Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 13:52


ISP admin

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 8 12345...8 >
Author Message
marsl
Post subject: ISP admin  PostPosted: 23.04.2011 - 08:26 #90464
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

Caute. Rozhodujem sa momentalne ci zakupit ISP admina. Mam zatial nahodene na servri DEMO. Chcem opytat nevie mi niekto povedat ako prebieha update na licenciu? Reinstaluje sa cely server, alebo sa to da updatnut aj z DEMA?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 23.04.2011 - 09:02 #90465
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Nič netreba reinštalovať, len nahráš jeden súbor s licenčným kľúčom.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 23.04.2011 - 09:33 #90466
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

osobne ISPadmin neodporucam, aj ked ho mam. skus kuknut soft od zilincanov....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 23.04.2011 - 09:34 #90467
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

alebo gyra
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
marsl
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 23.04.2011 - 09:41 #90468
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

Tak super ze ak sa rozhodnem nemusim vsetko nanovo konfigurovat... Aj ked toho nie je az tak vela. Od Zilincanov? Konkterne?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
marsl
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 23.04.2011 - 17:23 #90480
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

marsl wrote: ›Tak super ze ak sa rozhodnem nemusim vsetko nanovo konfigurovat... Aj ked toho nie je az tak vela. Od Zilincanov? Konkterne?


Mam este jednu otazocku da sa v ISP adminovi zapnut moznost aby uzivatel vo svojom webovom rozhrani odosielal sms napr kazdy max 10?
Nasie som v nastaveniach volbu sms_gateway Povoliť odosielanie SMS z UR .. Len neviem co je ta skratka UR Wink zeby uzivatelske rozhranie?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
marsl
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 23.04.2011 - 17:29 #90481
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

Odpoviem si sam.. Wink Da sa to.. Len este nemozem najst nastavenie ke nastavim napr 10 sms na mesiac...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Shortky
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 23.04.2011 - 17:42 #90482
Basic


Joined: Mar 07, 2008
Posts: 94

marsl wrote: ›Odpoviem si sam.. Wink Da sa to.. Len este nemozem najst nastavenie ke nastavim napr 10 sms na mesiac...


marsl, presne touto zalezitostou sa aktualne zaoberam aj ja. Ak mas chut, napis PM. Snad este by som sa takto verejne opytal, ake riesenie si zvolil... GSM branu so SIM kartou nejakeho konkretneho operatora? Alebo volis osvedcenu cestu, pixall?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
marsl
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 23.04.2011 - 18:56 #90486
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

Shortky wrote: ›
marsl wrote: ›Odpoviem si sam.. Wink Da sa to.. Len este nemozem najst nastavenie ke nastavim napr 10 sms na mesiac...


marsl, presne touto zalezitostou sa aktualne zaoberam aj ja. Ak mas chut, napis PM. Snad este by som sa takto verejne opytal, ake riesenie si zvolil... GSM branu so SIM kartou nejakeho konkretneho operatora? Alebo volis osvedcenu cestu, pixall?


No moja myslienka bola sim karta od Orangu... Ale urcite by to nebolo zle aj cez Pixall-a.

Skor otazka na Pixall-a da sa prepojit ten gnokii s tvojou sluzbou sms?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 23.04.2011 - 22:10 #90498
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

gnokii je soft ktory odosiela sms cez pripojene gsm zariadenie so sim kartou. ja riesim odosielanie sms cez internet, bez potreby sim karty. teoreticky sa da prepojit vsetko. bud sa da rovno do prislusneho softu spravit posielanie sms cez internet (http request na sms server), alebo sa da napisat nahrada za gnokii ktora zoberie tie vstupy, co by zobralo gnokii, a posle to do internetu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 24.04.2011 - 21:23 #90515
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no urcite odporucam system komplex od alfeusu. mam pocit, ze do 500userov je to plne zdarma. sms ky to posiela standartne, dokaze to balickovat IPTV a podporuje to plne kodovanie TV. Je to system, ktory nema naozaj konkurenciu, ISP admin moze co sa tyka funkcionality iba zavidiet, co sa tyka platieb za software ma zasa ISP admin navrh. Naozaj musim sefa od ISPadmina pochvalit, je to naozaj velky obchodnik. je to clovek ktory dokazal od tolkych blbeckov vytiahnut peniaze za nic, ze obdivujem jeho obchodnu zrucnost....V dnesnej dobe ntereba mat dobry soft ako je komplex, staci mat obchodneho ducha ako ma nemenovany pan z ISPadmina......rozhodnutie je na kazdom z Vas.......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 24.04.2011 - 23:52 #90521
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

komplex ma referencii len zopar, ale pocet spravovanych zakaznikov v tomto systeme tusim vyse 180tisic. to je vacsia referencia nez od 20 garazovych firiem po 100 zakaznikoch.

pan ispadmin chodi po skoleniach a stretnutiach, a robi dojem na ludi, ktori sa nevyznaju. pan ispadmin sa sice trochu vyzna, ale nie do takej miery, ako sa to prezentuje. nebudeme sa opakovat, uz to tu vo fore aj s konkretnymi situaciami bolo oppisovane niekolkokrat. ja by som takeho fusera do svojich zakaznickych dat nepustil. ale lameri nad jeho recami uznanlivo kyvu hlavou, lebo dokazu posudit iba sebavedomie a dojem, ktory okolo seba siri, nie uroven vedomosti alebo technickej dokonalosti. a tak su lameri spokojni, akeho mudreho vodcu nasli. bratia cesi na to maju taku priznacnu frazu, stado vede vul. a vobec, vraj tu preindexovali search, tak kto chce, nech trochu posearchuje, na temu ispadmin tu toho uz padlo dost.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 25.04.2011 - 00:19 #90522
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
pixall wrote: ›komplex ma referencii len zopar, ale pocet spravovanych zakaznikov v tomto systeme tusim vyse 180tisic. to je vacsia referencia nez od 20 garazovych firiem po 100 zakaznikoch.

pan ispadmin chodi po skoleniach a stretnutiach, a robi dojem na ludi, ktori sa nevyznaju. pan ispadmin sa sice trochu vyzna, ale nie do takej miery, ako sa to prezentuje. nebudeme sa opakovat, uz to tu vo fore aj s konkretnymi situaciami bolo oppisovane niekolkokrat. ja by som takeho fusera do svojich zakaznickych dat nepustil. ale lameri nad jeho recami uznanlivo kyvu hlavou, lebo dokazu posudit iba sebavedomie a dojem, ktory okolo seba siri, nie uroven vedomosti alebo technickej dokonalosti. a tak su lameri spokojni, akeho mudreho vodcu nasli. bratia cesi na to maju taku priznacnu frazu, stado vede vul. a vobec, vraj tu preindexovali search, tak kto chce, nech trochu posearchuje, na temu ispadmin tu toho uz padlo dost.

Tak tak, my lamy mame ispadmin.
PS search funguje na .....
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 25.04.2011 - 16:37 #90533
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
pocuvaj ma lama....tak so si kludne mohol zostat u excelu, dalsim krokom je potom jednoduche ucto....no a konecnym riesenim je IPSadmin a viete preco, lebo vsetci co ho maju ho neskutocne vychvaluju a su schopni sa kvoli nemu pobit. Cudujem sa, ze nedate radsej prednost gyrovmu systemu, za tie prachy by vam nosil vecer aj kavu.......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: ISP admin  PostPosted: 25.04.2011 - 16:56 #90534
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

admin ma chyby, z casu na cas pustia do obehu vadny upgrade, kopec funkcii by sa dalo dorobit, len to nema zrejme kto zaplatit, z ceny licencii a rocnych poplatkov to jednoducho nevychadza Smile . Ale som rad, ze mam aspon takyto system, umoznil mi zvladnut rast, mam ho od 2007. Predtym to bola kombinacia oberonu, excelov a kadecoho ineho. Teraz to mam aspon pod jednou strechou, dostupne pre kaydeho kompetentneho. Jednine co mi vadi je pomaly vyvoj, lebo je este co dorabat.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 8 12345...8 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)