Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 17:07


kompatibilita STAR-OS - AGERE ORiNOCO - MB

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
kubiik
Post subject: kompatibilita STAR-OS - AGERE ORiNOCO - MB  PostPosted: 18.07.2005 - 14:50 #21356
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

hlavne pre dikobraza:

aky pouzivas Hardware na ktorom pouzivas tieto orinoka?
jedna sa mi konkretne o:
mPCI->PCI redukcie,
zakladovka

Stastnou nahodou sa mi na jednom mojom pristupovom bode po vymene zcom626 za tieto orinoka vsetko rozbehlo ako malo...
Ale ked som to chcel rozbehnut na inych doskach - neuspesne - vzdy mi vypisalo, ze sa v redukcii nenachadza ziadna karta. Po pozreti v logoch v starose som vypatral ze to ovladace netiahlo aj karty deteklo ale ma nejaky problem s preruseniami.

Ked som karty pustil podXPckami (ten isty pocitac, len som vymenil disk z ktoreho to bootovalo- s kartami som nehybal) deteklo ich bez problemov.

Kamaratovi sa to podarilo zazracnym sposobom rozbehnut na doske, na ktoru sa mu zasa z neznamych pricin nechcel nainstalovat windows. Aj tam mu to raz deteklo jednu raz druhu...ale teraz mu to uz bezi ok.

Mam taky pocit, ze star-os ma daky problem....
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
5gigac
Post subject: kompatibilita STAR-OS - AGERE ORiNOCO - MB  PostPosted: 19.07.2005 - 19:14 #21375
Basic


Joined: Jún 29, 2005
Posts: 173
Location: Michalovce
agere ma na sebe ako jediny model priamo PCMCIA radic ... mozno to robi preto
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)