Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 19:15


gsm antena

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Gouranga
Post subject: gsm antena  PostPosted: 18.04.2007 - 12:51 #49418
Basic


Joined: Mar 03, 2004
Posts: 39

zdravim Smile
mam nasledujuci problem a preto sa na vas obraciam so ziadostou o radu Smile
vlastnim nasledujuci EDGE/UMTS Modem http://www.zadako.sk/Index.php?Category ... &ID=52 , taktiez mam zaplateny 3G internet od orange, problemom vsak je ze prioritne tento internet vyuzivam v jednej chatovej oblasti kde som rad ked chytam signal o sile -93dBm a internet o rychlosti 30-50kbps co je fakt bieda, preto by som rad zakupil GSM antenu no neviem ci 900MHz alebo 1800MHz alebo 900MHz je zaroven kompatibilna s 1800MHz kedze je to 2. harmonicka atd Smile najblizsi vysielac je tak 3km vzdusnou ciarou cez mierny porast ale ziadne kopce. taktiez by som mohol skusit postavit antenu na UMTS 2100MHz pasmo no nedufam ze na tu vzdialenost mi to tam nabehne. preto ma zaujima ci si myslite ze tato antena http://www.dipol.sk/esklep/a7027.php?si ... 4b4ed8d35e bude vhodna pre moje pouzitie a jej zisk 16.5dB bude postacujuci Smile planujem k nej pouzit 5metrovy koax namiesto 10m Smile
za vsetky odpovede pripadne ine rozumne navrhy vopred dakujem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: gsm antena  PostPosted: 18.04.2007 - 13:33 #49426
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
ak hje ten vysielač mimo mesta pravdepodobne bude využívať 900 MHz aby vykril čo naväčšie územie , najlepšie by bolo najprv pomocou neakého netmonitoru zistiť akú frekvenciu na danom mieste chytáš .. čo sa týka toho UMTS má dosah 2 km , takže možno bude problém práve s časovaným paketov ak by si aj signál pomocou antény chytil ... Pri GSM sa práve kvoli časovaniu paketov dá dosiahnuť max 36 km ..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
icerowicz
Post subject: gsm antena  PostPosted: 18.04.2007 - 16:21 #49445
Ucen


Joined: Apr 12, 2006
Posts: 930
Location: Vranov nad Topľou
Gouranga wrote: ›zdravim Smile
mam nasledujuci problem a preto sa na vas obraciam so ziadostou o radu Smile
vlastnim nasledujuci EDGE/UMTS Modem http://www.zadako.sk/Index.php?Category ... &ID=52 , taktiez mam zaplateny 3G internet od orange, problemom vsak je ze prioritne tento internet vyuzivam v jednej chatovej oblasti kde som rad ked chytam signal o sile -93dBm a internet o rychlosti 30-50kbps co je fakt bieda, preto by som rad zakupil GSM antenu no neviem ci 900MHz alebo 1800MHz alebo 900MHz je zaroven kompatibilna s 1800MHz kedze je to 2. harmonicka atd Smile najblizsi vysielac je tak 3km vzdusnou ciarou cez mierny porast ale ziadne kopce. taktiez by som mohol skusit postavit antenu na UMTS 2100MHz pasmo no nedufam ze na tu vzdialenost mi to tam nabehne. preto ma zaujima ci si myslite ze tato antena http://www.dipol.sk/esklep/a7027.php?si ... 4b4ed8d35e bude vhodna pre moje pouzitie a jej zisk 16.5dB bude postacujuci Smile planujem k nej pouzit 5metrovy koax namiesto 10m Smile
za vsetky odpovede pripadne ine rozumne navrhy vopred dakujem.


svojho casu som pouzival antenu 900/1800mhz na gprs a pomohla rapidne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)