Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 14:19


Pripojenie Vysne Hagy, liecebny ustav - garaze

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
majak
Post subject: Pripojenie Vysne Hagy, liecebny ustav - garaze  PostPosted: 13.03.2022 - 04:19 #114041
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
Pripojenie Vyšné Hágy, liečebný ústav - garáže.
Výhľad na stromy, alebo na budovu opodiaľ - takže p2p to vyrieši, ale nemám predstavu, čo ďalej...
Potreboval by som o pár mesiacov riešiť nejaké normálne pripojenie.
Ak by mal niekto nejaký tip, prípadne tam priamo viete niečo nastreliť, tak budem rád...
Prosím o kontakt na niektorých z Vás, ktorí by ste vedeli dodať konekt, prípadne na koho sa môžem skúsiť obrátiť.
Ďakujem. Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurkoo
Post subject: RE: Pripojenie Vysne Hagy, liecebny ustav - garaze  PostPosted: 14.03.2022 - 10:57 #114046
Basic


Joined: Aug 30, 2011
Posts: 248

zas nejde posielat PM, tak rovno sem.
myslim, ze profinet z LM by nieco mohol vediet dodat, kedze maju spoje po celych tatrach po vlekoch a tak.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: Pripojenie Vysne Hagy, liecebny ustav - garaze  PostPosted: 14.03.2022 - 13:11 #114047
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
hej, profinet mi prišiel na um hneď z prvoti, ale neviem, kto tu je v zastúpení tej firmy (nepoznám tu všetkých a ktovie, či sem ešte aj niekto chodí vôbec Very Happy Sad ....), tak skúšam nejakých lokálnych, s ktorými by som takto na priamo odkomunikoval celú trasu a možnosti - predsalen lepšie, než priamo volať do profinetu, kde by som sa nemal ako predstaviť Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: Pripojenie Vysne Hagy, liecebny ustav - garaze  PostPosted: 14.03.2022 - 13:14 #114048
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
P. S.: PM mi prišla Smile je to tu rozbité, ale ako-tak funkčné...
Všetci chodia už na ten český portál?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: Pripojenie Vysne Hagy, liecebny ustav - garaze  PostPosted: 18.08.2022 - 07:50 #114081
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

ak je to este aktualne, SINET tam ma bod. Mal som tam jedneho klienta nad obchodom, ktoreho sme z PP nedostrelili. Slo to pomaly, ale dobre, cena okolo 15e. Pripojenie routerboard SX.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: Pripojenie Vysne Hagy, liecebny ustav - garaze  PostPosted: 09.09.2022 - 22:36 #114083
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
sevas a ďakujem za tip. aj keď som už asi našiel riešenie, skúsim sa na nich obrátiť a aspoň porovnám - možno motyka vystretlí Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)