Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 22:22


Pokazene mk Oprava

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
someboy
Post subject: Pokazene mk Oprava  PostPosted: 26.10.2010 - 21:46 #85830
Basic


Joined: Aug 17, 2007
Posts: 104

Kam davate opravovat poskodene Mikrotiky prepatim??
Myslym tym, odpalene eth. porty a pod.
V akych cenach sa to pohybuje??
Dakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Pokazene mk Oprava  PostPosted: 26.10.2010 - 21:50 #85831
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
Pokial je v zaruke, tak na zarucnu opravu a ak nie je v zaruke tak do kosa.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
someboy
Post subject: RE: Pokazene mk Oprava  PostPosted: 26.10.2010 - 22:23 #85832
Basic


Joined: Aug 17, 2007
Posts: 104

NO v záruke sú ale nereklamovali to.....To sa ako fakt žiadna firma nezaoberá opravami týchto zariadení??
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
someboy
Post subject: RE: Pokazene mk Oprava  PostPosted: 26.10.2010 - 22:36 #85833
Basic


Joined: Aug 17, 2007
Posts: 104

http://*REKLAMA*.sk/sk/menu/wifi-service-center.html mate niekto skusenosti?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: Pokazene mk Oprava  PostPosted: 26.10.2010 - 23:34 #85836
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

someboy wrote: ›http://*REKLAMA*.sk/sk/menu/wifi-service-center.html mate niekto skusenosti?


bezne tam posielam zariadenia s ktorymi sa mi nechce hrat,su spolahlivy,ale trva im to vacsinou taky tyzden kym to poslu spät.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Petro
Post subject: RE: Pokazene mk Oprava  PostPosted: 27.10.2010 - 19:10 #85852
Basic


Joined: Aug 07, 2006
Posts: 109

server3 wrote: ›
someboy wrote: ›http://*REKLAMA*.sk/sk/menu/wifi-service-center.html mate niekto skusenosti?


bezne tam posielam zariadenia s ktorymi sa mi nechce hrat,su spolahlivy,ale trva im to vacsinou taky tyzden kym to poslu spät.


Mozem potvrdit chalanko je velmi sikovny opravi naozaj vela veci na mk nie len prepatie. No zaroven upozornujem na kolektiv je hrozny a vacsinou to papierovo strasne dlho natahuju. Ich heslo je kazdy sa tvari ze nic nevie a naozaj NEVIE!!!
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: Pokazene mk Oprava  PostPosted: 27.10.2010 - 19:39 #85853
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

Petro wrote: ›
server3 wrote: ›
someboy wrote: ›http://*REKLAMA*.sk/sk/menu/wifi-service-center.html mate niekto skusenosti?


bezne tam posielam zariadenia s ktorymi sa mi nechce hrat,su spolahlivy,ale trva im to vacsinou taky tyzden kym to poslu spät.


Mozem potvrdit chalanko je velmi sikovny opravi naozaj vela veci na mk nie len prepatie. No zaroven upozornujem na kolektiv je hrozny a vacsinou to papierovo strasne dlho natahuju. Ich heslo je kazdy sa tvari ze nic nevie a naozaj NEVIE!!!


ja mam naopak skusenosti skor opacne cokolvek som potreboval vzdy mi ochotne poradili pomohli ci uz bol problem s MTI alebo dalsimi vecami so servisom je to naozaj OK vedeli mi spravit ovislinky wline 3000G, nanostation, a vsetko relativne za par drobnych za poslednu krabicu co som posielal tak som platil 46 € vsetko opravene vsetko OK.

Narozdiel od wificentra kde vas maju uplne v pici hladal som firmware do W3000 stranka zrusena volam kde by sa to dalo najst ze oni to uz nepredavaju a firmware nemaju a keby aj mali tak nedaju. Mam sa obratit na ecce. Tak sa pytam vy ste to predavali pod svojou znackou tak pytam od vas.... A zas dookola bla bla nemaju nepredavaju.

Chces na fakturu? Jasne objednaj si za XX € dostanes u nas kredit presne tolko za kolko si objednal ale plati len pri obrate xy za posledne tri mesiace. Dobierka 12 € kurva tolko neplatim ani z I4wifi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)