Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 18.04.2024 - 04:21


Zaloha kto kolko preniesol

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
marsl
Post subject: Zaloha kto kolko preniesol  PostPosted: 16.10.2007 - 16:14 #57895
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

Cafte,
Ako mam v MK133 nastavit to, aby ked napr. restartujem MK nevymazalo kto kolko dat preniesol v QL. Dik za odpovede Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Zaloha kto kolko preniesol  PostPosted: 16.10.2007 - 16:29 #57896
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

To sa neda....mozes si data vyexportovat /queue simple print bytes file=prenesenedata
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
marsl
Post subject: RE: Zaloha kto kolko preniesol  PostPosted: 16.10.2007 - 18:46 #57903
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

dikes a ako spravim aby to robilo automaticky napr kazdych 5 min a po reboote to aj nacitalo? to sa da?

Dal som to ako script a spustil som to, le potrebujem k tomu dopisat napr. kazdych 5minut, ako na to? da sa to aj inportovat?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Zaloha kto kolko preniesol  PostPosted: 16.10.2007 - 18:57 #57906
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

system/scheduler, import som neskusal, skus a daj vediet
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Zaloha kto kolko preniesol  PostPosted: 16.10.2007 - 19:03 #57908
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

a co takto nejaky IPacc a mas to vsetko pekne hodene napr. v SQL a vies si uz pekne parsvat veci, co len potrebujes.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
marsl
Post subject: RE: Zaloha kto kolko preniesol  PostPosted: 16.10.2007 - 19:09 #57909
Basic


Joined: Dec 08, 2006
Posts: 401

dik moc za to casovanie dost mi to pomohlo aj v inych veciach, no import som skusal ale moc mi to nejde Sad RObil som to takto import file-name: prenesenedata.txt ale vypisalo len chybnu hlasku: "input does not match any value of file-name"

Takze but to nejde alebo to neviem Sad

Len by ma tiez zaujmalo ako urobit to aby mi po restarte nevymazalo tie data v zalohe ktore tam boli napr dva dni MK sa restartne a data budu znova nulove... Ako na to?

IPacc? to je zase co? Resp. ako na to? Idem do googlu pozriet..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)