Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 10:46


Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 4 < 1234 >
Author Message
kiwi
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 15.04.2006 - 11:33 #34078
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

no dobre uz drzim hubu, nevedel som ze ecce je nejaka firma, myslel som ze to je preklep alebo nejake skratka ci co Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
DK
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 15.04.2006 - 11:35 #34080
Basic


Joined: Apr 30, 2005
Posts: 240
Location: Dolny Kubin
Ja mozem povedat len tolko, ze s Pixallom uz mam nejake obchodne veci za sebou a rozhodne neni podvodnik. Este podotykam, ze ja som z DK a on z KE a osobne sa nepozname (to len pre tych paranoidnych). Dalsia vec: kazdy z vas snad ma oci a vie citat podmienky zmluvy... a k podpisu treba az 3 strany... tak nechapem, co tu stale riesite. To Kiwi: keby Pixall napisal firmu, zas by ste pi<>vali, ze si robi promo. Ked nenapise, zase je zle... viete vobec, co chcete? Smile


Last edited by DK on 15.04.2006 - 11:43; edited 2 times in total
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 15.04.2006 - 11:38 #34081
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
pixall pisat firmu nemusi kto sleduje skfree vie aku firmu zastupuje ktonie pinda a nevsimame si ho;oP. mna skor zaujimaju tan jeho obchodny model a bol by som rad keby ho zverejnil (predpokladam ze bude pre kazdeho rovnaky).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 15.04.2006 - 11:51 #34083
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

fleg wrote: ›pixall pisat firmu nemusi kto sleduje skfree vie aku firmu zastupuje ktonie pinda a nevsimame si ho;oP. mna skor zaujimaju tan jeho obchodny model a bol by som rad keby ho zverejnil (predpokladam ze bude pre kazdeho rovnaky).


budeme mat jeden vseobecny navrh (model spoluprace), a kto chce, moze navrhnut nieco ine... musime ale hrat medzi mantinelmi ktore postavilo ministerstvo. tento model dam na papier teraz cez tieto volne dni, ale nebude este obsahovat model delenia mesacnych platieb. totiz, momentalne je najvacsi otaznik disponovanie s peniazmi z dotacie, pretoze platby od ministerstva budu chodit na specialny viazany ucet a az do objemu 3 miliony s mini nie je mozne hybat (ak dotacie presiahnu tuto sumu, ruci sa uz len do vysky 3 mil, takze nad tuto sumu je mozne s prostriedkami volne disponovat). 3mil zodpoveda cca 600 klientom, a dotacie sa poskytuju priebezne, tj pri 1200 klientoch sa cez hranicu 3mil prehupneme po 1 roku, tj vtedy mozeme siahnut na tie peniaze. co sa snazime dosiahnut je dohoda s bankou aby nam umoznila hybat s prostriedkami skor, teda aj vyplacat ich partnerom, ale k tomuto este nemam vystupy, takze ta cast modelu ze kedy moze dostat partner peniaze nie je este doriesena. ministerstvo muselo toto opatrenie riesit kvoli pravidlam na nakladanie s prostriedkami statneho rozpoctu, a zaroven je to zaruka pre pripad ze by sluzba nefungovala a podobne, aby mohlo dotaciu odobrat (vyzve banku a ta mu peniaze vrati). kvoli podmienkam a poplatkom ktore si banka stanovi sa moze mierne zmenit aj suma ktora nam+partnerovi ostane na realizaciu... toto info budem mat pokope v priebehu nasledujuceho pracovneho tyzdna.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
stab_
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 15.04.2006 - 11:55 #34084
Guru


Joined: Dec 22, 2003
Posts: 1101
Location: Košice
nevem preco sa rozculujete. pixall ponukol moznost vyuzitia dotacii, kto chce tak sa moze pripojit. to ze to nebude zadarmo akceptujem. a ak budu podmienky dobre tak pixallovu ponuku zoberiem. ale je blbe obvinovat pixalla, ze je podvodnikom.
to kiwi: mas vela zakaznikov a jediny program, takze teba sa neoplati spolcovat sa s dalsimi aby si ziskal iba cast dotacie - tvoje vyhrady chapem
to frido13: preco to smrdi podvodom? mas nejake konkretne info/podozrenie? alebo mas s pixallovou firmou zle skusenosti?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 15.04.2006 - 11:58 #34085
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

kiwi wrote: ›mas pravdu, keby to bolo "zdrave", tak by tu uz pixal davno napisal meno firmy, mechanizmus platieb, obsah zmluvy a nechcel aby sa mu ludia hlasili na PM kde ich bude spracovavat Smile


sme ciastocne viazani mlcanlivostou takze nie je vhodne/mozne rozoberat vsetko vo verejnom fore, preto tu ani na vsetko nereagujem. pred poskytnutim obchodneho modelu partnerovi bude zrejme potrebne podpisat NDA (dohodu o nezverejnovani informacii).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 15.04.2006 - 12:05 #34086
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

fleg wrote: ›kiwi nezastupuje nikoho ecce je v zozname firiem ktore do toho sli. mna skor zaujima ako si to pixall predstavuje v praxi...mam 512Kb linku za 490...klient napr dostane dotaciu 250sk cize zaplati len 240. kolko penazi ide mne a kolko tebe? to iste pri instalacii.
uved priklad nech viem ako si to predstavujes.


my sme pre dotacnu akciu (pre zakaznikov pripoenych cez nasu siet) vyrobili specialne pausaly, take aby to pre nas volo rentabilne. mozes skopirovat bud nasu ponuku (ak ta presvedcime ze je rozumna) alebo mozes spravit vlastnu ponuku a kym budu splnene ministersvom pozadovane veci, mozes predavat podla nej. pre nas to bude znamenat ze pre rozne lokality budeme mat v tarife rozne pausaly.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
frido13
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 15.04.2006 - 15:01 #34087
Basic


Joined: Sep 20, 2005
Posts: 279

moji ludia maju zmluvu somnou a ja mozem spravit zmluvu z niekym inym inak mi to pripada neaka spekulacia
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 15.04.2006 - 16:01 #34088
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
to nie je spekulacia, len proste ludia ktory chcu vyuzit tu statnu podporu musia mat zmluvu s niekym kto je v zozname, samotnu trasu a konektivitu vsak moze zabezpecovat ktokolvek a ten si to necha zaplatit od toho s kym ma dany zakaznik zmluvu

(inac medzi tymi co vedia o com tak cast z toho sa vola prenajom datovych okruhov)
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
stab_
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 15.04.2006 - 17:29 #34090
Guru


Joined: Dec 22, 2003
Posts: 1101
Location: Košice
frido13 wrote: ›moji ludia maju zmluvu somnou a ja mozem spravit zmluvu z niekym inym inak mi to pripada neaka spekulacia

ludia kt. uz vysokorychlostny internet zavedeny maju, nemozu dostat dotaciu. takze aj z toho pohladu je logicke, ze zrusia stare pripojenie a daju si zaviest "nove"
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 15.04.2006 - 21:34 #34096
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

no mne sa zda, ze ti co ho maju a budu chciet podpisanim novej zmluvy prist k dotacii si koleduju o trestne oznamenie za podvod
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 15.04.2006 - 21:42 #34097
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
kiwi: to hej a este potom dostanu do problemov aj ISP s ktorym budu mat tu novu zmluvu na dotovany inet....
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 16.04.2006 - 11:35 #34108
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
kiwi s tym trestnym oznamenim to nie je take horuce. staci ked ku dnu podpisu novej zmluvy zrusis staru a si cisty.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
frido13
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 16.04.2006 - 12:29 #34116
Basic


Joined: Sep 20, 2005
Posts: 279

ked bude vypracovana ta zmluva dufam ze ju sem pixall hodi ak to nieje tajne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 17.04.2006 - 12:24 #34146
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

pre vsetkych co by mali zaujem...
ramcove podklady dame dokopy v priebehu tohto tyzdna, este musime abolvovat nejake jednania. najlepsie bude ak mi na PM poslete mailove kontakty na seba (kto tak este neurobil) a budem vas kontaktovat aj s podkladmi....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 4 < 1234 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)