Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 16:12


Tieniaci kit na ubnt sektorky velke

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
Oriesok
Post subject: RE: Tieniaci kit na ubnt sektorky velke  PostPosted: 03.03.2012 - 18:36 #97127
Basic


Joined: Júl 06, 2011
Posts: 44

Este raz lad vznikne medzy plechom a sektorkou na spodku, tam je slabina. Diera neriesi nafukany snech ktory sa cez den rozpusti a v noci zatuhne. A potom zbohom sektorka, alebo poriesi spodok plechu zasadne inak riesenie mam a rad ho palique poradim najlepsie osobne aby videl na realne odskusanom plechu ako na to.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: Tieniaci kit na ubnt sektorky velke  PostPosted: 04.03.2012 - 08:34 #97128
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

este by ma zaujimalo ci ten kryt neovplyvnuje dako tu antenu,kezde sa mi zda ze nieje uzemneny,ani inac prepojeny napr z tienenim na kabli.Mam na mysli staticku elektrinu hlavne.
Neviem ci to nieje blbost ale nezachytava napr zelezna platna lepsie signal ked je spojena so zemou ako ked je len tak izolovana? Nemam o tomto vela info,to je len taka uvaha ci nahodou tam nieje rozdiel... Predsa len s tym nemam este ziadne skusenosti a je tu zopar znalejsich aj z tejto oblasti.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: Tieniaci kit na ubnt sektorky velke  PostPosted: 04.03.2012 - 08:40 #97129
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

pixall wrote: ›
server3 wrote: ›v takychto pripadoch sa da povedat len jedno a to ze sa to neoplati vyrabat a treba vymysliet nieco ine.


co na to povedat... synchra su tiez drahe, takze sa ich podla tejto logiky neoplati vyrabat a treba vymysliet nieco ine...

napriklad na tie "drahe" superpoe a "drahe" manazovane zdroje prerabame my zaradom vsetky nase sajty. a kde sme to nasadili, tam odvtedy nebol ani jeden vyjazd. vypadky energie prezivame s vylozenymi nohami a funkcnymi sluzbami, zariadenia prestali vdaka stabilnym zdrojom mrznut (prepinanie UPSky na zalohu je riesene bez relatka, takze je absolutne plynule), a ked nahodou nieco, tak restart vybraneho zariadenia tiez spravim s nohami na stole. a naviac viem ze som aj pre ochranu pred prepatim a bleskom urobil najviac ako sa dalo, takze ked potom pri burke nahodou niekde nieco odide, tak to uz je proste vola bozia, nie nasa nesikovnost. a ze musim na postavenie jedneho sajtu vynalozit jednorazovo o par desiatok EUR alebo nejaku stovku viac, ako keby som to robil ako prasa? to sa v peniazoch vrati po jednom dvoch vyjazdoch a jednom dvoch odidenych zariadeniach. na kvalite sluzby a na redukcii vypadkov je to na nezaplatenie uz teraz. zakaznik si vie dobre porovnat, ci mu internet vypadol za rok 3x, sice len na par hodin, alebo nevypadol vobec.

server3 wrote: ›Je to nieco nove,neodskusane,nik nevie aky to ma vplyv ci sa to vobec oplati za tu cenu.To je ako ked pride na trh nova antena s vyssou cenou,nik to spociatku nekupuje lebo nevie co to je,az po prvych pozitivnych info,kde niekto popise napr na fore aka je sa to rozbehne.
Ja to rozhodne vyskusam,neviem kolko bude stat kryt na nanobridge ale urcite zoberiem na skusku 2ks pre jeden spoj,lebo momentalne nemam ziadny napad ako inac zamedzit ruseniu od inych anten a toto vyzera ze to aj bude fungovat,tak preco neskusit.Vsak ak je to blbost tak sa to dozvedia vsetci a vyroba sa skonci tak rychlo ako zacala.


tieto veci (tienenia na tie anteny) uz boli doskusane, v zahranici aj v nasich zemepisnych sirkach, a je jasne ze to funguje. toto je napokon jasne hned z fyziky - cez plny plech prechadza signal pomerne tazko. rozdiel moze byt v mechanickej pevnosti, preciznosti vyroby, tym ci je domysleny odvod vody atd. ale ci sektor vyjde na 160 eur bez tienenia, alebo 250 eur s tienenim, je stale zadarmo oproti tomu kolko stoji sektor napriklad pri FWAcku, kde to cele vynasob minimalne krat 10, alebo este viac.


trochu zle som to napisal,myslel som to tak ze sa to neoplati vyrabat pokial kazdy somre ze je to drahe a ja sam co to vyrabam si tiez somrem ze na tom prerabam.

Pokial vyrabam nieco co ma pre mna velky prinos tak rozhodne nepozeram na cenu,na tom sa zhodneme.Ja mam zatial za tych asi 7 rokov stastie,tak take specialne veci neriesim.Ak to zratam na dvoch rukach tak za ten cas mi blesk odpalil+co znicili daky debili mozno 6-8 zariadeni.Pouzivam len originalne dieli vacsinou ubnt.(poe,kable,konektory,anteny,atd) a som spokojny.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)