Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 19.03.2024 - 11:48




This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics. This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
kiwi
Post subject: RE:   PostPosted: 29.01.2018 - 06:40 #113281
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

Ahojte,
rozpredám veci aj jednotlivo, ale preferujem sady, nakoľko zavadzajú, všetko funkčné.

Link na zoznam tu:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Hn1Exyp6wTYNDf1BUcZkA-LWSLcDVAJZEQN-5p-5Cnk

Vyberám len zaujímavosti:

19" rack 9/12/15U hĺbka 400mm cena / kus 25 EUR
Mix routre, switche sada cena 50 EUR
Optická TV brána cena 25 EUR / kus
19"patchpanel 24xRJ45 tienený Cat.5e, 1U,RAL7035 cena 10EUR / kus, pri odbere 10 ks 8 EUR/kus
Cisco WS-X6724-SFP cena 130 EUR / kus
CISCO 7606-S + FAN-MOD-6SHS +THERM-7606S + Rack Mount Kit 7606-S Chassis + FAN cena 500 EUR

Ak vás niečo zaujme, napíšte, zavolajte určite sa dohodneme, mne to zavadzia ale je to funkčné tak verím, že to niekomu pomôže a dobre poslúži.

Dôvod rozpredaja - upgrade siete, preferujem osobný odber.

V súbore je prvý stĺpec s číslom fotky predmetu, ktorá napovie viac - sada fotiek TU.
http://www.e-net.sk/uploads/files/rozpredaj.zip


02 / 20 20 20 25 alebo tomas.juricek@e-net.sk

Uvádzam moju pevnú linku, aby ste sa dovolali aj večer, kedy nie som na firemnom mobile, táto linka je vždy presmerovaná na mobil na ktorom som .
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics. This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)