Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 17:41


Dbii F52n-pro + RB433 nejde zapnut 40 Mhz

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
3Dcko
Post subject: RE: Dbii F52n-pro + RB433 nejde zapnut 40 Mhz  PostPosted: 20.03.2012 - 19:31 #97529
Basic


Joined: Mar 17, 2012
Posts: 13

Licenc v 13 GHz a tiez som zacinal na 5 GHz samozrejme ako inak ale na sajte z ktoreho som to tahal bolo asi 30ks 5tkovych spojov a slo to kazdemu bez problemov.Ale potom jeden nas kolega z bradze zacal v snahe usetrit (sak co ma zaujima nejaky sused) pouzivat 40MHz a odvtedy som na tuto sirku pasma alergicky,pretoze nas donutil teda vecsinu z nas prejst na licenc ale ja osobne mu dakujem pretoze on sa tymto sposobom zakopal a vsetci jeho useri presli k nam.Ale nechcem tymto nikoho kritizovat ale ked uz mam na taky konekt ktory nedokazem pretlacit cez 20MHz kanal tak uz by sa patrilo si zadovazit nejake slusnejsie radio ktore to dokaze bez problemov preniest.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
midnight_man
Post subject: RE: Dbii F52n-pro + RB433 nejde zapnut 40 Mhz  PostPosted: 20.03.2012 - 19:43 #97530
Majster


Joined: Feb 14, 2011
Posts: 2544

Aj mna sere ze sektorou v meste naskenujem 120 sietí...že niekto už nevie čo od dobroty tak stavia v meste full duplex ubnt 6000Mbps spoje kde tlači pomaly 70mbps. No nepúšťal by som sa tak tvrdo do všetkých 40mhz spojov. Nakoniec si to povedal sám Smile Keď niekto začne vydrbávať a šetriť tam kde netreba, trh pri dnešnom nastavení mu to raz dva spočíta.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)