Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 22:05


R.O.N.J.A !!!

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Zircon
Post subject: R.O.N.J.A !!!  PostPosted: 22.05.2003 - 10:03 #1958
Basic


Joined: Máj 22, 2003
Posts: 3

Dal som si zhotovit Ronju podla ceskeho navodu. Stroskotalo to na na sietovych kartach s AUI konektorom. Najprv som ich nevedel zohnat. Ked som ich zohnal boli len na ISA slot. Takze sa zhanala doska s ISA slotom (mozem kaslat stare x86) no a frekvencia zbernice po vydeleni na ISA bola odost vacsia nez bola karta ochotna zvladnut. Nainstalovat ovladace, bola doslova nocna mora (neboli prilozene a nedalo sa presne urcit typ karty) Potom nasledovalo vela dalsich problemov (sosovky s priemerom 15cm sa nedaju vyrobit ani na zakazku. Meopta v cechach je schopna vyrobit max. 13cm je to rozmer, ktory sa seriovo nevyraba, takze podla vyjadrenia meopty by vysla taka sosovka do 10.000 kc/ks (ak je pocet kusom mensi nez 10) - treba pre dve strany 4ks a to ma totalne odradilo od dalsieho vyvoja. Vyroba plosnych spojov+suciastky a lakovanie (koli parazitnym kapacitam a vlhkosti) ma stala viac ako 6.300 Sk - bola to zbytocna investicia. Pokial nebude mat RONJA interface pre UTP sietove karty nema to vyznam!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Zircon
Post subject: R.O.N.J.A  PostPosted: 22.05.2003 - 10:04 #1959
Basic


Joined: Máj 22, 2003
Posts: 3

Dal som si zhotovit Ronju podla ceskeho navodu. Stroskotalo to na na sietovych kartach s AUI konektorom. Najprv som ich nevedel zohnat. Ked som ich zohnal boli len na ISA slot. Takze sa zhanala doska s ISA slotom (mozem kaslat stare x86) no a frekvencia zbernice po vydeleni na ISA bola odost vacsia nez bola karta ochotna zvladnut. Nainstalovat ovladace, bola doslova nocna mora (neboli prilozene a nedalo sa presne urcit typ karty) Potom nasledovalo vela dalsich problemov (sosovky s priemerom 15cm sa nedaju vyrobit ani na zakazku. Meopta v cechach je schopna vyrobit max. 13cm je to rozmer, ktory sa seriovo nevyraba, takze podla vyjadrenia meopty by vysla taka sosovka do 10.000 kc/ks (ak je pocet kusom mensi nez 10) - treba pre dve strany 4ks a to ma totalne odradilo od dalsieho vyvoja. Vyroba plosnych spojov+suciastky a lakovanie (koli parazitnym kapacitam a vlhkosti) ma stala viac ako 6.300 Sk - bola to zbytocna investicia. Pokial nebude mat RONJA interface pre UTP sietove karty nema to vyznam!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
uriah
Post subject: RE: R.O.N.J.A !!!  PostPosted: 24.05.2003 - 11:40 #1983
Basic


Joined: Feb 01, 2003
Posts: 123

ved na nete sa daju zohnat RJ45/AUI konvertory videl som to niekde a stalo to okolo 2500sk. taka krabicka.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
face
Post subject: RE: R.O.N.J.A !!!  PostPosted: 24.05.2003 - 15:24 #1984
Basic


Joined: Feb 18, 2003
Posts: 252
Location: Zvolen
skoda penazi..., treba zo srotu niekde vyhrabat stare 10Mbit karty 3COM900XL (combo)... najdu sa iste vo vacsine firiem, kde menili kabelaz z coaxu na TP 10/100TX a pochybujem, ze si tam nechali tier 10Mbitovky... udajne maju aj najlepsie vlastnosti pre pouzitie v Ronji podla toho co popisoval Clock... daky PLL zaves ci co... ovladace sa iste najdu na stranke vyrobcu...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
hedyso
Post subject: RE: R.O.N.J.A !!!  PostPosted: 25.05.2003 - 12:21 #1990
Basic


Joined: Apr 17, 2003
Posts: 315

presne ako povedal uriah 3COM900XL (combo)... a mas aj drivery aj PCI a mozes to dat do hociakeho aktualneho stroja NO PROBLEM, tiez zohanam sietovky ale iba stare lebo mam jeden stary comp do ktoreho mi stacia ISA karty, a co sa tyka tych sosoviek na co su ti take marhy 15cm tie 13cm su uplne v poho na jeden kilometer a ak to chces na viac tak jednoznacne WI-FI.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)