Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 21:41


preco ma mazete ?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
jurajhorvath100
4 Post subject: preco ma mazete ?  PostPosted: 11.08.2011 - 19:22 #92805
Basic


Joined: Aug 11, 2011
Posts: 14

KIWI pls napis mi preco mazes moj prispevok, moj login a nasledne ma zakazes aby som si po logine nemohol nic pozret ? ked kliknem na hocico vypise mi to :

You have been banned from this forum.
Please contact the webmaster or board administrator for more information.

Za rozumne by som povazoval aby si mi poslat mail alebo PM ak som porusil nejake pravidla..
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
gyno
Post subject: RE: preco ma mazete ?  PostPosted: 11.08.2011 - 19:25 #92806
Basic


Joined: Júl 14, 2011
Posts: 9

Noooo, pridavam sa, moje konto bolo uz taktiez 2x zmazane... Sad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: preco ma mazete ?  PostPosted: 12.08.2011 - 11:36 #92818
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

nieco robili s databazou ci co,aj ja som mal zmazany ucet ale mi ho nahodili spät.To asi nebude naschval.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: preco ma mazete ?  PostPosted: 12.08.2011 - 12:26 #92820
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

server3 wrote: ›nieco robili s databazou ci co,aj ja som mal zmazany ucet ale mi ho nahodili spät.To asi nebude naschval.


presne tak aj mne to uz padlo a musel odznova registrovat....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: preco ma mazete ?  PostPosted: 12.08.2011 - 12:55 #92821
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

chlapci, som len mod

obcas zmazem nejaky bullshit, ale to ze vam vypadne obcas cele konto nesposobujem ja, milan upgradoval nejake veci, takze to bude asi related
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: pravidla  PostPosted: 12.08.2011 - 17:52 #92822
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

Ahoj Juraj,

tvoje predchadzajuce ucty boli zmazane bud z dovodu ze:

1. zakladal si viac nasobne thready, a to aj po vymazani a to v zlych kategoriach...
2. zalozil si si viac-nasobne konta jurajhorvath1,2...


O zruseni konta neposielame PMku z dovodu, ze podobne konta ako ty generuju internetove roboty a tie ako je zname postu necitaju.

Tiez ta poprosim, v pripade, ze budes postovat do bazara predaj nejakych veci, jasne uved cenu, inak ide o obchodny (malo,velko) predaj a ten tu v tejto forme tolerovany nie je. Mozes si zaplatit reklamu, ak mas pocit ze tvoje ceny su zaujimave...

Mgx
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurajhorvath100
Post subject: RE: preco ma mazete ?  PostPosted: 15.08.2011 - 20:47 #92867
Basic


Joined: Aug 11, 2011
Posts: 14

mgx diki za odpoved, pls napis mi ci si to zmazal ty alebo kto, kedze pises "bud z dovodu ze" nakolko
1/ neviem o tom ze som zalozil viac nasobne thready, ked som nieco inzeroval zalozil som to v kategorii "Bazar a inzercia" takze ak to je zle prosim o radu kam to mam davat. ak myslis ze som zalozil taky isty thread ako minule tak to len preto ze ten predosly bol zmazany aj s uzivatelom , takze neviem ako inak mam docielit aby sa thread zobrazoval , pls porad , nie len maz , vopred diki

2/ viacnasobne konta som si zalozil postupne prave preto ze mi bolo konto zmazane a po obnoveni som nielen ze nemohol zalozit thread ale ani si otvorit ziadny z uvodnej stranky.. takze som mal jedinu moznost, ak som konal zle ospravedlnujem sa no zaroven pls porad mi ako mam postupovat korektne ..

v mojom inzerate bola uvedena cena .

kazdopadne ako vidim niesom jediny ktory ma s tymto problem, registracia ziada zodpovedanie kontrolnej otazky preto dufam ze to robora odstavi .
MGX pls napis mi ako dalej , vopred diki
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: result  PostPosted: 15.08.2011 - 21:47 #92868
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

cau,

1. ak si to zalozil v bazar a inzercia, bolo to ok... Kedze som vsak tvoje thready mazal, zjavne to OK nebolo... preco? To sa po mesiaci tazko vysvetluje...

2. viacnasobne konta=hadam sme si to vysvetlili.

ak ti teraz vsetko funguje, vec povazujem za uzavretu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurajhorvath100
Post subject: RE: preco ma mazete ?  PostPosted: 16.08.2011 - 21:04 #92889
Basic


Joined: Aug 11, 2011
Posts: 14

mgx , som rad ze sme si to vysvetlili, pls kedy odblokujes moj login jozefhorvath1 ? aktualne ked sa prihlasim nemozem nikam ist, vsade som banned ? pls odblokuj mi to konto, uz budem pouzivat iba to, pokial opat nebude tento problen, pls napis mi to sem ked to odblokujes, nech nemusim skusat donemoty, vopred diki
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: preco ma mazete ?  PostPosted: 19.08.2011 - 10:15 #92928
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

jurajhorvath100 wrote: ›mgx , som rad ze sme si to vysvetlili, pls kedy odblokujes moj login jozefhorvath1 ? aktualne ked sa prihlasim nemozem nikam ist, vsade som banned ? pls odblokuj mi to konto, uz budem pouzivat iba to, pokial opat nebude tento problen, pls napis mi to sem ked to odblokujes, nech nemusim skusat donemoty, vopred diki


vsak ten problem si si sam sposobil ze si zakladas nezmyselny pocet loginov,nechapem na co ti to je.Ak zabudas prihlasovacie udaje tak si ich daj do textoveho niekde na plochu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurajhorvath100
Post subject: RE: preco ma mazete ?  PostPosted: 19.08.2011 - 13:41 #92929
Basic


Joined: Aug 11, 2011
Posts: 14

server3: moj zlaty, keby si si precital aj predosly prispevok, nie len ten posledny tak by si sa docital :

"2/ viacnasobne konta som si zalozil postupne prave preto ze mi bolo konto zmazane a po obnoveni som nielen ze nemohol zalozit thread ale ani si otvorit ziadny z uvodnej stranky.. takze som mal jedinu moznost, ak som konal zle ospravedlnujem sa no zaroven pls porad mi ako mam postupovat korektne .."

takze ten problem som si nesposobil ja ale niekto kto mi zrusil povodne konto a po znovu zalozeni konta uz konto nemalo opravnenie NIKAM pristupovat. takze ked som sem chcel napriklad napisat , tak som si chtiac nechtiac musel nove konto zalozit .. neboj heslo som nezabudol ..

pochopil si ?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
jurajhorvath100
Post subject: RE: preco ma mazete ?  PostPosted: 30.08.2011 - 08:13 #93138
Basic


Joined: Aug 11, 2011
Posts: 14

MGX: pls napis mi ak je este niekde problem, kedze si moj nick jurajhorvath este stale neodblokoval /po prihlaseni je vsetko banned/. ked si spravim dalsi nick tak budes namietat ... diki za skore vybavenie ..
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
admin
Post subject: RE: preco ma mazete ?  PostPosted: 30.08.2011 - 10:00 #93140
Site Admin


Joined: Mar 30, 2003
Posts: 272

ako ho mam odblokovat ked je zmazany? pouzivaj jurajhorvath100... a vidim, ze si si zalozil zasa dalsi jurajhorvath4. sorry, ale mozes mat len 1 ucet. napis jeho meno, ostatne zmazem.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)