Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 21:55


navrh

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 3 123 >
Poll
Bod s ktorym suhlasite
prvy bod
11%
 11%  [ 1 ]
druhy bod
22%
 22%  [ 2 ]
treti bod
0%
 0%  [ 0 ]
prvy, druhy bod
0%
 0%  [ 0 ]
prvy, treti bod
0%
 0%  [ 0 ]
druhy, treti bod
0%
 0%  [ 0 ]
vsetky
66%
 66%  [ 6 ]
Total Votes : 9


Author Message
ewew
Post subject: navrh  PostPosted: 23.08.2010 - 18:35 #84319
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

Chcel by som touto cestou navrhnut :
Arrow precistenie fora od zbytocnych vlakien a pravdepodobne robotmi vytvorenych kont.
Arrow opravu kodovania stranky, aby fungovala diakritika.
Arrow moznost posielat pomocou sukromnych sprav aspon 10 kB prilohy

ewew
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: navrh  PostPosted: 23.08.2010 - 20:15 #84320
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

4 ty bod.Dat BAN ewewovy a vycistit toto forum od jeho 270 prispevkov.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: navrh  PostPosted: 23.08.2010 - 20:22 #84321
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

lubosk wrote: ›4 ty bod.Dat BAN ewewovy a vycistit toto forum od jeho 270 prispevkov.


Pekne od teba. Rolling Eyes

Chcem aby sa niektore veci opravili. Dobre netvrdim, ze som nenapisal hlupost, neviem co mas stale proti.

Asi tolko.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: navrh  PostPosted: 23.08.2010 - 20:32 #84322
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ewew toto forum nema pana....ved preto to tu vypada ako v chlieve, gyro mal uz rozne snahy o napravu, ci premigrovat na lepsi stroj a lepsiu konektivitu ci ine veci.....bohuzial nezadarilo sa
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: navrh  PostPosted: 23.08.2010 - 20:43 #84325
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

421 wrote: ›ewew toto forum nema pana....ved preto to tu vypada ako v chlieve, gyro mal uz rozne snahy o napravu, ci premigrovat na lepsi stroj a lepsiu konektivitu ci ine veci.....bohuzial nezadarilo sa


Ale zoznam veci, ktore by mohli by upravene, by sa mohol napisat.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: navrh  PostPosted: 23.08.2010 - 20:44 #84326
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
a naco aj tak sa nic neudeje......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
krepi
17 Post subject: KONEKT A SERVER  PostPosted: 23.08.2010 - 20:45 #84327
Basic


Joined: Mar 09, 2003
Posts: 14
Location: Liptov
Ak chcete, vieme ponuknut konekt a aj server u nas v datacentre.. ak by to malo plnit ucel a riesit problem ISPckarov preco nie.

Mame na Liptove myslim v celku zaujimave klimatrizovane datacentrum a vieme to tam osadit bezplatne a pripadne poskytnut daku masinu kde by mohli tieto veci bezat.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: KONEKT A SERVER  PostPosted: 23.08.2010 - 20:48 #84328
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

krepi wrote: ›Ak chcete, vieme ponuknut konekt a aj server u nas v datacentre.. ak by to malo plnit ucel a riesit problem ISPckarov preco nie.

Mame na Liptove myslim v celku zaujimave klimatrizovane datacentrum a vieme to tam osadit bezplatne a pripadne poskytnut daku masinu kde by mohli tieto veci bezat.


Len tak ma zaujima, ak by to bolo mozne, prebrali by ste spravu tohto fora ?
Aby tu nebol binec.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
krepi
Post subject: KONEKT A SERVER  PostPosted: 23.08.2010 - 20:52 #84329
Basic


Joined: Mar 09, 2003
Posts: 14
Location: Liptov
ewew wrote: ›
krepi wrote: ›Ak chcete, vieme ponuknut konekt a aj server u nas v datacentre.. ak by to malo plnit ucel a riesit problem ISPckarov preco nie.

Mame na Liptove myslim v celku zaujimave klimatrizovane datacentrum a vieme to tam osadit bezplatne a pripadne poskytnut daku masinu kde by mohli tieto veci bezat.


Len tak ma zaujima, ak by to bolo mozne, prebrali by ste spravu tohto fora ?
Aby tu nebol binec.


Nie to by sme asi nestihali, len ked sa tu cosi pisalo ze sa zvazovalo prehodit to pod lepsi konekt a podobne, tak ze by sme ho vedeli dat .. mame ho dts Smile spracovstvo by ostalo na tom kto tomu sefuje Smile Very Happy
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: navrh  PostPosted: 23.08.2010 - 22:06 #84332
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

no ewew vyzera ze ty mas casu ako maku. Kebyze by si sa este vyznal tak by si to mozno aj mohol spravovat.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: navrh  PostPosted: 23.08.2010 - 23:07 #84334
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

ewew predstav si jeden stary server niekde uprostred lesa,ulozeny v starej hrdzavej plechovej skrinke od ktorej majitel uz davno stratil kluc a aj zabudol ze tam vobec je,obrastenej tak ze sa k nej neda ani dostat.Na tom serveri bezi toto forum.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: navrh  PostPosted: 24.08.2010 - 07:08 #84338
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no a aby som doplnil, ten spravca zabudol dokonca kde je ten les...pocas milionov rokov vyvoja internetu stratil staru papierovu mapu a raz za cca dva roky ked sa ozere ako prasa prisnije sa mu sen, kde mu zly indiansky duchovia nasepkaju meno a heslo, ktorym sa v deliriu sem prihlasi....nieco nam naslubuje a potom sa zasa na velmi dlhy cas odmlci.....
Inak sa mi paci krepi, on ma na liptove konekt a serverovnu....no vies krepi mi tu vsade na slovensku ficime cez 3Ginternet od O2 a podakotri co uz zarobili maju dsl-ku, napriklad steve. Gyro ma uz zbondovanu dslku a ja v ZA pouzivam 2xISDN.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: navrh  PostPosted: 24.08.2010 - 07:32 #84339
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Paci sa mi ako 421 vsetkych odpieras a dobre sa na tom zabavas Smile. Kto si s toho este nieco robi ? Very Happy
Proste ponukol priestor na hostovanie, ako uz asi kazdy s nas. Ja som na to uz tiez "roky" upozornoval. Toto uz nieje ani neschopnost, ako hamba majitela servera a domeny. Neviem ako na jeho okolie, ale obycajny clovek (napriklad majitel externej firmy hladajuci pripojenie/hosting mimo miesto jeho posobneia) si potom lahko urobi predstavu o jeho dalsich poskytovanych sluzbach. Hlavne o serveoch ulozenych v starej hrdzavej plechovej skrinke od ktorej majitel uz davno stratil kluc a aj zabudol ze tam vobec je, obrastenej tak, ze sa k nej neda ani dostat...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: navrh  PostPosted: 24.08.2010 - 09:03 #84342
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
urcite sa zabavam....ja som uz navrhoval tento web premenovat ale co uz.....jasne krepi nepozna situaciu tu a je novacik ale ma neskutocny nick...krepi Smile. A inak ktory to je ten krepi, lebo profinetakov pamatam iba z jedneho stretka a to bol chalanisko taky ze nerozpraval a na druhy den nepamatal....Smile Ale teraz aspon na minutku vazne: situacia z skfree je strasna, ale naozaj neviem riesenie...gyro navrhoval prejst na forum napriklad na tusr.sk a boli tu aj ine aktivity ale nejako sa nechytili
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: navrh  PostPosted: 24.08.2010 - 09:49 #84344
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
boze zas som sa zasmial, hlavne nezabudnite pisat viac takychto veci, nech sa moja knizka hlodov z skfree plniiii plniiii Smile
Dakujeeem Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 3 123 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)