Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 19.04.2024 - 09:18


Zaujemca o spravu Mikrotikov

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
George-III
Post subject: Zaujemca o spravu Mikrotikov  PostPosted: 17.05.2008 - 08:04 #64959
Basic


Joined: Feb 27, 2007
Posts: 22

Caute, ma niekto zaujem o konfiguraciu a spravu Mikrotikov za odmenu Question
Z okolia NMNV az Pov.Bystrice.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Zaujemca o spravu Mikrotikov  PostPosted: 17.05.2008 - 08:40 #64961
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

Poslal som Ti PM, som z MY co je kusok do NMnV

EDIT: Teraz neviem ako si to myslel, ci ty hladas niekoho kto ti bude spravovat MK alebo ty chces niekomu spravovat MK. Ak je to ta prva moznost tak mam zaujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
hrnous
Post subject: RE: Zaujemca o spravu Mikrotikov  PostPosted: 17.05.2008 - 16:19 #64980
Basic


Joined: Aug 23, 2007
Posts: 165

O co presne jde?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Zaujemca o spravu Mikrotikov  PostPosted: 18.05.2008 - 08:22 #65015
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ty brdo Mikrotik certified consultant ja si musim na najblizsej porade tiez nieco vymysliet " ripenzi certified her director " hrnous kedy prides na kavu do ziliny?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
hrnous
Post subject: RE: Zaujemca o spravu Mikrotikov  PostPosted: 18.05.2008 - 10:31 #65021
Basic


Joined: Aug 23, 2007
Posts: 165

http://www.mikrotik.com/consultants.htm ... 20Republic
Nevidim na tom nic spatneho, o co presne je? sice sem posledni dobou v casovem skluzu ale neco pomoct muzu, pokud mas icq tak 237346292
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
George-III
Post subject: RE: Zaujemca o spravu Mikrotikov  PostPosted: 18.05.2008 - 10:56 #65023
Basic


Joined: Feb 27, 2007
Posts: 22

skusim odpovedat na vsetko, takze ja zhanam cloveka , ktory pri podla poziadavky nakonfiguruje RB s OS Mikrotik, najlepsie, ked bude vediet dohliadnut aj na "chod" routra, tj. semtam napalit novy fw, zoptimalizovat, nejake skriptiky atd. Poziadavka bude dostupnost na telefone kvoli rieseniu prip. problemov, ochota. Nic komplikovane, ziadne zlozite routingy, vacsinou jednoduche siete.
Na cene sa dohodneme.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Zaujemca o spravu Mikrotikov  PostPosted: 18.05.2008 - 22:59 #65047
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

co som pocul o kvalite niektorych mikrotik skoleni, tak hlavne aby ludia zaplatili za ucast a uz su z nich "certifikovani profesionali" aj keby to skolenie cele prespali. tym som sa absolutne nevyjadroval na adresu toho kto si to tu uviedol do podpisu nakolko ho nepoznam, ale chodia po svete aj taketo pripady. ale hura ze robime skolenia.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
hrnous
Post subject: RE: Zaujemca o spravu Mikrotikov  PostPosted: 19.05.2008 - 08:09 #65051
Basic


Joined: Aug 23, 2007
Posts: 165

pixall wrote: ›co som pocul o kvalite niektorych mikrotik skoleni, tak hlavne aby ludia zaplatili za ucast a uz su z nich "certifikovani profesionali" aj keby to skolenie cele prespali. tym som sa absolutne nevyjadroval na adresu toho kto si to tu uviedol do podpisu nakolko ho nepoznam, ale chodia po svete aj taketo pripady. ale hura ze robime skolenia.


nebyly to náhodou jisté CZ školení ? taky sem něco zaslechl, a pak ta firma doatala pekně po prstech a taky potom mk zavedl přísnější podmínky pro certifikační testy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: Zaujemca o spravu Mikrotikov  PostPosted: 19.05.2008 - 10:17 #65057
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
pixall wrote: ›co som pocul o kvalite niektorych mikrotik skoleni, tak hlavne aby ludia zaplatili za ucast a uz su z nich "certifikovani profesionali" aj keby to skolenie cele prespali. tym som sa absolutne nevyjadroval na adresu toho kto si to tu uviedol do podpisu nakolko ho nepoznam, ale chodia po svete aj taketo pripady. ale hura ze robime skolenia.

bol som na jednom skoleni kde boli cesky skolitelia vyplatil si ho atd atd hm same zaklady nehovorim ze som sa nic nedozvedel ale vtedy som povedal ze to bolo posledne skolenie co som tam absolvoval ohladom MK, bol som nadmieru sklamany.
Neskor som sa dopracoval k PANOVY ala HRNOUS mam ho aj v ICQ no a poviem to tak ze ten podpis tam ma opravnene aj keby mu to sam mikrotik nedal.... On vie vela a hlavne dobre poradit, no a chystam sa mu to oplatit tak ze si zakupim ich nejake skolenie lebo to bude stat za to a nie ze na pozvanke bude napisane po skonceni konzultacie do neskorych vecernych hodin na co som sa tesil najviac ale bol som odmietnuty s tym ze skolitelia maju dohodnutu plavaren a musia zohnat plavky....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)