Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 17:00


Odpojenie a nasledne pripojenie klienta

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Express
Post subject: Odpojenie a nasledne pripojenie klienta  PostPosted: 12.10.2007 - 14:03 #57784
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

Caute, chcel by som sa spytat, ci sa da nieco takeho spravit.
Potrebujem sledovat ack.timeout u klientov a ked bude hodnota vacsia ako 30 tak nech to asi na 2sec. odpoji a potom nasledne zase pripoji.
Ked sa problem bude opakovat t.j. 3 x by ho po sebe pripojilo a odpojilo a ack.timeout by bol zlý, tak by mi prisiel mail ale aby bol klient stale pripojeny aj so zlym ack.t.

thx
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: Odpojenie a nasledne pripojenie klienta  PostPosted: 12.10.2007 - 16:22 #57793
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Express wrote: ›Caute, chcel by som sa spytat, ci sa da nieco takeho spravit.
Potrebujem sledovat ack.timeout u klientov a ked bude hodnota vacsia ako 30 tak nech to asi na 2sec. odpoji a potom nasledne zase pripoji.
Ked sa problem bude opakovat t.j. 3 x by ho po sebe pripojilo a odpojilo a ack.timeout by bol zlý, tak by mi prisiel mail ale aby bol klient stale pripojeny aj so zlym ack.t.

thx


co chces sledovat?? ack timeout?? nechapem. ack timeout je velicina ktoru napevno nastavi ten kto instaluje spoj.. ack timeout je zavisly od vzdialenosti, meni sa iba ak sa meni vzialenost, a medzi bezne dostupnymi wifi zariadeniami nepoznam ani jedno ktore by si ho dokazalo nastavit samo, tj ked sa meni, tak to musi byt zasahom administratora... ???
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: Odpojenie a nasledne pripojenie klienta  PostPosted: 12.10.2007 - 17:42 #57795
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

Na MK je ack dynamicke. Ked ma nejaky klient zly signal vacsinou mu stupne ack a zaserie cele AP a tomu sa chce asi vyhnut....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: Odpojenie a nasledne pripojenie klienta  PostPosted: 12.10.2007 - 18:09 #57796
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

lol wrote: ›Na MK je ack dynamicke. Ked ma nejaky klient zly signal vacsinou mu stupne ack a zaserie cele AP a tomu sa chce asi vyhnut....

presne tak, ale upresnim to mam dvoch klientov ktory maju horsi signal t.j jeden asi -68, -67 a su dost daleko, su na jednom AP. vacsinom maju ack.timeout ok = 30 ale stane sa ze im skoci niekedy na vyssie, zatial to robim vsetko rucne a to tak ze sledujem ci maju dobre parametre a ked nie tak ich na chvilku "vypnem" a potom zapne a ack.timeout uz je OK.
toto by som chcel spravit automaticky nech to sleduje a popripade vypne a zapne ked je treba.....

P.S. mozno frcia na odraz, bokom pri ceste k nim je kostol Sad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Odpojenie a nasledne pripojenie klienta  PostPosted: 12.10.2007 - 21:39 #57814
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

horsi signal??? to potom aky mas dobry?? -50?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: Odpojenie a nasledne pripojenie klienta  PostPosted: 12.10.2007 - 22:13 #57815
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

andreas4all wrote: ›horsi signal??? to potom aky mas dobry?? -50?

to akoze -68 +/- 2 je dobry signal alebo ako to mam chapat??
Spat k problemu da sa to nejako spravit
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
13 Post subject: RE: Odpojenie a nasledne pripojenie klienta  PostPosted: 12.10.2007 - 23:07 #57816
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
No podla mna všetko na 2.4GHz co je do -75 alebo -80 dB je viac menej v pohode a všreko pod -65 dB je podla mna prepalene ako svina.
PS:SOrry za chyby prave som došiel z pivnej akcie...

Very Happy Very Happy Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Express
Post subject: RE: Odpojenie a nasledne pripojenie klienta  PostPosted: 14.10.2007 - 09:52 #57830
Basic


Joined: Júl 04, 2007
Posts: 476

Prosim Vas nema naozaj niekto nieco takeho ako by sa to dalo spravit, alebo aspon napad ako by to mohlo fungovat ??
Dost by mi to pomohlo
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)