Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 22:52


Priority pre rok 2019

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
midnight_man
Post subject: RE: Priority pre rok 2019  PostPosted: 18.02.2019 - 18:22 #113674
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

raz to musi prist
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Priority pre rok 2019  PostPosted: 18.02.2019 - 19:05 #113675
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

neos wrote: ›Uz nevedia kam rast, tak podme po "piratoch". To som teda zvedavy...

https://zive.azet.sk/clanok/138307/tv-pirati-prekazaju-telekomu-aj-orangeu-zistovali-sme-co-chystaju/


v ramci boja za cisty trh bez ojebovakov - este stale maju ST aj Orange v ponuke ceske programy cez cypersku schranku?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: Priority pre rok 2019  PostPosted: 20.02.2019 - 07:22 #113676
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

chlapci, odhliadnuc od vyplakavania, ze co ti velki a silni vsetko mozu co my nemozeme, nezamyslali ste sa nad tym, ako je to pre nich strasne, ked ich nepolapitelna konkurencia dokaze aktualne najcastejsi problem, ktory existuje s netom riesit s laskou a neuveritelnou efektivitou?

co sa stane, ked klient vola na callcentrum s tym, ze mu ide zle net a seka mu na smart telke youtube?

ako to velki riesia? prihlasia sa userovi na router a skontroluju mu pocet pripojenych wifi zariadeni? restartnu mu ho? ak to nepomoze, poslu technika zadarmo?

si predstavte ze mate 150 takychto konkurentov, ktori toto robia a este inym sposobom sa "tlacia" klientovi niekam
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Priority pre rok 2019  PostPosted: 20.02.2019 - 09:20 #113677
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

kiwi wrote: ›chlapci, odhliadnuc od vyplakavania, ze co ti velki a silni vsetko mozu co my nemozeme, nezamyslali ste sa nad tym, ako je to pre nich strasne, ked ich nepolapitelna konkurencia dokaze aktualne najcastejsi problem, ktory existuje s netom riesit s laskou a neuveritelnou efektivitou?

co sa stane, ked klient vola na callcentrum s tym, ze mu ide zle net a seka mu na smart telke youtube?

ako to velki riesia? prihlasia sa userovi na router a skontroluju mu pocet pripojenych wifi zariadeni? restartnu mu ho? ak to nepomoze, poslu technika zadarmo?

si predstavte ze mate 150 takychto konkurentov, ktori toto robia a este inym sposobom sa "tlacia" klientovi niekam
pšt Very Happy to su posledne tajne zbrane ktore nam ostanu... Len nie každý zákazník to vie oceniť.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Priority pre rok 2019  PostPosted: 20.02.2019 - 10:16 #113678
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

najlepsie to vedia ocenit ti, co odidu napr k Telekomu a po 2 rokoch sa vracaju spat Smile

Len tak pre zaujimavost napisem, co sa deje u nas vramci konkurencie Smile
Dnes mi volal zakaznik, ze dostal ponuku od konkurencie, ze za 40 EUR rocne im spristupnia kopletnu ponuku SkyLinku k ich pripojeniu. Ze ci aj ja take nieco neponukam. Prve, co mi napadlo je, ze to bude urcite cardsharing. Inac sa takato cena neda dosiahnut. Takze som mu to hned vysvetlil, ze ja ziadnu ciernotu nerobim a vsetky moje sluzby, ktore si zakaznik zaplati su 100% legalne. Tak uvidime, co sa bude diat dalej Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: Priority pre rok 2019  PostPosted: 25.02.2019 - 10:29 #113683
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

JOFO wrote: ›najlepsie to vedia ocenit ti, co odidu napr k Telekomu a po 2 rokoch sa vracaju spat Smile

Len tak pre zaujimavost napisem, co sa deje u nas vramci konkurencie Smile
Dnes mi volal zakaznik, ze dostal ponuku od konkurencie, ze za 40 EUR rocne im spristupnia kopletnu ponuku SkyLinku k ich pripojeniu. Ze ci aj ja take nieco neponukam. Prve, co mi napadlo je, ze to bude urcite cardsharing. Inac sa takato cena neda dosiahnut. Takze som mu to hned vysvetlil, ze ja ziadnu ciernotu nerobim a vsetky moje sluzby, ktore si zakaznik zaplati su 100% legalne. Tak uvidime, co sa bude diat dalej Smile


jofo presne ako pises ti co odidu a potom sa vracaju to uz su potom 100% klienti Very Happy
a vzdy je to presne ked im volaju na tu ich linku a chci nieco naviac bo maju nejaky problem...
Posledny pripad klient potreboval prestahovat wifi router zo spalne do obyvacky vsetky diery ze mal navrtane len proste koncovku rj-11 si nevedel spravit tak im zavolal ze potrebuje len to prehodit ze dlzka kabla sedi aby to dociahlo aj do obyvacky a oni mu za to krimplovanie chceli nauctovat co by spravil za 10 min 50e Very Happy
V tom momente technika ze poslla domov a poslal im vypoved a je u nas a lutuje ze bol taky sprosty a nechal sa nahovorit podomovymi srackami
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)