Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 12:22


Download staros+inštalacia

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Loque
Post subject: Download staros+inštalacia  PostPosted: 10.11.2006 - 14:47 #42193
Basic


Joined: Mar 08, 2006
Posts: 18
Location: Šurany
Mam otázku, že kde stiahnem aktuálnu verziu Star-os pre wrap (bol som na staros.com a tam su len same somariny, teda mi to aspon tak pripadá a linky z staros.sk nefungujú Confused Mám čistú CF kartu ale nemám voľný CF/IDE adaptér Embarassed Jeden je ale je použitý, takže ak nestačí čítačka kariet tak bude výpadok netu Very Happy No, licenciu mám zakúpenú ale jedná sa mi o to, že kde stiahnem aktuálnu verziu a ako ju na tú CF dostať aby to fungovalo Rolling Eyes
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: cauwec  PostPosted: 10.11.2006 - 18:51 #42199
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

1. download link

http://www.star-os.com/release-notes/st ... 7-1690.php

2. postup instalacie je popisany v

a) manuale pre verziu 2.x
b) na stranke staros.com

alebo by ti ho mal poskytnut tvoj dodavatel licencneho kluca.

Mgx
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Loque
Post subject: RE: Download staros+inštalacia  PostPosted: 10.11.2006 - 19:17 #42200
Basic


Joined: Mar 08, 2006
Posts: 18
Location: Šurany
Jaj no ale ja som zabudol napísať že ja asi potrebujem Star-os v.2 a nie 3 Sad Lebo licenciu som kupoval na dvojku a potrebujem podporu Agere-orinoco kariet. Ak má niekto ten inštalačný balík na V2 tak mi napíšte pls. PM a pošlem mailovu adresu Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: Download staros+inštalacia  PostPosted: 12.11.2006 - 12:10 #42214
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

WRAP verzia 2.x

http://www.star-os.sk/skf/files/staros/ ... 0-4693.bin

http://www.star-os.sk/skf/files/staros/ ... 0-4693.iso

http://www.star-os.sk/skf/files/staros/ ... 0-4693.raw
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Loque
Post subject: RE: Download staros+inštalacia  PostPosted: 13.11.2006 - 00:49 #42240
Basic


Joined: Mar 08, 2006
Posts: 18
Location: Šurany
Vďaka, funguje to všetko super, len jedna taká otázka ešte pomimo: na kartách MPCI3A-20/RSH nieje možné regulovať výkon? Je to HW záležitosť alebo iba neschopnosť Star-OS? Lebo ako sa tu odbavovali chlapci z TU tak by bolo dobré dodržovať vysielacie výkony...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Loque
Post subject: RE: Download staros+inštalacia  PostPosted: 13.11.2006 - 11:28 #42245
Basic


Joined: Mar 08, 2006
Posts: 18
Location: Šurany
A ešte nedám pokoj... Na týcj kartách MPCI3A-20/RSH sú dva tie mini konektory na pripojenie pigtailu, MAIN a AUX, sú rovnocenné alebo majú nejaké špecifické použitie? Jedná sa mi o to, že máme anténu 4x90° sektor a máme napojené z nej len 2 protiľahlé sektory do 2 takýchto kariet, ak by som tie dva zvyšné sektory napojil do tých AUX konektorov išlo by to? Zníženie vysielacieho výkonu nieje problém, to by bolo práve dobre a keby tie vstupy fungovali nejakou automatickou diverzitou tak by sa zlepšilo pokrytie tých nezapojených sektorov... Jedná sa mi o to, či to má zmysel skúšať.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: Download staros+inštalacia  PostPosted: 13.11.2006 - 13:48 #42246
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

1. staros nedovoluje TX Power overrride na chipsete HERMES (avaya,orinoco). Neviem ci je to vec drivera alebo OS.
2. 2 minipci konektory funguju ako 1, vyberie sa ten s lepsim signalom (diversity).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)