Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 23.04.2024 - 12:02


Nesymetrickost Nstreamov

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
JOFO
Post subject: RE: Nesymetrickost Nstreamov  PostPosted: 18.09.2007 - 00:46 #57164
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

problem vyrieseny, zabudol som na ack Smile teraz to ide cez 2 hopy cca 16mbit/s HD TCP a 20mbit/s HD UDP
zajtra este polaborujem s casovanim a doladim snad Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Robert
Post subject: RE: Nesymetrickost Nstreamov  PostPosted: 18.09.2007 - 11:06 #57168
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
JOFO wrote: ›
Robert wrote: ›Rozdiel je brutalny. Samozrejme, aj so zapnutym Polling.


No bez nstreme a pollingu vytlacim z toho cca 8Mbit/s FD a so zapnutym nstreme a polling exact na 4000 mozno o mbit viac takze nejake brutalne mi to nepripada...


Zavisi od vzdialenosti. Ja mam skusenosti so spojmi 13,5km a 17,5km.
V pripade 13,5km bol narast 9->16mbit/s (v realne prevadzke) a v pripade 17,5km 8->15mbit/s (v realnej prevadzke). Pritom sa nahradzovali zariadenia beziace na 54mbit/s v protokole 802.11a zariadeniami, ktore bezali 36mbit/s (asi cosi slabsi vykon).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Nesymetrickost Nstreamov  PostPosted: 18.09.2007 - 13:46 #57173
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

uz som zistil kde je pes zakopany... priepustnost priamo medzi tymi 2 RBckami je 30Mbit/s HD takze je to tak ako ma byt... ale priepustnost mi drasticky klesne na ethernete mezi centralnym routrom a tym RBckom.. takze to bude zrejme tym switchom co je na ceste medzi nimi... ci to moze mat za nasledok aj nieco ine?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Nesymetrickost Nstreamov  PostPosted: 18.09.2007 - 13:57 #57174
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
JOFO: pokial to testujes tak ze na tom rb generujes neak traffic, tak ti to zatazi systemovu zbernicu len raz (cpu/ram - sietove rozhranie), kdezto ak prenasas cez siet tak to prenasas 2x (sietove rozhranie - CPU/RAM - sietove rozhranie)
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)