Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 18:25


Poradte co dat do wrapu okrem starOS a Debian

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
elemarco
Post subject: Poradte co dat do wrapu okrem starOS a Debian  PostPosted: 20.09.2005 - 23:45 #23167
Basic


Joined: Sep 13, 2005
Posts: 15

Som z toho uz na nervy. Ten StarOS mi v tych wrapoch stale mrzne v AP mode.Stale mi niekto tvrdi ze je to hardverova chyba.Vie mi niekto poradit nejaky iny system co pobezi na wrape? Mikrotik nedokaze slapat na wrape?Debiana som skusal ten nemrzne ale madwifi ovladace su slabe a prenosova rychlost s atheros v 5Ghz je o nicom.Prosim poradte dakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Poradte co dat do wrapu okrem starOS a Debian  PostPosted: 21.09.2005 - 00:21 #23169
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Mikrotik na WRAPe bezat dokaze, akurat ze ked som to raz davno skusal tak najnovsia verzia mala nejaky neznamy problem Laughing ale to bolo v case ked WRAPy este len dorazili na trh ...

Ak chces skusit nieco ine skus PEBBLE LINUX ale ten je postaveny na DEBIANe cize asi ti moc nepomoze ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Poradte co dat do wrapu okrem starOS a Debian  PostPosted: 21.09.2005 - 09:02 #23176
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
MON0WALL, WISP, DEBIAN, MIKROTIK, PEEBLE LINUX.... Moznosti je neurekom. Skus sa prekusat CZFREE a SKFREE. Bolo toho napisane vela. Vela ludi si pochvaluje ten MON0WALL. WRAP je obycajne PC. V podstate donho moze ist hoc aky linux.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
elemarco
Post subject: RE: Poradte co dat do wrapu okrem starOS a Debian  PostPosted: 21.09.2005 - 11:30 #23180
Basic


Joined: Sep 13, 2005
Posts: 15

Je mi jasne ze je to obycajne PC ale hladam system podobny StarOS je mi jedno ci komercny alebo nie ale potrebujem aby ked si nieco kupim tak aby to aj fungovalo a hlavne aby to malo velmi dobru podporu atheros kariet.Debiana som skusal ale mad wifi ovladace si nejako slabe ked to porovnavam so startOS.Nic extra od toho starOS neziadam len aby som vedel spojit dva body bez toho aby to mrzlo a aby mi to dalo peknu rychlost aku atheros v pohode zvladne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
coolpanther
Post subject: RE: Poradte co dat do wrapu okrem starOS a Debian  PostPosted: 21.09.2005 - 19:24 #23199
Basic


Joined: Sep 06, 2005
Posts: 236
Location: Praha
Mam otazocku, pred nedavnom tu niekto napisal ze bezi niekde na serveri online demo starOS vie mi niekto dat link prosim??? Rad by som sa na to pozrel, pretoze s wrap hrackami nemam skusenost a zaujimalo by ma ako vyzera obsluzny system. VDAKA
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Poradte co dat do wrapu okrem starOS a Debian  PostPosted: 21.09.2005 - 19:27 #23200
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
www.star-os.sk
tam je navod na prihlasenie do dema.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
coolpanther
Post subject: RE: Poradte co dat do wrapu okrem starOS a Debian  PostPosted: 21.09.2005 - 19:28 #23202
Basic


Joined: Sep 06, 2005
Posts: 236
Location: Praha
dik
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)