Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.03.2024 - 15:06


Ako na aktivovanie licencie???

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Loque
9 Post subject: Ako na aktivovanie licencie???  PostPosted: 12.05.2006 - 22:42 #34992
Basic


Joined: Mar 08, 2006
Posts: 18
Location: Šurany
Kúpil som OEM licenciu Mikrotiku L4 spolu s kartou CM10. Je to OEM-ID kľúč, na mikrotik.com som sa už zaregistroval ale netuším že akým spôsobom im mám poslať OEM-ID a SOFT-ID vygenerované z mikrotiku aby mi poslali licenčný súbor Embarassed
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Ako na aktivovanie licencie???  PostPosted: 12.05.2006 - 22:50 #34993
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
tie cisla mas poslat predajcovy od koho si to kupil. A on to prevedie na tvoj ucet. Ale kedze si nenapisal, ze skade to mas, tak ti viac neviem napisat.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Ako na aktivovanie licencie???  PostPosted: 13.05.2006 - 09:46 #35003
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ja beriem z i4shop, treba s tymi cislami nieco robit? mne facha vsetko ako ma a netreba nic aktivovat...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Ako na aktivovanie licencie???  PostPosted: 13.05.2006 - 09:55 #35004
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
To chalan. Ale mas asi RB. A nie len licenciu. Ak mas licenciu na PC alebo WRAP tak ti bude fungovat len 24hodin. Cely navod ako aktivovat MK je na www.i4.cz.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: Ako na aktivovanie licencie???  PostPosted: 13.05.2006 - 10:01 #35005
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
aha ano, to je pravda mam rbcka... diki
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)