Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 10:38


8.skfree stretnutie

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 11 12345...11 >
Poll
Zucasnite sa 8.skfree stretnutia?
Ano
80%
 80%  [ 16 ]
Nie
10%
 10%  [ 2 ]
Este neviem
10%
 10%  [ 2 ]
Total Votes : 20


Author Message
m-tec
Post subject: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 06:11 #80943
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Zdravim vsetkych. Takze je na svete presny datum, miesto a predbezna cena 8.skfree, ktore sa uskutocni v kupelnom mestecku Dudince, nedaleko Siah.
Termin : 4.-6.6.2010 , zaciname v piatok rano prezentaciami (snad sa stihne vsetko, co sa tyka sponzorov), v sobotu skfree a ALPI pokec, vlastne prezentacie+kupanie a zabava, v nedelu koncime ranajkami a odchodom.
Miesto konania : (zmena!) Hotel Jantar Dudince - http://www.hoteljantar.sk/hotel/
Cena : 59 eur
v cene: kompletna strava (svedske stoly) , cafe breaky, prezentacna miestnost, plavecky 25m bazen, free wifi, fitnesko a kadeco ine (je to na stranke)
Poprosim vsetkych aby sa registrovali na www.tusr.sk .


Last edited by m-tec on 27.05.2010 - 09:37; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 07:13 #80944
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
m-tec urcite dorazime v plnej zbroji, vyskusame silu svedskych stolov, prespime co to v prezentacnej miestnosti, zaspinime vodu v 25m bazene, odskusame dsl linku na wififree a kadeco ine...izbu xcem vedla chlapcov z NZ, aby som sa v pripade vypadku mohol priamo napojit na ZT. Tesim sa aj na ucast kolegov z ARTOSu maju urcite v tych svojich reguliach aj rozvijanie spoluprace s obdobnymi spolkami Smile. Inak az po zhliadnuti etickeho kodexu som pochopil preco rs netaci ci ruppki sa vzdy zdrzia tak kratko na nasich stretkach:-) Oni su viazany mlcanlivostou. Oni iba pridu popytaju sa co a ako no a aby sa nahodou nedostali do dialogu a pri tom nevyzradili nejake tajomstvo radsej hned odidu. Ja sa tu musim verejne ospravedlnit kiwimu som ho podozrieval, ze ho stiahla polovicka a to ho stiahol naposledy kodex tak rychlo domov. M-tec, gyro, pixall a pravdaze aj dalsi na 8stretko si doneste navrhy etickeho kodexu poskytovatela internetu, musime si aj mi jasne zadefinovat ako si mame otvarat ucty na spravovanie penazi klientov / vid artos, eticky kodex ods.6/ Po zadefinovani spravy penazi klientov sa dohodneme na 8.skfree stretku na prelomovych zmenach, jednu z nich prezradim uz dnes. Nebudeme sa uz nazyvat ISP ale BMG Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 07:28 #80946
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
OMG, preco v PIATOK RANO, to Ti tam 90 percent ludi nepride, kedze je to pracovny den, vela z Vas si nejako neuvedomuje ze niektori na svojich sietach nepretrzite makaju ???
Ja nepridem urcite.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 07:33 #80947
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
gyro wrote: ›OMG, preco v PIATOK RANO, to Ti tam 90 percent ludi nepride, kedze je to pracovny den, vela z Vas si nejako neuvedomuje ze niektori na svojich sietach nepretrzite makaju ???

netrep, aj metro a ine akcie boli od piatka rana a bol si tam Smile A mimochodom ak pridu aj neskor, budu chybat len na niektorej prezentacii, ktore uz aj tak pozname vacsinou naspamat (SAF) Wink
Inac sa to neda stihnut, videl si to sam ze na vlastnu tvorbu a veci okolo zdruzenia uz nebol cas a kazdy uz poobede pospaval.
Riadit firmu vies aj zo stretka, nechaj nejakych technikov doma a mas to. Za tych par hodin co prides skor sa nic hrozne neudeje, neboj.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 07:38 #80948
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
V Poprade som bol s frajerkou a nebol som skoro na ziadnej prezentacii, dovod navstevy Popradu bol cisto dovolenkovy.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 07:51 #80950
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
gyro wrote: ›V Poprade som bol s frajerkou a nebol som skoro na ziadnej prezentacii, dovod navstevy Popradu bol cisto dovolenkovy.

To som teda videl Smile
Ale vazne, videl si ze tam boli skoro vsetci, okrem toho nebude problem so sponzormi, pretoze to maju v pracovnej naplni. Tam je zasa opacny problem ze chcu byt na vikend doma.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 08:00 #80951
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
gyro Smile ved je to jednoduche, prides iba v piatok vecer a potom zduchnes skor ako to zvykneme robit my, ako 421 napisal Smile a budu ohovarat uz aj teba.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 08:09 #80952
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Chalani, fakt sa neserte, su tu vazne veci ktore treba prebrat a prist o pol dna skor nikoho nezabije. Vid wisperaci, ti chodia rano aj ked nemusia Very Happy Ved mi nikto nehovorte ze firma bez majitela alebo casti nefunguje. Ako to potom mate urobene keby sa vam nieco stalo? Pozrite zelmara-ten aj zo seychelov zmenedzuje firmu a ma v podstate jednochlapovu.
Apelujem na tych hlavne, ktori maju zaujem riesit spolocne veci aby sa k tomu postavili zodpovedne a nespekulovali ze sa im nechce alebo maju frajerku a pod.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 10:07 #80957
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

ale prosim ta gyro... aky pracovny den??? vsak podla zasady je pondelok konec vikendu a piatok je uz skoro vikend, takze ten sa tiez nerata uuuuplne do pracovnych dni - to je rozmyslanie mojich technikov Smile

ale vazne... to mi nehovor, ze ty ako majitel firmy si nemozes dovolit odist v piatok z firmy. co skrachujes zatial ci co??? vsak si preboha sef, majitel, konatel. bud mas zlych zamestanancov, ktory ti skacu po chrbte, alebo mas siet postavenu na tplinkoch, ktore musis chodit kazdu hodinu restartovat.

ja tomuto fakt nechapem. ja som stravil 99 percent minuleho roka doma - bol som na "materskej", kedze predsa je prvy rok s dietatom najkrajsi Smile.
kazda normalna firma sa da riadit po vacsine casu z domu.
vid zelmar (polku roka travi na dovolenkach), airnet (ten uz pomaly neve co je to robota) a takto by som mohol menovat xxx dalsich.

takze prestante sa vsetci vyhovarat ze nemozte dojst, lebo bla bla bla...

PS: este ma napadol jeden dovod, preco gyro nemoze dojst... ze by ho nova frajerka drzala nakratko??? ze by bol papuca???
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 10:15 #80959
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

to m-tec:
my dojdeme urcite, rataj ze budeme traja, mozno styria, ale toho posledneho asi nechame doma pre istotu. to este uvidime. rataj na uvod fixnych troch ludi
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 11:01 #80965
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

tiez vas nechapem, hlavne teba gyro;

ja viem, ze sa moze stat nejaky problem. ale klopklop povacsine ide vsetko ako ma a ked nie technici su moje predlzene oci a ruky - na to su. Cim dalej fungujem a mozem sa spolahnut na svojich ludi. Mal som bobky ked som dakedy odchadzal mimo mesta ale teraz uz povacsine problem nie je, uz som bol tuto sezonu na 4och viacdennych lyzovackach/dovolenkach a aj ked mam zly pocit ze mi nevolaju, je to pre to ,ze vacsinu veci rieisa automatizovane sami...

pre drvivu vacsinu z vas by nemal byt problem ist prec nie na jeden den ale bez problemov tyzden....
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zuziq
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 12:44 #80970
Basic


Joined: Mar 07, 2008
Posts: 38

ste-ve odkazuje, ze ako videl ten bazen ze donesie repraky a urobi tvrdu hardcore diskoteku pri bazene. budu nam hrat paul van dyke, dj tiesto, rob zombie a ini ludovi skladatelia. ste-ve ide zhanat aparaturu, tym padom zavazne prijimam ponuky na zapozicanie tvrdych aparatur na tento ucel Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 12:51 #80972
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Zuzi, aparatura je pripravena Smile bude dym, baby , sampanske , vsetko...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 13:04 #80973
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

idemmm
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zuziq
Post subject: RE: 8.skfree stretnutie  PostPosted: 05.03.2010 - 13:45 #80974
Basic


Joined: Mar 07, 2008
Posts: 38

a nieco pre potesenie zenskeho oka? Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 11 12345...11 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)