Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 17:35


2 x DSL

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Author Message
matos1
Post subject: RE: 2 x DSL  PostPosted: 05.02.2008 - 11:30 #61443
Ucen


Joined: Sep 06, 2004
Posts: 684
Location: hranica s ukrajinou...
[quote="airbilly"][quote="matos1"]
nejak sa mi podarilo zhruba podla navodu rozbehat tento navod http://wiki.mikrotik.com/wiki/Load_Balancing ale nerozumiem podstatu ako by to malo fungovat podla toho navodu... a hlavne nth=1,1,0 ?[/quote]
Pokial ti ide len o presne rozdeleniu uzivatelov, stylom ze nadefinujes ipcky pre danu GW tak s tym ti pomoct viem, svojho casu som to tam mal.
Potom som to riesil tak, ze vsetko okrem portov 25, 110, 80.... som hadzal na inu branu.
No efekt nebol dobry, kedze vela ludi taha z rapidshare :-(
Po prechode na garant som taketo veci prestal riesit.[/quote]
momentalne som to spravil tak ze som si vytvoril 2x adreslist a tam som nahadzal IPcky... no a na jednemu aj druhemu DSLku som priradil ten adres list... a podla toho navodu to malo ako fungovat? ze sa vyuzivaju naraz 2 pripojenia alebo ako? a co vlastne znamena nth=1,1,0 ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)