Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 16:52


pokles signalu

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
Aman
Post subject: RE: pokles signalu  PostPosted: 18.02.2009 - 08:41 #73965
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

lubosk wrote: ›
JOFO wrote: ›hovoril som o backbone... lubosk spomenul cm11 a xr5, tak preto som pisal o 5Ghz.. na 2,4ke mam CM9/CM10 a aj nejaky TP-LInk (myslim WN662G) a slapu v pohode

Ja sa tiez snazim rozmyslat a stavat na prvy (vlastne uz druhy krat ) a davat kvalitne komponenty ale davat 3000 sk za kartu je zvrhlost... Laughing hlavne ked tam musis naskekat 3 karty


udajne su na 2,4ghz nenormalne dobre karty xr2

http://shop.cznet.cz/p22-ubnt-xr2-600mw-802-11bg/

ma to aj mmcx konektor, ktory sa kvalitou neda porovnavat s klasikymi konektormi. udajne na tom maju niektory ludia nahadzane aj 60 ludi a ide to ok. samozrejme sa musi znizit vystupny vykon
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: pokles signalu  PostPosted: 18.02.2009 - 09:19 #73966
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

Aman wrote: ›
lubosk wrote: ›
JOFO wrote: ›hovoril som o backbone... lubosk spomenul cm11 a xr5, tak preto som pisal o 5Ghz.. na 2,4ke mam CM9/CM10 a aj nejaky TP-LInk (myslim WN662G) a slapu v pohode

Ja sa tiez snazim rozmyslat a stavat na prvy (vlastne uz druhy krat ) a davat kvalitne komponenty ale davat 3000 sk za kartu je zvrhlost... Laughing hlavne ked tam musis naskekat 3 karty


udajne su na 2,4ghz nenormalne dobre karty xr2

http://shop.cznet.cz/p22-ubnt-xr2-600mw-802-11bg/

ma to aj mmcx konektor, ktory sa kvalitou neda porovnavat s klasikymi konektormi. udajne na tom maju niektory ludia nahadzane aj 60 ludi a ide to ok. samozrejme sa musi znizit vystupny vykon

Jedneho casu som mal na ovise 5460 tke nahadzanych asi 50 ludi ale to som kazdemu nedaval 3mbits ale bola 1mbits spolocna linka Very Happy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: pokles signalu  PostPosted: 18.02.2009 - 09:32 #73967
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

no mysli si co chces... ja len hovorim to co som pocul, nemam to odskusane. ale uz je sakra velky rozdiel medzi klasickou r52/cm9 a xr5/sr5.

proste tieto karty nevinikaju len velkou citlivostou ale kvalitou.

a inak ze vraj pri 11b to nema problem prenasat stabilne 4,5mbit pri znesitelnych odozvach co je si myslim velmi pekne...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)