Ako prinutit DNS aby vracalo jednu adresu?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
JOFO
Post subject: Ako prinutit DNS aby vracalo jednu adresu?  PostPosted: 08.07.2007 - 10:07 #54249
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Zdarek. Vie mi niekto poradit ako prinutit MK aby mi na kazdy DNS request odpovedalo jedinou adresou? Ide o to, aby som mohol presmerovat uzivatelov na lokalny webserver ked sa robi servis uplinku alebo pri vypadku... Port 80 mam presmerovany len problem je ze najprv si browser pyta dns a az ked ma nejaku ipcku tak zacne prenos na 80tke. Klienti maju nastavene externe DNS, ale to by problem nebol, da sa jednoducho spravit aby sa v pripade straty spojenia na uplinku tvaril ako ten externy DNS.. potrebujem len aby na kazdu DNS query odpovedal aj ked je uplink off...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Ako prinutit DNS aby vracalo jednu adresu?  PostPosted: 08.07.2007 - 11:03 #54252
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
cez DNAT SI nasmeruj všetky spojenia na ten servisný server a nemusíš špekuluvať s DNSkom
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Robert
Post subject: RE: Ako prinutit DNS aby vracalo jednu adresu?  PostPosted: 08.07.2007 - 12:16 #54255
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
Treba trochu prekutrat forum, ci sa take nieco tu uz neriesilo.

http://www.skfree.net/index.php?name=PN ... amp;t=4453
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Ako prinutit DNS aby vracalo jednu adresu?  PostPosted: 08.07.2007 - 15:17 #54263
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Thomas: dik, presne to som chcel.. tak som to v minulosti aj riesil kym som nepresiel na MK, len moja derava hlava na to jaksi zabudla Smile

Jasne Robert, dost som sa rano ponahlal a nemal som vela casu na search...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)