Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 09.05.2024 - 18:40


Server - riadenie prevadzky siete

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
cobain
Post subject: Server - riadenie prevadzky siete  PostPosted: 13.11.2006 - 15:06 #42249
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
Zdravim,
myslim ze moj dotaz zaujimal pred casom viacerych...
MGX istu dobu slubil uvolnenie jeho riadiaceho systemu ked to bude hotove. Termin uvolnenia sa viac krat presunul no mame tu uz polovicu novembra a nemam ziadne info tak sa chcem opytat ci niekto z vas ma uz nejake info o tom.
Dakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: Server - riadenie prevadzky siete  PostPosted: 14.11.2006 - 17:01 #42283
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
o mgxov system tu maju zaujem min 4 ludia co som si vsimol tak neviem kde to viazne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Server - riadenie prevadzky siete  PostPosted: 14.11.2006 - 17:14 #42285
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
aj ty ?
ja neviem prezrel som si viac systemov jeden pouzivam zatial staci ale co ak raz nebude stacit a kedze ako pisal do 50users free tak by som to skusil nasadit a potom si aj zakupit technicku podporu aj keby som nemal nad 50 ludi
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Server - riadenie prevadzky siete  PostPosted: 14.11.2006 - 18:32 #42290
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

aspon zo zvrdavosti by som sa pozrel na to a potestoval.. ak onapisal cobain.. ak budem spokojny tak nevidim dovod rpeco nezainvestovat...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: Server - riadenie prevadzky siete  PostPosted: 14.11.2006 - 19:00 #42291
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
cobain wrote: ›aj ty ?
ja neviem prezrel som si viac systemov jeden pouzivam zatial staci ale co ak raz nebude stacit a kedze ako pisal do 50users free tak by som to skusil nasadit a potom si aj zakupit technicku podporu aj keby som nemal nad 50 ludi

Aky system pouzivas ?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Server - riadenie prevadzky siete  PostPosted: 14.11.2006 - 19:19 #42298
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
airbilly wrote: ›
cobain wrote: ›aj ty ?
ja neviem prezrel som si viac systemov jeden pouzivam zatial staci ale co ak raz nebude stacit a kedze ako pisal do 50users free tak by som to skusil nasadit a potom si aj zakupit technicku podporu aj keby som nemal nad 50 ludi

Aky system pouzivas ?


momentalne SUZOBOX neni to zle ale asi to prestane postacovat
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)