Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 09:48


Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Author Message
rafa
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 02.05.2006 - 11:22 #34569
Basic


Joined: Dec 01, 2004
Posts: 214
Location: Bratislava
pixall: ja sa tej tvojej firme vazne divim, pretoze sa musi spolahnut na to, ze ten maly poskytovatel bude 24 mesiacov bez problemov prevadzkovat klienta a vsetky staznosti pojdu na teba... Vlastne ty sa musis zarucit za prevadzku siete niekoho ineho a ak budu problemy, tak to schytas hlavne ty. Stoji to za to?
A tym malym sa divim tiez, ale bohuzial aj ja patrim k nim nakolko tiez robime dotaciu cez nasho ISP...Su koumaci, ktori uz na sieti existuju a ktori by chceli podpisat tuto zmluvu a ja debil pridem o prachy nakolko dotaciu poskytujem, pretoze maju napr. 256Kbps za 400 Sk a chceli by 1Mbps za 216 Sk...
Pridu sice dajme tomu 10ti novi useri, ale za tie stratene prachy zo starych userov neviem ci to vobec stoji za to. Premyslite si to aj vy ostatni a nenechajte sa len tak lahko ukecat kvoli par novym zaujemcom...zaujem nieje az taky aky by Ste cakali - ak sa ozve jeden user ktory splni predpoklady za mesiac, je to vela. Tych fakt ze niekolko tisic letakov, ktore sme rozhadzali akoby vobec nemali odozvu. Nechapem to, 1Mbps za 216 Sk im je drahy?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 02.05.2006 - 16:54 #34583
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

rafa wrote: ›pixall: ja sa tej tvojej firme vazne divim, pretoze sa musi spolahnut na to, ze ten maly poskytovatel bude 24 mesiacov bez problemov prevadzkovat klienta a vsetky staznosti pojdu na teba... Vlastne ty sa musis zarucit za prevadzku siete niekoho ineho a ak budu problemy, tak to schytas hlavne ty. Stoji to za to?


technicke problemy musi nahradit ten kto ich zapricinil... takze v tomto by som problem nevidel, staci to zmluvne osetrit. horsie ale je ze podmienky zo strany banky a ministerstva su take ze sa obavam ze nebudu pre nikoho prijatelne (ak by som ich chcel posuvat dalej tak ako su postavene voci nam, mal by som si od kazdeho partnera vypytat par stotisic na zaciatok, a potom o dva roky by partner dostal peniaze za sluzbu ktoru poskytoval). a za kazdeho pripojeneho zakaznika by mal este priplatit cca 400 korun, a tie potom tiez dostane o 2 roky. nic na tom este nie je definitivne, vsetko sa meni, ale je to dost postavene na hlavu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pipko23
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 22.06.2006 - 13:59 #36951
Basic


Joined: Jún 26, 2004
Posts: 113

pixall wrote: ›
rafa wrote: ›pixall: ja sa tej tvojej firme vazne divim, pretoze sa musi spolahnut na to, ze ten maly poskytovatel bude 24 mesiacov bez problemov prevadzkovat klienta a vsetky staznosti pojdu na teba... Vlastne ty sa musis zarucit za prevadzku siete niekoho ineho a ak budu problemy, tak to schytas hlavne ty. Stoji to za to?


technicke problemy musi nahradit ten kto ich zapricinil... takze v tomto by som problem nevidel, staci to zmluvne osetrit. horsie ale je ze podmienky zo strany banky a ministerstva su take ze sa obavam ze nebudu pre nikoho prijatelne (ak by som ich chcel posuvat dalej tak ako su postavene voci nam, mal by som si od kazdeho partnera vypytat par stotisic na zaciatok, a potom o dva roky by partner dostal peniaze za sluzbu ktoru poskytoval). a za kazdeho pripojeneho zakaznika by mal este priplatit cca 400 korun, a tie potom tiez dostane o 2 roky. nic na tom este nie je definitivne, vsetko sa meni, ale je to dost postavene na hlavu.


ja mam zaujem kym nebola dotacia bol pokoj teras ked je tak firmy ktore hu ziskali to zneuzivaju dokonca aj pre existujucich klientov http://www.dsidata.sk/ to neni reklama to je realita proste skoda slov
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Robert
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 22.06.2006 - 14:31 #36953
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
U nas sa tento humbuk prakticky neprejavil. Neviem, ci za celu dobu sa na to spytalo 5 zaujemcov. Jednoznacne nebolo by to hodne problemov s tym spojenych.

Lepsi sposob na zvysovanie obratu ako stlacanie ceny nadol ad absurdum sa mi zda byt rozsirenie sluzieb. Triple play. Mozem to robit vo vlastnej rezii bez vadnych dotacii od statu a na spoluucast sa daju presvedcit aj dost chudobne obce. Jednoducho na Slovensku je televizia zabava, ktora este velmi dlho poleti.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pipko23
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 23.06.2006 - 02:34 #36985
Basic


Joined: Jún 26, 2004
Posts: 113

rozmislam nad jednou vecou a to zazalovat ministerstvo na protimonopolny urad a na ustavny sud nakolko prorusuje a diskriminuje kto tiez tak uvazuje

Inak mam cerstvo zalozenu SRO ak by sa nasli 10 z vas a dali by sme po 100 000 tak sme v hre co vy na to.

vlastne len deviati desiaty som ja uz ma vazne serie pocinanie statu.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 23.06.2006 - 08:10 #36991
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
pipko23: teraz sa mozes uz aj na hlavu postavit ale pokial chces poskytnut svojim zakaznikom moznost vyuzivat dotacie, tak mozes sa jedine spojit s niekym kto tam uz je; uz je to totizto uzatvorena skupina...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pipko23
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 23.06.2006 - 08:48 #36993
Basic


Joined: Jún 26, 2004
Posts: 113

si wrote: ›pipko23: teraz sa mozes uz aj na hlavu postavit ale pokial chces poskytnut svojim zakaznikom moznost vyuzivat dotacie, tak mozes sa jedine spojit s niekym kto tam uz je; uz je to totizto uzatvorena skupina...


ale ja tam som len nemam milion na bankovu zaruku
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 23.06.2006 - 12:44 #37000
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
Quote: › Lepsi sposob na zvysovanie obratu ako stlacanie ceny nadol ad absurdum sa mi zda byt rozsirenie sluzieb. Triple play. Mozem to robit vo vlastnej rezii bez vadnych dotacii od statu a na spoluucast sa daju presvedcit aj dost chudobne obce. Jednoducho na Slovensku je televizia zabava, ktora este velmi dlho poleti.


ako to myslis? to im cez kable pustas televiziu?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Robert
Post subject: RE: Statna podpora - ponuka spoluprace pre lokalnych ISP  PostPosted: 24.06.2006 - 00:30 #37021
Majster


Joined: Okt 19, 2003
Posts: 2339
Location: Bratislava
Quote: › ako to myslis? to im cez kable pustas televiziu?

Cez LAN 100mbit/s nie je problem. Pokial pouijes vykonnejsiu kompresiu ak momentalny standard MPEG2, tak tam dostanes pocet programov bliziaci sa klasickej kablovke.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 4 of 4 < 1234
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)