Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.03.2024 - 00:27


starOS+dsl modem+/mozno utok

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Mich(at)l
Post subject: starOS+dsl modem+/mozno utok  PostPosted: 26.02.2006 - 21:32 #31105
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

Na StarOS je pripojenych cca 10 userov, je tu firewall (iptables, cbq, nat a pod.), tito su pripojeny na dsl modem. Problem je, ze po chvili spadne akakolvek komunikacia smerom do inetu. Ked povolim povedzme dvoch usrov, tak to ide. Ale ked je ich viac tak to stale pada a mrzne dsl modem. Zacalo to robit prednedavnom, do vtedy v pohode.

AKo sa sprava starOS keby ma niekto virus...alebo nejaku zaskodnicku haved.
Lebo som testoval a postupne som povoloval uzivatelov avsak prisiel som k jednemu kde to zacalo padat, zakazal som ho a znovu sa to rozbehlo. Teraz su vsetci povoleny len on je zakazany a ide to ako do nedavna.V com by mohol byt problem???

modem: microcom ad2651
staros: 128RAM,600MHz celeron
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: starOS+dsl modem+/mozno utok  PostPosted: 26.02.2006 - 22:09 #31111
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

ved si pozri co od toho magora lezie von

ked uz nemas kde, tak priamo na starose
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)