Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 18:16


RX/TX speed

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
JohnSK
Post subject: RX/TX speed  PostPosted: 24.06.2006 - 22:10 #37043
Basic


Joined: Nov 16, 2004
Posts: 210

Zdravim,

taky dotaz - mam na jednej strane RB532+24dB Antena (PAR24PRO) a na druhej strane mam Ovis WLA-5000AP+24dB Antena (PAR24PRO), 5GHz..

Skusal som len na chvilu dat vyzarovanie na max na oboch stranach, signal bol -66 dB (jedna sa asi o 1200m spoj). Potom som skusil robit FTP transfer (FTP bezalo na PC, nie na RB ako v mojom predoslom poste, to bol kamaratov setup).

Takze smerom od OVISA (ktory bezi v AP mode) ku RB532 (mod station, tu je zapnute NATovanie) to dalo vcelku konstantne 2,3MB/s.

Smerom od RB532 na OVISA bol upload vsak len 1,2MB/s.

Co myslite, cim to moze byt sposobene?

Inak normalne bezim v limitoch (dufam!) - Ovis ma "MAX-14dB" a MK vyzaruje 5dB.. toto bolo len na test prenosu
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
majklxxx
Post subject: RX/TX speed  PostPosted: 25.06.2006 - 00:50 #37044
Basic


Joined: Mar 30, 2006
Posts: 417
Location: C:\WINNT>
s tym nepomozem (OT), ale napr ja sa pripajam na jednu vsesmerku z asi 400m ale mam narusenu fresnelovu zonu.... tak som isiel s Bookom asi na budovu ktora je 80m vzdusne maximalne vzdialena a vobec som ju nechytil, pricom som mal pekny cisty vyhlad na nu..
ale napriklad som sa pripojil a surfoval z 100metrov na inu vsesmerku.. takze je to pre mna zaujimave
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)