Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 11:48


vykonnejsia miniitx doska s dc napajanim pre desktop

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: vykonnejsia miniitx doska s dc napajanim pre desktop  PostPosted: 20.01.2019 - 20:14 #113643
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
caute mam linux na desktope a miniitx dosku intel atom GIGABYTE MB N3160TN, Quad-Core Celeron® N3160 (1.6 GHz), Intel N3160, 2xDDR3L SO-DIMM, VGA, Thin Mini-ITX

no napr. ked pozeram kamerovy system cez chrome s 12timi kameramy (java) tak idu vsetky jadra na 100percent a nestiha to. potreboval by som nieco vykonenjsie ale zas aby to zbytocne nezralo W iba vtedy ked je treba vykon...

idealne s DC napajanim a thin (low profile) aby sa mi mestila do mojej mini skrinky aj s cd-writerom...

tie miniitx dosky s integrovanym pentiom budu vykonejsie? napr. Intel Pentium J4205...

nema niekto dobry tip na miniitx dosku pre desktop? hry nepotrebujem...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: vykonnejsia miniitx doska s dc napajanim pre desktop  PostPosted: 20.01.2019 - 22:13 #113644
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Nuz ten J4205 je len o trocha vykonnejsi ako N3160. Ak potrebujes vykon, dal by som tam nejaky Low Power Intel napr...
Napr
MB: SRock H310M-ITX/AC, INTEL H310 Series, LGA1151, DDR4, 4 SATA3
CPU: i3-6300T
k tomu low prifile chladic, napr Arctic Freezer 11 LP CPU cooler
a naejaka DDR4 RAMka podla potreby.
Napajanie sa da vyriesit DC-DC ATX zdrojom (napr PicoPSU).
Procesor ma v klude okolo 10W. TDP ma 35W, takze aj pri zatazi to nebude nic hrozne. V pripade potreby mozes znizit FSB a tym par W usetrit, ale podla mna je to zbytocne.
Nevyhodou je asi cena oproti tym ULP Intelom integrovanym na doske.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: vykonnejsia miniitx doska s dc napajanim pre desktop  PostPosted: 21.01.2019 - 12:56 #113646
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

na 12 kamier ti imho netreba inu maticnu dosku, ale vykonnu grafiku (dekodovat 12x mpeg na cpu nie je prave optimalne). podrobnosti aj vhodny typ konzultuj s vyrobcom kameroveho softveru.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: vykonnejsia miniitx doska s dc napajanim pre desktop  PostPosted: 13.02.2019 - 21:14 #113671
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
problem je v tom ze mi to bezi na ubuntu a iny os tu mat nechcem, neviem teda ktora gfx karta by mi v tomto pripade pomohla... idealne onboard v minitix doske...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: vykonnejsia miniitx doska s dc napajanim pre desktop  PostPosted: 09.05.2019 - 15:12 #113709
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
nvidia p400 s unlocknutnými ovládačmi.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)