Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 11:02


Dalsi navod pre Vas

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
gyro
Post subject: Dalsi navod pre Vas  PostPosted: 02.10.2007 - 01:37 #57488
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Tak, k oblubenemu rieseniu switchov, ktore zozalo uspech minimalne u troch poskytovateloch, mame ku nemu dalsie rozsirenie, ktore s velkou oblubou nasadzujeme uz takmer vsade.
http://navody.bbxnet.sk/index.php?id=poe2/poe2
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: Dalsi navod pre Vas  PostPosted: 02.10.2007 - 08:16 #57489
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
gyro wrote: ›Tak, k oblubenemu rieseniu switchov, ktore zozalo uspech minimalne u troch poskytovateloch, mame ku nemu dalsie rozsirenie, ktore s velkou oblubou nasadzujeme uz takmer vsade.
http://navody.bbxnet.sk/index.php?id=poe2/poe2


super som rad ze tu niekto ma cas vymyslat taketo hracky, pekne a dobre riesenie
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Dalsi navod pre Vas  PostPosted: 02.10.2007 - 09:58 #57491
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
diki moc ... urcite to vijde lacnejsie ako kupovat original poe k wla -5000
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Dalsi navod pre Vas  PostPosted: 02.10.2007 - 12:36 #57495
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

pekne a uzitocne riesenie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
menge
Post subject: RE: Dalsi navod pre Vas  PostPosted: 02.10.2007 - 18:44 #57507
Basic


Joined: Mar 10, 2005
Posts: 254
Location: okolie Brezna
Este chcem pripomenut,ze odpor Rs je nastaveny tak, ze menic pri prude 1A ( 2*Iout) obmedzuje vystupne napatie aby nemol pretazeny. pri WLA-5000 sa bezne objavuju prudove spicky cca 1A a mohlo by to viest k zamrzanu ( vznikne pokles napatia na vystupe). MC 34063 zvlada spickovy prud 1.5A takze si tam hodte odpor 0,22R a staci uplne aj malinky 0,6W pretoze stratovy vykon na nom je sotva 0,1W. toroidy sa daju kupit v GM a odpory napr. V SOS. Kto by chcel este vacsi vykon, staci k tomu pridat este jeden tranzistor P-FET a mozte z toho tahat aj 3A Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Dalsi navod pre Vas  PostPosted: 02.10.2007 - 20:11 #57513
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Ak by ste mali zaujem, tak by sme ich vedeli dodavat ako stavebnicu, aj ako zlozenu stavebnicu, ale vyfakturovane by to bolo len ako stavebnica, koli tomu aby to nemuselo mat CE a podobne. Ak by bol fakt zaujem dame to narobit ziakom na elektrotechnickom ucilisti Very Happy, lacna racovna sila, ale menej ako 20 kusov ee Very Happy, rovnako tak aj tie switche.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Dalsi navod pre Vas  PostPosted: 03.10.2007 - 00:15 #57517
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
tiež som nadtým rozmýšlal že vybehnem knam na energeticke za majstrom nech žiaci spravia aj niečo užitočné Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Dalsi navod pre Vas  PostPosted: 03.10.2007 - 06:54 #57518
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

gyro wrote: ›Ak by ste mali zaujem, tak by sme ich vedeli dodavat ako stavebnicu, aj ako zlozenu stavebnicu, ale vyfakturovane by to bolo len ako stavebnica, koli tomu aby to nemuselo mat CE a podobne. Ak by bol fakt zaujem dame to narobit ziakom na elektrotechnickom ucilisti Very Happy, lacna racovna sila, ale menej ako 20 kusov ee Very Happy, rovnako tak aj tie switche.


skus mi napisat nejaky ten cennik...
v navode si pisal, ze troska silnejsi zdroj zvladne nejake 3-4 switche. este mi povedz ake dlhe by mohli byt kable medzi jednotlivymi switchmi a napis mi este kolko by stala takato kompletka = 3x switch 8 portovy + potrebny zdroj k tomu.

a este jedna vec... ovislik ma aj 16 portove switche. tie maju rovnake napajania? nikde som to nenasiel... staci k tomu taketo iste napajanie? Myslim tym, ci sa da kombinovat 16 portovy, 8 portovy a pripadne 5 portovy na jedno napajanie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Dalsi navod pre Vas  PostPosted: 05.10.2007 - 01:52 #57546
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Predbezna cena je 325 korun pri malych odberoch, podla odberu sa budem samozrejme menit cena, najdrahsia bude matrica pre plosak.

Bohuzial 16p sa neda pouzit.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
menge
Post subject: RE: Dalsi navod pre Vas  PostPosted: 08.10.2007 - 10:04 #57609
Basic


Joined: Mar 10, 2005
Posts: 254
Location: okolie Brezna
Uf, tak tra cena ma cellkom pobavila. Nemyslel som ze chce na tom niekto tak sialene zarabat. cena suciastok nepresahuje hodnotu 40Sk. Plosny spoj stoji priblizne jednorazovo za filmy 2000sk a pri tejto velkost 1ks asi 7sk.
Ja som predaval kompletny osadeny oziveny zalohovany zdroj ( http://www.sanynet.sk/other/zdroj.jpg ) za 550 Sk s DPH a je tam "trosku" viac materialu a prace...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Dalsi navod pre Vas  PostPosted: 08.10.2007 - 13:06 #57616
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
menge: myslim ze nikto ti nebude branit ak sa rozhodnes dodavat to lacnejsie....
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)