Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 13:19


PRAVIDLA PRE PRISPEVKY DO TEJTO KATEGORIE

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
mgx
Post subject: PRAVIDLA PRE PRISPEVKY DO TEJTO KATEGORIE  PostPosted: 24.01.2004 - 22:10 #5620
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

Vazeni uzivatelia!

okrem ostatnych pravidiel platnych pre diskusiu (vid FAQ), si dovolujeme zdoraznit tieto body:

1. nazov prispevku musi zachovavat strukturu a musi obsahovat GEOGRAFICKY NAZOV mesta, dediny alebo ineho sidla

Spravne nadpisy:

Bratislava - Rusovce
Poprad
Kysucky Lieskovec

Nespravne pouzitie:

Pripojenie v Bratislave
Lacne pripojenie
Nevadzova - chcem sa pripojit

2. Ak uz existuje forum pre dane mesto, vyuzite tento thread. Nezakladajte zbytocne nove thready, ak to nie je explicitne nutne.

Zbytocne thready budu mergovane (spojene) alebo presunute do odpadu.

3. Projekt SKFREE sluzi pre vystavbu vlastnych sieti, nie na reklamu komercnych firiem Smile Prosim jednajte a uvazte, ci Vas prispevok nie je len propaganda na pripojenie ku ISP, ktore vsak nic neriesi (ked sa kazdy len pripoji, tak nikdy vlastnu siet nevybudujete). Samozrejme napriklad diskusia o cenach "dodavatelov" konektivity pre existujuce alebo budovane siete je vitana.

Prosime vsetkych aby maximalne dodrzovali prehladnost prispevkov a vo forach diskutovali hlavne k danej teme.

Team SKF
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
popo
Post subject: RE: PRAVIDLA PRE PRISPEVKY DO TEJTO KATEGORIE  PostPosted: 24.01.2004 - 22:29 #5622
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
Mozno je to hlupost, ale niektore fora maju svojich moderatorov. Nebolo by od veci kedy niekto riadil prave nase regiony, ak si kceme zachovat urcitu prehladnost. Nemyslim tym moderatora pre kazde mesto zvlast, ale jedneho pre vsetky regiony. ??? Mozno by nebolo od veci zmoderovat vsetky fora.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
admin
Post subject: RE: PRAVIDLA PRE PRISPEVKY DO TEJTO KATEGORIE  PostPosted: 25.01.2004 - 11:24 #5628
Site Admin


Joined: Mar 30, 2003
Posts: 272

Ak by mal niekto zaujem o tuto pracu, mozem mu pridelit moderator permitions Smile

Milan
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: PRAVIDLA PRE PRISPEVKY DO TEJTO KATEGORIE  PostPosted: 25.01.2004 - 19:42 #5648
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
Popo hlásiš sa na regiony ? )))

Ja som rád keď stihnem vyhádzať tých pár haluzí z fór celkovo )))
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
popo
Post subject: RE: PRAVIDLA PRE PRISPEVKY DO TEJTO KATEGORIE  PostPosted: 25.01.2004 - 19:52 #5650
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
som tu skoro on-line 8 hodiin ak nie viac. pisal som majl MGXovi dufam ze dosiel. teda pisal som ze by som sa o to postaral
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jmi
Post subject: RE: PRAVIDLA PRE PRISPEVKY DO TEJTO KATEGORIE  PostPosted: 26.01.2004 - 00:29 #5668
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
a ak sa nam moderator pacit nebude, tak pojdeme manifestovat Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: PRAVIDLA PRE PRISPEVKY DO TEJTO KATEGORIE  PostPosted: 26.01.2004 - 00:34 #5669
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
jasan )))
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
popo
Post subject: RE: PRAVIDLA PRE PRISPEVKY DO TEJTO KATEGORIE  PostPosted: 26.01.2004 - 07:17 #5673
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
Dakujem. Budem sa snazit, aby som udrzal kulturu v nasich regionoch. Mala pripomienka: ak je nove forum moderatorov urcene pre moderatorov, nemozem sa tam dostat.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: PRAVIDLA PRE PRISPEVKY DO TEJTO KATEGORIE  PostPosted: 26.01.2004 - 09:18 #5674
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
popo=naivny optimista;o))
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
popo
Post subject: RE: PRAVIDLA PRE PRISPEVKY DO TEJTO KATEGORIE  PostPosted: 26.01.2004 - 09:26 #5675
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
tak optimista som, naivny dufam ze nie. sak zatial tu nebolo vela prace, par skaredych reklaam a par novacikov co nevedia pisat. hadam sa mi to nezosype teraz vsetko na hlavu.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)