Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 20.04.2024 - 01:38


Mikrotik , zobrazenie stranky pre neplaticov

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
orin
Post subject: Mikrotik , zobrazenie stranky pre neplaticov  PostPosted: 12.03.2006 - 08:17 #31958
Basic


Joined: Apr 19, 2004
Posts: 159

Neplaticov nechcem riesit tak, ze ich zablokujem. Budu argumentovat ze net nejde. Potrebujem im zobrazit hocico, len aby videli ze spojenie je o.k. len oni zabudli zaplatit.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Robert
Post subject: RE: Mikrotik , zobrazenie stranky pre neplaticov  PostPosted: 12.03.2006 - 09:07 #31960
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
Je niekolko moznosti:

1. Pokial sa im stroj konfiguruje cez DHCP, podhodis im DNS, ktory vsetko rezolvuje na adresu web servera, kde je umiestnena vyzva na zaplatenie.

2. V iptables spravis redirect portu 80 na adresu wev servera s vyzvou na zaplatenie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Guest
Post subject: RE: Mikrotik , zobrazenie stranky pre neplaticov  PostPosted: 12.03.2006 - 10:14 #31962






http://forum.routeros.cz/viewtopic.php? ... ht=stranky

http://forum.routeros.cz/viewtopic.php? ... ht=stranky

http://forum.routeros.cz/viewtopic.php? ... ht=stranky

http://forum.routeros.cz/viewtopic.php? ... esmerovani

http://forum.routeros.cz/viewtopic.php? ... esmerovani

myslim ze tie posledne dve odkazy budu asi pre teba najviac zaujimave...
 
   
Reply with quote Back to top
LaCosta
Post subject: RE: Mikrotik , zobrazenie stranky pre neplaticov  PostPosted: 13.03.2006 - 10:35 #32005
Ucen


Joined: Jún 24, 2003
Posts: 598
Location: /dev/null
V MT to tak mame spravene, nastavis si zobrazenie stranky ze nezaplatil po xx minutach pravidelne ... odskusane funcne a ze to je hodne otravne Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Mikrotik , zobrazenie stranky pre neplaticov  PostPosted: 13.03.2006 - 10:48 #32006
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

LaCosta wrote: ›V MT to tak mame spravene, nastavis si zobrazenie stranky ze nezaplatil po xx minutach pravidelne ... odskusane funcne a ze to je hodne otravne Very Happy


noooo. to je nieco pre mna. ako ste to poriesili? mohol by si sem hodit priklad, bol by som vdacny a som si isty ze vdacnych by tu bolo viac. mas to riesene cez address list? a mas ich presmerovanych na hotspot alebo na lubovolnu stranku na nete? mne by bodlo presmerovanie na lubovolnu stranku na internete...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
LaCosta
Post subject: RE: Mikrotik , zobrazenie stranky pre neplaticov  PostPosted: 13.03.2006 - 11:48 #32009
Ucen


Joined: Jún 24, 2003
Posts: 598
Location: /dev/null
mozes si to spravit aj cez hotspot, zalezi na tebe .. myslim ze kolega tam nasukal rozne druhy stranok na MT, podla typu neplatica .. ked bude cas tak to pozriem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Mikrotik , zobrazenie stranky pre neplaticov  PostPosted: 13.03.2006 - 11:55 #32011
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

LaCosta wrote: ›mozes si to spravit aj cez hotspot, zalezi na tebe .. myslim ze kolega tam nasukal rozne druhy stranok na MT, podla typu neplatica .. ked bude cas tak to pozriem


skus cim skor... bol by som vdacny.

ozaj, ako rozbehat hotspot??? nejaky detailny navod, ako pre debilov. skusal som niekolko variacii a nic. Mam ist na to cez sprievodcu (SETUP) alebo nastavit inak?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Mikrotik , zobrazenie stranky pre neplaticov  PostPosted: 13.03.2006 - 15:17 #32022
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

to LaCosta: vies mi pomoct? ako spravit to zobrazenie stranky v urcitych casovych intervaloch?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
LaCosta
Post subject: RE: Mikrotik , zobrazenie stranky pre neplaticov  PostPosted: 13.03.2006 - 15:22 #32025
Ucen


Joined: Jún 24, 2003
Posts: 598
Location: /dev/null
2Aman: ja osobne nie .. ja som linux server ready, kolega je MT friendly .. daj si forum.routeros.cz najdi skrebona a nech ti spravy demo ucet na nasom routeri.

P.S. MT ma perfektnu dokumentaciu ! snazte sa najpr pozriet tam a pouzivajte trochu hlavu, MT za to stoji Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
orin
Post subject: RE: Mikrotik , zobrazenie stranky pre neplaticov  PostPosted: 14.03.2006 - 06:49 #32066
Basic


Joined: Apr 19, 2004
Posts: 159

To Guest: Dakujem, uz som to prestudoval, bohuzial sa nastavenie odvolava vzdy na vnutorny www server (apache). Nedari sa mi nastavit MT na lubovolnu verejnu web stranku.
LaCosta> skust pastnut postup configu hot-spotu a periodicke zobrazenie neplaticskej stranky. Dik vsetkym Surprised)
Dnes je skolenie MT v Prahe (opakovane) este nejake budu. Nasiel som to az v nedelu a nestihli sme sa prihlasit. Absolvoval to uz niekto z Vas ? Po telefone mi kompetentny pan povedal, ze skolenia vedia urobit aj priamo v nasej firme. Ak by mal niekto zaujem mozeme sa spojit a urobit [SK] happening, bude to zaujimave a hlavne lacnejsie. Priestory zabezpecime. roma@szm.sk
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)