Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 14:48


SKRIPT FUP (MikroTik)

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Shortky
Post subject: SKRIPT FUP (MikroTik)  PostPosted: 15.04.2010 - 23:00 #82073
Basic


Joined: Mar 07, 2008
Posts: 94

Najde sa dobra dusa, ktora by pomohla so skriptom FUP pre QUEUE TREE vo verzii ROUTER OS 4.5? Pomoze aj DEMO.
Za Vasu ochotu vopred srdecne dakujem!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: SKRIPT FUP (MikroTik)  PostPosted: 16.04.2010 - 09:29 #82081
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

kedysi som take nieco mal, ale uz som z toho vyrastol Smile
cele qt aj s mangle som zrusil... FUP uz neriesim na rbckach resp mikrotiku.... skripty dokazu pekne vytazit aj silnu masinu, takze pouzivam len minimalne...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: SKRIPT FUP (MikroTik)  PostPosted: 16.04.2010 - 11:37 #82086
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

V skriptoch sa treba vyvarovat vela zbytocnych porovnavani v podmienkach a potom sa s tym da zit.

Takze napis aku masinu mas, kolko klientov, kolko roznych rychlosti klientov mas, ako si tie FUPky predstavujes, tiez by bodlo pozriet na strukturu QT a mozme s tym nieco urobit.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: SKRIPT FUP (MikroTik)  PostPosted: 16.04.2010 - 11:54 #82089
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

ja som si fupko poriesil cez LMS... funguje nezavisle na routri, kde mam 6 SQ a 12 mangle pravidiel...
odkedy to mam poriesene takto, tak aj od klientov mam viac pozitivnych ohlasov...
a ked chcem zmenit cas alebo objedm dat pre FUP, par klikmi v LMS nastavim nove hodnoty a dalej sa uz o to nestaram... pre kazdy program si mozem nastavit rozne parametre FUP
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Shortky
Post subject: RE: SKRIPT FUP (MikroTik)  PostPosted: 16.04.2010 - 15:02 #82093
Basic


Joined: Mar 07, 2008
Posts: 94

Priatelia, srdecne dakujem za Vase reakcie. Dlho som uvazoval nad riesenim, avsak pre tento cas a pre tento pocet zakaznikov mi to pride ako najlepsie riesenie. Kedze momentalne mam rozbehnutych viac zalezistosti, nestiham sa tejto zalezitosti nejako intenzivne venovat. Teda aj to je dovod.
Ak by bol niekto ochotny, dam pristup priamo do stroja, aby sa dala urobit lepsia predstava.
Este raz dakujem za vsetky nazory.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Shortky
Post subject: RE: SKRIPT FUP (MikroTik)  PostPosted: 19.04.2010 - 21:35 #82197
Basic


Joined: Mar 07, 2008
Posts: 94

deelite wrote: ›V skriptoch sa treba vyvarovat vela zbytocnych porovnavani v podmienkach a potom sa s tym da zit.

Takze napis aku masinu mas, kolko klientov, kolko roznych rychlosti klientov mas, ako si tie FUPky predstavujes, tiez by bodlo pozriet na strukturu QT a mozme s tym nieco urobit.

Touto formou sa chcem srdecne podakovat za prejavenu ochotu a absolutne funkcne riesenie mojho problemu. Este raz dakujem DEELITE!
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)