Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 21:03


BLACKOUT

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
si
Post subject: BLACKOUT  PostPosted: 08.06.2003 - 09:40 #2326
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
Kedze to nie je prvykrat co tato stranka nesla, tak nech je o tom niekde aspon neaky log pridavam toto tuna...
prvy pokus o nacitanie stranky som spravil dnes (8.6.2003) o 8:40 CEST a po viac nez minute cakania mi doslo nieco taketo:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'sultan.webpriestor.sk' (110) in /httpd/html/skfreenet/www/pnadodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 170
mysql://skfreenet:@sultan.webpriestor.sk/skfreenet failed to connectCan't connect to MySQL server on 'sultan.webpriestor.sk' (110)

pri neskorsich relaodoch sa tento obsah zobrazoval uz troska rychlejsie (teda netrvalo mu to uz minutu, ale iba pol a neskor iba par sekund); stranky zacali ist o 9:30 CEST

[toz len tak pre info, neviem ako je dohodnuty hosting tychto stranok ale ak by chcel niekto pokefovat webpriestor...]
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Alexanderjhon
Post subject: RE: BLACKOUT  PostPosted: 22.03.2010 - 06:51 #81538
Basic


Joined: Mar 20, 2010
Posts: 1

Ve?mi pekn? a u?ito?n? miesto. Odkaz, ktor? ste uverejnila je ve?k? pomoc pre m?a. Bude ?al?ie zdroje pre m?a. Ja som ja ?tudoval navrhovan? webe, tak?e v?etky tento druh zdrojov je ve?mi d?le?it?. ?akujeme v
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: BLACKOUT  PostPosted: 22.03.2010 - 08:57 #81543
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
hmm, tak nejak to nechapem, vie mi to niekto objasnit?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: BLACKOUT  PostPosted: 22.03.2010 - 11:32 #81551
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Chalan: mne to pripada ako prispevok od robota, ktoremu sa nejako podarilo regnut
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: BLACKOUT  PostPosted: 22.03.2010 - 11:44 #81556
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
sak to Smile prispevok od si z roku 2003 a az vcul nan niekto odpisal Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: BLACKOUT  PostPosted: 22.03.2010 - 17:16 #81571
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
a ja ze "SI" vstal z mrtvych Very Happy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: BLACKOUT  PostPosted: 22.03.2010 - 23:21 #81585
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

pekny preklad v tom drhuhom prispevku... niet nad automaticke preklady... som si minule hodil do google translate jeden nemecky popis servera a vypadlo mi z neho, ze dany server podporuje firewall, DSL, ISDN dial-up modem, DHCP server, gateway, softv?r, router, proxy, a hlavne tazbu dreva... na co som od smiechu padol zo stolicky a ked som chytil dych, zistil som ze google translate takto preklada z nemciny slovo "logging"... Smile
no a nekup to, v zime sa drevo vzdy zide... Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)